recepcjonista — Pullman PD Sea Temple Resort & Spa Hotel
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Nowy w mieście - empirysta XXI wieku. Charyzmatyczny mówca i niszczyciel porządku, którego da się lubić.
neal cassidy
makler inwestycyjny, który nie narzeka na brak pewności siebie i brak pieniędzy, za to kontaktów z ludźmi i ciekawych doświadczeń zawsze mu w niedoborze
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
:welcome: z mojej gromadki Charlotte mieszka w tej samej dzielnicy, też w apartamencie, pewnie zwróciłaby uwagę na takiego fajnego, w miarę nowego sąsiada. Wszelkiego rodzaju krótsze i dłuższe pogawędki na korytarzu/w windzie/na klatce schodowej będą idealne :jupi:
Neal Cassidy
recepcjonista — Pullman PD Sea Temple Resort & Spa Hotel
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Nowy w mieście - empirysta XXI wieku. Charyzmatyczny mówca i niszczyciel porządku, którego da się lubić.
Charlotte Hargreeves nie mam nic przeciwko pogawędkom w windzie. Myślę, że mogą już co nieco o sobie wiedzieć - gdzie pracują, od kiedy są w mieście. Neal pewnie będzie też korzystał z jej pomocy w kwestii poleceń restauracji, czy miejsc godnych zwiedzenia.
ODPOWIEDZ