asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Super Cameron Winfield, to w takim razie mogą spotkać się w pubie, Mari aktualnie nie wolno do nich chodzić, bo przez leki nie powinna pic i unikać takich miejsc z uwagi na swój stan zdrowia, ale też jest głupia i tęskni za swoim beztroskim życiem, więc myślę że w momencie mocnego z wątpienia mogłaby tam zawitać i tak by na siebie wpadli, chyba, że masz jakiś inny pomysł na toż w każdym razie jak będziesz chciała zagrać to napisz mi na priv, a sobie dogadamy wszystko <33
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Cameron Winfield i superka, jak będziesz chciała grać to wal jak w dym 8)
lorne bay wildlife sanctuar/shadow — opiekun koali + dorabia jako kelnerka w shadow
31 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
wierzy w to, że siostra nie popełniła samobójstwa, dlatego koncentruje się na odnalezieniu sprawcy, zupełnie zapominając o swym własnym życiu
powitalny kokos
nick
bosman, okazjonalnie skipper/instruktor żeglarstwa — port, Sapphire River
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Na pierwszy rzut oka szczęśliwy człowiek. Szarmancki, czarujący, zabawny, chętny do pomocy w porcie i otwarty na rozrywki, jakie przynosi mu życie. Pozornie. Dopiero powoli przeszedł etap załamania i gniewu po śmierci żony i lasuje się gdzieś na etapie godzenia się z rzeczywistością.
berthe pasqiuer pisze: 14 lip 2022, 20:23
:milosc:
powitalny kokos
Cam
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Gwen zdecydowanie nie omijała żadnej szanującej się imprezy :evil: więc opcja z dobrymi znajomymi będzie idealna ^^
Z Joshem też wszystko brzmi idealnie ^^
A o grę z Tomem będę do ciebie niebawem pisać :hihi:
Cameron Winfield
Właściciel winiarni — Passing Clouds Winery
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Licealna miłostka zostawiła go zaraz po ślubie, więc wraca do Lorne i stawia własną winiarnie w centrum miasteczka.
cześć! widzę, że nasi panowie są w tym samym wieku, więc mogłabym podrzucić ilaya na jakiegoś kumpla z czasów szkolnych? nic nie szkodzi by panowie wciąż utrzymywali bliskie relacje - zwłaszcza, że oboje potrzebują męskiego wsparcia! a skoro cameron jest taki pomocny, to może pomagać flemmingowi w mniejszych robótkach budowlanych, które trwają w jego starej stodole :hihihi:

podrzucić mogę na kumpla też nicholasa z którym mieszka po sąsiedzku bo różnica wieku jest niewielka, więc obojętnie którego pana weźmiesz, będzie ekstra!

z babek mogłabym ci podrzucić donalde, może jakaś relacja z przeszłości?

Cameron Winfield
powitalny kokos
m.
recepcjonistka — PULLMAN Hotel
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Kolejny raz sercem się baw
I tak jest od lat bezradne
Podrzucę Alaskę, bo ona 3 lata temu straciła narzeczonego, więc trochę wie co czuje Cam. Do tego jej życie jest mocno związane z wodą :) Więc może się znają właśnie z portu? Widzę tu jakąś dobrą znajomość co najmniej :) a może nawet jakąś taką przyjaźń.
Cameron Winfield
misio
nick
brak multikont
bosman, okazjonalnie skipper/instruktor żeglarstwa — port, Sapphire River
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Na pierwszy rzut oka szczęśliwy człowiek. Szarmancki, czarujący, zabawny, chętny do pomocy w porcie i otwarty na rozrywki, jakie przynosi mu życie. Pozornie. Dopiero powoli przeszedł etap załamania i gniewu po śmierci żony i lasuje się gdzieś na etapie godzenia się z rzeczywistością.
ilay flemming - myślę, że bardzo spoczko. Możesz zajrzeć też do Gardena, bo z nim też Cam utrzymywał bardzo dobre relki od czasów szkolnych, to może nam się uzbiera jakąś paczka ziomków. Cam może pomagać czasem na budowie, why not. Znajdzie sobie za to odpowiednią nagrodę. Butelkę dobrego wina czy coś. XD

Alaska Lockwood jasne, myślę, że możemy być dobrymi znajomymi, a jak dobrymi, to może porwać się na fabułę i tam zweryfikować?
powitalny kokos
Cam
recepcjonistka — PULLMAN Hotel
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Kolejny raz sercem się baw
I tak jest od lat bezradne
Cameron Winfield pisze: 17 lip 2022, 16:11
Alaska Lockwood jasne, myślę, że możemy być dobrymi znajomymi, a jak dobrymi, to może porwać się na fabułę i tam zweryfikować?
Chętnie :) Daj znać jak będziesz mieć czas na grę:)
misio
nick
brak multikont
ODPOWIEDZ