kelnerka/barmanka — hungry hearts
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
lemony 'lemy' prescott
Niektórzy mówią, że jest szurnięta, bo gada z drzewami, a jej mama i babka prowadzą sklep z amuletami. Zna Lorne Bay jak mało kto, a zwłaszcza lasy. Lubi przesiadywać na plaży o świcie, a w wolnym czasie rysuje komiksy. Studiuje rysunek i dorabia na barze w Hungry Hearts, czasem serwując posiłki. Zwykle chodzi nadąsana, ale jest świetnym kompanem do zabawy, kiedy się ją bliżej pozna!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick autora
brak multikont
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
My częściowo wiemy! <33 Ale poza Zetą, chciałabym Ci tu podesłać Mona Monet , bo wbrew pozorom mają wiele wspólnego. I tak sobie myślę, że Mona mogłaby generalnie sporo przesiadywać w Hungry Hearts i rysować, malować, tworzyć, wyżywać się artystycznie generalnie. Może to byłby właśnie jakiś pretekst do nawiązania rozmowy? Bo myślę, że wówczas Mona mogłaby lemony prescott trochę postrzegać jako taką swoją starszą koleżankę aka mentorkę od rysunku. Może podpytuje ją jak to jest studiować rysunek i czy faktycznie to taki dobry pomysł. :lol: Obydwie wychowywały się bez ojców, są artystkami i w dodatku myślę, że Mona dobrze by rozumiała samą Lem. <3 Poza tym wiem, że chciałaś coś z Perth Haynes i nie wiem czy już miałaś jakiś pomysł, ale go też tu zostawiam. Poza tym wiadomo - Claire Buxton i Ginny Montgomery :lol:
rzuciła studia, bo startuję do zespołu baletowego — dorabia w rodzinnym moonlight bar
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
i'm terrified of passive acquiescence, i live in intensity
Cześć najpiękniejsza przyjaciółko <33

lemony prescott
sumienny żółwik
nick autora
brak multikont
ODPOWIEDZ
cron