pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
@show.pony polubił twoje zdjęcie
1
death by overthinking
mvximov.
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
@pearly polubił/a twoje zdjęcie
1


@pearly napisał/a...
"Na co robisz te zdjęcia? Jesteś uzależniona od telefonu" - powiedział pięć sekund przed puszczeniem ich w świat #megaloman
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
@Nessa polubił/a twoje zdjęcie
1
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
@maritime polubiła twoje zdjęcie
1
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
@j.ainsworth
Lorne Bay
357 likes
@j.ainsworth Po raz kolejny zostałem ojcem! :lol: A tak serio to pieski i kotki nadal są mocno w moim serduszku, ale ten mały cwaniak właśnie stał się moim adopcyjnym synkiem. Sam nie wiem czemu padło właśnie na diabła tasmańskiego, ale przeczuwam, że to moje upodobanie do temperamentnych istot, bo nie ma co ukrywać, charakterek ma mocno zbliżony do pearl campbell D:
34 minutes ago
baletmistrz, łyżwiarz — emocjonalny parias
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Byłem niegdyś szczęśliwy, choć tylko we śnie. Ale byłem szczęśliwy.
@nostaltygia polubił twoje zdjęcie
1
ambitny krab
lunatyk
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
@pearly polubił/a twoje zdjęcie
1


@pearly napisał/a...
W sumie podobny do Ciebie ten syn... może powinnam być podejrzliwa... @j.ainsworth
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
@p.campbell polubił twoje zdjęcie
1


@p.campbell napisał/a...
myślę że bardziej wygląda jak ty, te same zęby i wgl @pearly
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
@pearly napisał/a...
zaraz będziesz spał z Jasperem w szopie @p.campbell ... ale zęby faktycznie mam tak samo białe :hm:
ODPOWIEDZ