barman — moonlight bar
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
praktycznie pozbierał się po utracie ukochanej, starając się wrócić do normalnego trybu życia
Deckard Winfield
Adoptowany przez rodzinę Winfield nie stracił radości życia, nawet jeśli dowiedział się z rok temu, że jego biologiczni rodzice wyżywali się na nim od małego, jak coś nie szło po ich myśli albo gdy on - w ich uznaniu - mial zbyt wysokie wymagania. Pomimo niezbyt ciekawego początku życia stał się dusza towarzystwa (a to na pewno dzięki nowej rodzinie), która w ostatnim czasie trochę się odcięła od społeczeństwa, choć w pracy robi dobrą minę do złej gry. Utrata kobiety przybiła go bardzo, starając się obecnie wrócić do normalności. Z całą pewnością nalał Ci drinka, zagadał, rozbawił bądź wysłuchał, gdy potrzebowałeś się po pijanemu komuś wygadać.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
#patsy7401
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Uuuua kolejny brat do obrażania CZY TO RAJ? :twerk: :lol: Tak jeszcze myślę że Deck mógł trochę poduczyć Luka fachu jak ten wychodził ze swojego gowienka i zaczynał pracę w Shadow :hm:
Jeszcze Ci mogę z mich podrzucić Mia Montgomery, która jest ratownikiem medycznym i mogła udzielać pomocy Deckowi po wypadku :hm: A że prywatnie ma sporo zmartwień to teraz pewnie zali się Deckowi w Moonlighcie 8)
deckard winfield
badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
Czołem, deckard winfield! Tate chodziła z Lukiem do klasy, więc myślę, że poznała również jego rodzeństwo, kiedy przychodziła na wspólne odrabianie lekcji. W dodatku posiada Goldendoodle'a - Elmo, więc jakby Dec potrzebował zaczerpnąć porad przy wychowywaniu i tresurze psa, kiedy już sobie takowego zaadoptuje, to Callaway chętnie sypnie kilkoma radami. A i jakby trzeba było wywołać ducha kogoś zmarłego, to również się poleca w tych sprawach :ghost:
sumienny żółwik
-
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Bracie, daję ci wielką miłość, dokopmy razem Luczkowi, bo gówniak za bardzo się puszy :hihihi: Podrzucę też Gwen Fitzgerald. Jej rodzina ma Moonlight, ona sama zagląda sobie tam jako gość, a nie szefowa (chociaż ma trochę udziałów), ale kiedy już wchodzi w tę rolę, nie jest taka najgorsza :wohoo:
deckard winfield
ODPOWIEDZ