flight lieutenant — royal australian air force
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jaxon Kennedy
Ambitny i dojrzały, wzór cnót i męskich wartości. A przynajmniej publicznie, kiedy musi odgrywać rolę maskotki, w którą ubrali go rodzice. Kiedy zrzuca bohaterski mundur, uwypuklają się jego wady i staje się zwykłym aroganckim gnojem, bo ile można dusić w sobie emocje?
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
spacer
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Chętnie podrzucę Charlotte. Nie wiem, jak to wyjdzie rocznikowo, ale pewnie blondynka służyła gdzieś w świecie z kimś z rodziny Jaxona. Może z jego ojcem? Może dość dobrze się znali i dzięki temu zna się też nasza dwójka? :hihi:
jaxon kennedy
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
jaxon kennedy, chętnie podrzucę Pres, może na jakiś romans z przeszłości? Poza tym z Otis Goldsworthy są w podobnym wieku, natomiast z Archer Brooks mieszkają w tej samej dzielnicy, więc możemy coś pokminić w pozytwy lub negatywy :hm:
towarzyska meduza
.
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
jaxon kennedy heja, podrzucę Ci Luke'a który ma dość nieciekawą przeszłość, w młodości obracał się w trochę pato towarzystwie i może panowie - kiedy Jaxon ściągał maskę i chciał odpiąć wrotki - razem się w tym towarzystwie bujali? :hm: Teraz Luke trochę ogarnął tyłek i przystopował, ale dalej mogą czasem się wspólnie upodlić 8)

Ze zbliżonych wiekowo mam jeszcze Mia Montgomery, która była pierwszą poważną dziewczyną Otisa (z posta Preski tego wyżej) , ale w wyniku przykrych wydarzeń w jej życiu zaczęli się oddalać no i się wszystko sypło. Więc tu zależy od tego co tam ustalicie z Otisem możemy iść w pozytyw albo negatyw :hihihi:
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hej jaxon kennedy, najbliżej wiekowo mam Ryan Hillbury, jej nie było w Lorne przez jakiś rok, wróciła na jesień i miała trochę dramatyczne przeżycia, odbija się od dna, możemy ich jak najbardziej wkręcić w coś z przeszłości, a dodatkowo mogę podrzucić też Rydera i Raine :welcome:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Cześć!
Skoro jesteś aroganckim gnojem pod przykrywką ideału to Harriet mogła nabrać się kiedyś na tę powłoczkę, a później niemile zaskoczyć, jak szydło już w worka wyszło. Może być do niego dość sceptycznie nastawiona, ale kto wie, może kiedyś uda im się poprawić relacje :hm:
Mogę też podrzucić Harden E. Caulfield, u niego w barze zawsze najlepsze ceny :lol:
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
jaxon kennedy cześć, podsyłam Dicka, bo widzę, że panowie znaleźliby wspólny język
flight lieutenant — royal australian air force
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Charlotte Hargreeves
Jaxon służy od około ośmiu lat na stopniu oficerskim w pionie związanym m.in. z pomocą humanitarną. Jeśli chcesz, aby mieli ze sobą bezpośredni kontakt w terenie, to możemy to zaaranżować, w innym przypadku znajomość przez ojca jak najbardziej mi podchodzi! Może w wolnej chwili złożę wizytę pani ordynator i podzielę się wieściami o swoim powrocie z dwuletniego pobytu w dalekim kraju, odnawiając stare kontakty? :jupi:

Presley Prescott
Możesz już się zastanawiać jakie świństwo Ci wyrządziłem, bo sam pewnie nie pamiętam xd Wpadnijmy gdzieś na siebie i mi o tym przypomnij, zobaczymy co się stanie1 A co do reszty panów odezwę się, kiedy na coś wpadnę już na PW :twerk:

Luke Winfield
Jax jest chujkiem i czasami musi odreagować, ale mimo wszystko wychowanie nie pozwoliłoby mu posunąć się tak daleko, by całkowicie popuszczać pasa. Możesz go postrzegać za rozrywkowego kumpla z odrobiną zdrowego rozsądku, więc jeśli pójdziemy się upodlić, to pewnie ja będę zbierał Cię z podłogi hehe

Raine Barlowe
Jax z kolei dopiero wrócił z dwuletniej misji. Żeby go tak nie demonizować, to podkreślę, że jego zadziora na ogół wiąże się ze sporą ilością stresu i presją oczekiwań, więc nie zawsze jest skończonym dupkiem. Może uderzymy w całkiem nową znajomość? Sama zdecyduj, w jakiej wersji wolisz się z nim spotkać!

Harriet L. Pemberton
Dałaś mu pretekst czy sam go sobie znalazł? :hahaha:

Dick Remington
A ja mam właśnie mieszane uczucia, zobaczmy co z tego wyjdzie na świeżo, widzimy się w barze u Hardena? :hihihi:
powitalny kokos
spacer
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
jaxon kennedy pisze: 09 cze 2022, 03:56

Dick Remington
A ja mam właśnie mieszane uczucia, zobaczmy co z tego wyjdzie na świeżo, widzimy się w barze u Hardena? :hihihi:
ok :hihi:
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
To może połączmy to. Dawniej Charlotte znała jego ojca, ogólnie jego rodzinę, samego Jaxona może nieco słabiej, ale oni sami poznali się bliżej podczas jakiegoś zagranicznego wyjazdu :hihi: A z wizytą zawsze zapraszam :wohoo: jaxon kennedy
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Dick Remington pisze: 09 cze 2022, 09:17
jaxon kennedy pisze: 09 cze 2022, 03:56

Dick Remington
A ja mam właśnie mieszane uczucia, zobaczmy co z tego wyjdzie na świeżo, widzimy się w barze u Hardena? :hihihi:
ok :hihi:
ok :ok:
ODPOWIEDZ