Student/Sprzedawca — Lorne Bay Art Store
23 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Żyję w pięknym chaosie.
Ollie Rivers
W Lorne żyję od zawsze. Mój ojciec jest właścicielem sklepu plastycznego i to tam również sobie dorabiam. Studiuję Konserwację i Restauracje Dzieł Sztuki, a prócz tego sam również tworzę. Sztuka to moje życie. Uwielbiam dobrą zabawę, jestem kokserem nie tylko piękna, ale też szczęścia.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Kaczka
a to zależy — ile zapłacisz
23 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Przemierzyłem cały świat od las vegas po krym, a teraz siedzę w Lorne Bay i czekam aż mój życiowy shitstorm minie, hehe
uderz w mojego grzyba, amigo ^^ ollie rivers
powitalny kokos
bejbi#2175
Cukiernik — Sugar Bakeshop
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Is it better to speak or die?
Bolało jak spadałeś z nieba? :> <3 ollie rivers
powitalny kokos
Lenny
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Cześć ollie rivers, chętnie podrzuciłabym ci tutaj Lyrę, bo są w podobnym wieku, poza tym jakoś czuję, że można byłoby wycisnąć z tej dwójki coś fajnego. :hm: Przyszło mi do głowy, że rodzice Ollie'go i Lyry dobrze się znali i po śmierci jego mamy, zwłaszcza mama Raynott mogła wspierać jego tatę w trudnych chwilach. Być może ze względu na podobny wiek, oczekiwano, że Lyra i Ollie się zaprzyjaźnią, ale z jakiegoś powodu między nimi zawsze był pewien dystans? Albo właśnie sympatia, przysypana bardzo dużą dawką złośliwości? Jakaś rywalizacja? Chętnie pokombinuję, w zależności od tego, jakich relacji w ogóle potrzebujesz. <3
lyra raynott
Ola
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Hejo ollie rivers, podrzucam Raine & Ryan na coś SUPER, Raine studiuje mechatronike i przy Olliem może sobie zdać sprawę jak bardzo jest skupiona na tej logicznej części świata i jak mało wie w ogóle o sztuce, a Ryan miałam w głowie, jak przeczytałam o restauracji, ale cóż, jego restauracja niewiele ma wspólnego z jedzeniem :lol:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ODPOWIEDZ