masażysta — Pullman PD Sea Temple Resort & Spa Hotel
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
impulsywny, łaknący uwagi i zagubiony facet, który chciałby zadowolić wszystkich wokół, byleby tylko go nie zostawili. przez to zupełnie nie myśl o sobie i skończył w pracy, która ani trochę go nie cieszy i w związku bez miłości, przynajmniej z jego strony
Sonny Chapman
Lokalna upadła gwiazda sportu, obecnie zajęty marnowaniem swojego życia na pracę, do której brakuje mu serca i częste imprezowanie, bo co lepszego ma do roboty, skoro w życiu mu nie wyszło? Ogólnie miły i rozrywkowy gość, który troszczy się o przyjaciół, ale wszelkie subtelne sygnały do niego nie trafiają, więc w razie problemów często trzeba cisnąć w niego cegłą, żeby załapał.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
Edyta
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
słyszałam, że się we mnie podkochujesz, prawda to, Sonny Chapman? 8)
masażysta — Pullman PD Sea Temple Resort & Spa Hotel
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
impulsywny, łaknący uwagi i zagubiony facet, który chciałby zadowolić wszystkich wokół, byleby tylko go nie zostawili. przez to zupełnie nie myśl o sobie i skończył w pracy, która ani trochę go nie cieszy i w związku bez miłości, przynajmniej z jego strony
A mi obiło się o uszy, że jednak jest odwrotnie, Gia Faraday ^^
sumienny żółwik
Edyta
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
Sonny Chapman pisze: 10 maja 2022, 15:47
A mi obiło się o uszy, że jednak jest odwrotnie, Gia Faraday ^^
kłamstwo :oops:
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
hej Sonny Chapman, jak z niego taki imprezowicz, to mogę podrzucić Rydera na jakieś imprezowe spotkania, albo barowe rozmowy w Moonlight :dance:
ryder fitzgerald
nata#9784
masażysta — Pullman PD Sea Temple Resort & Spa Hotel
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
impulsywny, łaknący uwagi i zagubiony facet, który chciałby zadowolić wszystkich wokół, byleby tylko go nie zostawili. przez to zupełnie nie myśl o sobie i skończył w pracy, która ani trochę go nie cieszy i w związku bez miłości, przynajmniej z jego strony
Nono, właśnie widzę jak ci nos rośnie, Gia Faraday :niedowiarek:

Chętnie! Nie potyrałam Ryder Fitzgerald jako Albert, to przynajmniej kumplowaniem się to sobie teraz odbiję :parrot:
sumienny żółwik
Edyta
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Sonny Chapman pisze: 10 maja 2022, 21:11
Chętnie! Nie potyrałam Ryder Fitzgerald jako Albert, to przynajmniej kumplowaniem się to sobie teraz odbiję :parrot:
to przeznaczenie, bo Rydera nie ma co tyrać :lol: jakbyś chciała zagrać, to zapraszam :hihihi:
ryder fitzgerald
nata#9784
Opiekun kangurów — Sanktuarium dzikich zwierząt
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Włóczykij, powsinoga, błędna dusza. Bardzo chciałby usiedzieć w miejscu, ale obawia się, że stracił taką umiejętność.
Mogę podrzucić Casperka na jakiegoś starszego ziomeczka :dance:
ambitny krab
Misia
masażysta — Pullman PD Sea Temple Resort & Spa Hotel
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
impulsywny, łaknący uwagi i zagubiony facet, który chciałby zadowolić wszystkich wokół, byleby tylko go nie zostawili. przez to zupełnie nie myśl o sobie i skończył w pracy, która ani trochę go nie cieszy i w związku bez miłości, przynajmniej z jego strony
Ok, odezwę się niedługo, Ryder Fitzgerald! :dance:

Casper Brooks wydaje się być idealnym kandydatem na kumpla dla Sonny'ego, więc chętnie przygarnę :fox:
sumienny żółwik
Edyta
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Halo, nie chcesz może Lyry na jakąś kumpelę? Skoro oboje lubią imprezować to myślę, że by się dogadali, a Sonny może ją trochę traktować jak młodszą, wredną siostrę :lol: :hihihi:
Sonny Chapman
lyra raynott
Ola
masażysta — Pullman PD Sea Temple Resort & Spa Hotel
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
impulsywny, łaknący uwagi i zagubiony facet, który chciałby zadowolić wszystkich wokół, byleby tylko go nie zostawili. przez to zupełnie nie myśl o sobie i skończył w pracy, która ani trochę go nie cieszy i w związku bez miłości, przynajmniej z jego strony
Jak młodszą, wredną siostrę, mówisz? :lol: Dobra, deal! Sonny chętnie z tego tytułu od czasu do czasu narobi Lyra Raynott wstydu, jak go wkurzy, więc niech ma się na baczności. I najlepiej jak najszybciej wyciągnie go na jakąś imprezę :dance:
sumienny żółwik
Edyta
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
Sonny Chapman siemka, chcesz się przyjaźnić? 8)
ODPOWIEDZ