Bezrobotna/Deweloper gier CYOA — Freelancer
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
My therapist told me the way to achieve true inner peace is to finish what I start. So far I’ve finished two bags of M&Ms and a chocolate cake.
Maggie Callaway
Przedostatnia Callaway, głucha od paru lat i bezrobotna, choć działa jako freelancerka przy tworzeniu gier CYOA. Towarzyska z niej osoba, ale czasami po prostu potrzebuje dnia dla siebie. Uwielbia dobrą kawę i seriale. Także spacery i taniec. Może nawet coś poczytać sobie, jeśli lektura ją zaciekawi. Głucha i głupia? Spróbuj tylko zaryzykować, że wyczyta to z twoich ust, a patykiem dźgnie!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

happy halloween
Alex
brak multikont
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Maggie Callaway Halko siostrzyczko <3 Harper jest totalnie do rany przyłóż i myślę, że starała się wspierać siorkę we wszystkim - może nawet aż za bardzo chciała Megs we wszystkim wyręczać i to irytowało momentami Maggie? :hm: Ale to tak incydentalnie, bo generalnie przychodzę po dużo siostrzanej miłości! :milosc:
gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
Córko <3 Mama kocha wszystkie swoje dzieci, nie inaczej jest z Maggie. Masz więc ode mnie morze miłości i ocean wsparcia :fox:
Maggie Callaway
Bezrobotna/Deweloper gier CYOA — Freelancer
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
My therapist told me the way to achieve true inner peace is to finish what I start. So far I’ve finished two bags of M&Ms and a chocolate cake.
Harper Callaway Jestem! *.* Biorąc pod uwagę jak blisko siebie są, jeśli chodzi o wiek, to oczywiste, że są ze sobą blisko. Oczywiście kochamy wszystkich, mamę, tatę i resztę, ale przecież my ze sobą dorastałyśmy, więc coś z tego musi być. :) No ale tak, masz absolutnie rację co do pomocy! Myślę, że może poszło to w ekstremum po chorobie Maggie, co mogło tym bardziej właśnie ją irytować, bo przecież nie chce ona uchodzić za inwalidkę, która sama sobie w życiu nie poradzi (pomijając fakt, że nie ogarnia teraz życia, ale tego nikt nie wie poza nią :lol: ) Oczywiście jest to incydentalne, bo na koniec dnia są siostrami, razem ze sobą dorastały i jak sama wspomniałaś, wizualnie do siebie pasują, więc może nawet nieraz sugerowano, że są bliźniaczkami dwujajowymi :lol:

Jenny Callaway Najukochańsza mamusia! <33 Maggie na pewno ma nadzieję, że nie narobiła tobie i papie kłopotów z wprowadzaniem się z powrotem do domu zaraz po studiach. Skoro jednak oferujesz tak ogromne morze miłości i ocean wsparcia, to pewno byłaś też jedną z pierwszych osób, którą zaniepokoił fakt, że Maggie już rok mieszka w rodzinnym domu i nic ze sobą nie robi. No i po namowach zaczęła (choć tak pól-regularnie) chodzić do terapeuty.

Jak coś to piszcie, za fajną grę, dramy i prześmieszne rodzinne sytuacje zawsze utulam :hug:
happy halloween
Alex
brak multikont
gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
Jenny najchętniej przeprowadziłaby na siłę wszystkie swoje dzieci, żeby wszyscy znów mieszkali na farmie :| więc obecność Maggie w rodzinnym domu zdecydowanie jest dla niej czymś pozytywnym. Ani trochę nie przeszkadza jej to, że córa tu mieszka i stara się jej pomagać :sneaky:
Jak tylko wygrzebię się z najbardziej zaległych postów, na pewno odezwę się w sprawie gry :sneaky:
Maggie Callaway
Bezrobotna/Deweloper gier CYOA — Freelancer
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
My therapist told me the way to achieve true inner peace is to finish what I start. So far I’ve finished two bags of M&Ms and a chocolate cake.
Jenny Callaway Może też okazjonalnie (bardzo okazjonalnie) dramy? O ile Maggie sama w sobie nie jest zbyt dumna, by nie przyjmować pomocy, to ze swoją niepełnosprawnością może czasami, jak ma gorsze dni, myśleć, że inni chcą ją wyręczać, bo myślą, że sobie nie poradzi. Mam jednak wrażenie, że Jenny to mama, która pewno zrozumiałaby frustrację swojej latorośli, spowodowaną jej obecną sytuacją i mogłaby z tego powodu być wyrozumiała. Mylę się? :hm:
happy halloween
Alex
brak multikont
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Maggie Callaway pisze: 19 paź 2022, 16:33
Harper Callaway Jestem! *.* Biorąc pod uwagę jak blisko siebie są, jeśli chodzi o wiek, to oczywiste, że są ze sobą blisko. Oczywiście kochamy wszystkich, mamę, tatę i resztę, ale przecież my ze sobą dorastałyśmy, więc coś z tego musi być. :) No ale tak, masz absolutnie rację co do pomocy! Myślę, że może poszło to w ekstremum po chorobie Maggie, co mogło tym bardziej właśnie ją irytować, bo przecież nie chce ona uchodzić za inwalidkę, która sama sobie w życiu nie poradzi (pomijając fakt, że nie ogarnia teraz życia, ale tego nikt nie wie poza nią :lol: ) Oczywiście jest to incydentalne, bo na koniec dnia są siostrami, razem ze sobą dorastały i jak sama wspomniałaś, wizualnie do siebie pasują, więc może nawet nieraz sugerowano, że są bliźniaczkami dwujajowymi :lol:

Jenny Callaway Najukochańsza mamusia! <33 Maggie na pewno ma nadzieję, że nie narobiła tobie i papie kłopotów z wprowadzaniem się z powrotem do domu zaraz po studiach. Skoro jednak oferujesz tak ogromne morze miłości i ocean wsparcia, to pewno byłaś też jedną z pierwszych osób, którą zaniepokoił fakt, że Maggie już rok mieszka w rodzinnym domu i nic ze sobą nie robi. No i po namowach zaczęła (choć tak pól-regularnie) chodzić do terapeuty.

Jak coś to piszcie, za fajną grę, dramy i prześmieszne rodzinne sytuacje zawsze utulam :hug:
I super, wszystko mi pasuje! I oczywiście chętnie Cię porwę do gry, jeśli nie przeszkadzałoby Ci ciut wolniejsze tempo odpisywania, bo jestem skrajnie nieodpowiedzialna jeśli chodzi o ilość gier XD
Bezrobotna/Deweloper gier CYOA — Freelancer
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
My therapist told me the way to achieve true inner peace is to finish what I start. So far I’ve finished two bags of M&Ms and a chocolate cake.
Harper Callaway To ja jestem ciut bardziej odpowiedzialny z grami, ale z chęcią przyjmę grę od Ciebie! Specjalnie mi wolniejsze tempo nie przeszkadza, chyba że odpisy będą rzadsze niż regulaminowe 10 dni, choć może nie będzie to problemem, jak sobie z czasem uzbieram z kilka gier na kark. Jak chcesz to możesz do mnie na PW napisać i uzgodnimy sobie szczegóły gry. :)
happy halloween
Alex
brak multikont
gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
Maggie Callaway pisze: 19 paź 2022, 16:53
Jenny Callaway Może też okazjonalnie (bardzo okazjonalnie) dramy? O ile Maggie sama w sobie nie jest zbyt dumna, by nie przyjmować pomocy, to ze swoją niepełnosprawnością może czasami, jak ma gorsze dni, myśleć, że inni chcą ją wyręczać, bo myślą, że sobie nie poradzi. Mam jednak wrażenie, że Jenny to mama, która pewno zrozumiałaby frustrację swojej latorośli, spowodowaną jej obecną sytuacją i mogłaby z tego powodu być wyrozumiała. Mylę się? :hm:
Jenny to królowa mam :hihi: Z jej charakterem na pewno zawsze będzie dążyła do tego, żeby wszyscy się ze sobą dogadywali. Pewnie, jakieś małe sprzeczki mogą im się zdarzyć, jak to w życiu i chętnie coś takiego sobie zagram :sneaky: Maggie Callaway
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Maggie Callaway

Hej! Maggie jest młodziutka, ale wydaje się być niesamowicie ciekawą pannicą, więc może któryś z moich chłopców (no dobra), młodzieńców :lol: mógłby w jakąś relację z nią wejść. Jona jest lekarzem, ale też gburem i sztywniakiem, więc nie wiem, czy na tym polu byśmy coś znalazły, ale... Planuję niebawem Anthony Huntington wysłać na wózek inwalidzki, aby się chłopak nie miał w życiu za dobrze, może więc by tak wpadli na siebie kiedyś w dość kłopotliwej i dziwnej sytuacji, gdzie on by na nią wrzeszczał, że ma mu zejść z drogi, a ona by nawet nie miała pojęcia, że mu wadzi, czy cokolwiek :lol: Tylko najpierw muszę go "uszkodzić".

Poza tym polecam każdego z moich panów jeśli miałabyś ochotę na jakąś relację z nimi <3
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Heeeej my dear <3
Przychodzę z moją kluseczką, którą na pewno lubisz, tak jak jej słodką córkę!
Znamy się już też na pewno trochę, bo przecież jestem prawie jak Callaway!

Maggie Callaway
happy halloween
Booyah
brak multikont
Bezrobotna/Deweloper gier CYOA — Freelancer
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
My therapist told me the way to achieve true inner peace is to finish what I start. So far I’ve finished two bags of M&Ms and a chocolate cake.
jonathan wainwright Jak na początek pasuje mi relka właśnie z twoich Anthony Huntington . Dość zabawny początek nawet i przypomina mi taki filmik ostatnio, co właśnie auto trąbiło na gościa, bo nie schodził z drogi, a chyba się okazało, że głuchy :lol: Tak więc jak najbardziej wezmę Anthony'ego do jakieś znajomości. To czekam, aż mu załatwisz nogi na dobre xD

mathilde bennett Hej! <33 Jak się znasz z Harper (i pewno zaraz też coś ze Scarlet wyjdzie) to oczywiście, że Maggie nie może tu zabraknąć. :) Na pewno się znamy od jakiegoś czasu, bo jednak Maggs i Harp są ze sobą blisko, wręcz do rany przyłóż, tak więc nie zdziwiłoby mnie, gdyby także miały częściowo wspólnych znajomych. Zresztą, jak sama piszesz, Mattie to prawie jak Callaway, więc nie ma wyjścia :hug: Tak się możemy znać, a szczegóły wyjdą w praniu.
happy halloween
Alex
brak multikont
ODPOWIEDZ