właściciel — skydive cairns
28 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Zimmermanów. Człowiek rozrywka. Fan sportów ekstremalnych, rozrywki, dobrej zabawy oraz unikania ciężkiej pracy. Za rodowe bawarskie pieniądze ciągle rozkręca nowe interesy. Jeśli chcesz poskakać ze spadochronem - Bjol zaprasza do Skydive Cairns.
Bjol Zimmerman
Jeden z Zimmermanów. Człowiek rozrywka. Fan sportów ekstremalnych, rozrywki, dobrej zabawy oraz unikania ciężkiej pracy. Za rodowe bawarskie pieniądze ciągle rozkręca nowe interesy. Jeśli chcesz poskakać ze spadochronem - Bjol zaprasza do Skydive Cairns
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

kierownik supermarketu w Cairns — Coles
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Wastin' our youth on each other that beautiful summer we lost one another, but we'll always have the soundtrack
of us fallin' into love. And I know that we can't go back but we'll always have the soundtrack.
No witam brata serdecznie! Bruno kocha brata to wiadomo! Cece go nie lubi dlatego że nie lubi wszystkich Zimmermanow xDD Do tego mogę dać też Lune, która jest przyjaciółka Gai i z nią mieszka więc się mogą znać! I myślę że mogłabym Ci dać jeszcze Olgierda na jakiegoś kolegę, bo w wieku są podobnym więc się mogą znać ze szkoły czy coś xDD

bjol zimmerman

Kocham to imię xDD
przyjazna koala
catlady#7921
Luna- Joshua - Zoey - Ellasandra - Eric - Cece - Cat - Judith - Benedict - Owen
animatorka — Dom spokojnej starości
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
I could tell you about my life
And keep you amused I'm sure
About all the times I've cried
And how I don't want to be sad anymore
And how I wish I was in love
bjol zimmerman
Ja myślę, że Bjol jest bratem, z którym Gaia dogaduje się najlepiej (sorki Junior :( ). Więc nie masz za bardzo wyboru, ale musze być Twoją ulubioną siostrą. Są zbyt podobni do siebie, żebyśmy mogły to zignorować. Zakładam też, że Gaia czasami chce być na doczepkę jego towarzyszką w jakiś szalonych eskapadach. A z usług jego firmy korzysta regularnie jak przypomina jej się, że chciałaby poczuć, że żyje :oops:
właściciel — skydive cairns
28 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Zimmermanów. Człowiek rozrywka. Fan sportów ekstremalnych, rozrywki, dobrej zabawy oraz unikania ciężkiej pracy. Za rodowe bawarskie pieniądze ciągle rozkręca nowe interesy. Jeśli chcesz poskakać ze spadochronem - Bjol zaprasza do Skydive Cairns.
Nono, z Bruno miłość wieczna, a Cece zdecydowanie ne wie, co traci! Lunę totalnie biorę :sneaky: A Olgierdowi to on się wkręci na chatę :sneaky: Bjol miał też jeszcze być psiapsią dla którejś twojej pani :hm:
To nie ja wybrałam imię. To ono wybrało mnie :lol: Bruno Zimmerman Jr

gaia Zimmerman nawet gdyby Bjol miał więcej sióstr, to i tak Gaia byłaby tą najbardziej ukochaną :fox: No i oczywiście siostra ma u niego rabaty w każdej kolejnej firmie, którą zakłada (może to dlatego wszystkie po kolei bankrutują :lol: )
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
bjol zimmerman Hejka! Obiecywałam, że wpadnę, to wpadam! Bjol nie jest na tyle stary, aby nie kojarzyć dawnej psiapsi Gai, która często bywała w ich posiadłości, więc rozumiem, że pamiętasz Biancę z lat szczenięcych!

Muszę powiedzieć, że Bjol to tak trochę przypomina, żeby nie powiedzieć imponuje Biance, tym swoim lekkim podejściem do życia! Choć ona chyba tak do końca nie umie, ale trudno powiedzieć, aby nie żyła wygodnie za pieniążki rodziców, bo jako fotografka to pewnie wiele kokosów nie zarabia! Ale foteczki Bjolowi na insta może zrobić po cenie dla rodziny i przyjaciół! ^^
kierownik supermarketu w Cairns — Coles
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Wastin' our youth on each other that beautiful summer we lost one another, but we'll always have the soundtrack
of us fallin' into love. And I know that we can't go back but we'll always have the soundtrack.
bjol zimmerman pisze: 21 kwie 2024, 19:37
Nono, z Bruno miłość wieczna, a Cece zdecydowanie ne wie, co traci! Lunę totalnie biorę :sneaky: A Olgierdowi to on się wkręci na chatę :sneaky: Bjol miał też jeszcze być psiapsią dla którejś twojej pani :hm:
To nie ja wybrałam imię. To ono wybrało mnie :lol: Bruno Zimmerman Jr

gaia Zimmerman nawet gdyby Bjol miał więcej sióstr, to i tak Gaia byłaby tą najbardziej ukochaną :fox: No i oczywiście siostra ma u niego rabaty w każdej kolejnej firmie, którą zakłada (może to dlatego wszystkie po kolei bankrutują :lol: )
A tak! Rzeczywiście on miał mieszkać z Olgierdem! No to wbijaj w pakiecie jest Farris i Natalie od Małpy! Oni tam mieszkają też xd I miał być psiapsiem Hanki! A to do Ciebie podbije na dc i się dogadamy dokładniej, bo Hanka jest dopiero parę miesięcy w Lorne <3




Bianca Rochester-Cho OMG ja myślałam, że Bianca i Gaia były parą i wszyscy Zimmermanowie o tym wiedzą, a nie tylko dawnymi psiapsiami! Całe życie szmatą w pysk :|
przyjazna koala
catlady#7921
Luna- Joshua - Zoey - Ellasandra - Eric - Cece - Cat - Judith - Benedict - Owen
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Bruno Zimmerman Jr pisze: 21 kwie 2024, 23:14
bjol zimmerman pisze: 21 kwie 2024, 19:37
Nono, z Bruno miłość wieczna, a Cece zdecydowanie ne wie, co traci! Lunę totalnie biorę :sneaky: A Olgierdowi to on się wkręci na chatę :sneaky: Bjol miał też jeszcze być psiapsią dla którejś twojej pani :hm:
To nie ja wybrałam imię. To ono wybrało mnie :lol: Bruno Zimmerman Jr

gaia Zimmerman nawet gdyby Bjol miał więcej sióstr, to i tak Gaia byłaby tą najbardziej ukochaną :fox: No i oczywiście siostra ma u niego rabaty w każdej kolejnej firmie, którą zakłada (może to dlatego wszystkie po kolei bankrutują :lol: )
A tak! Rzeczywiście on miał mieszkać z Olgierdem! No to wbijaj w pakiecie jest Farris i Natalie od Małpy! Oni tam mieszkają też xd I miał być psiapsiem Hanki! A to do Ciebie podbije na dc i się dogadamy dokładniej, bo Hanka jest dopiero parę miesięcy w Lorne <3




Bianca Rochester-Cho OMG ja myślałam, że Bianca i Gaia były parą i wszyscy Zimmermanowie o tym wiedzą, a nie tylko dawnymi psiapsiami! Całe życie szmatą w pysk :|
Nie wszyscy wiedzą, że były czymś więcej niż psiapsi, to miałam na myśli :hihihi:
autor książeczek dla dzieci — znanych w Niemczech
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Znany w Niemczech autor serii książeczek dla dzieci "Henrik i Axel zwiedzają świat". Artysta, literat, po godzinach dopisujący filozofię do absolutnie wszystkiego. Planuje wkroczyć na tutejszy rynek dlatego aby stać się obywatelem Australii wziął fikcyjny ślub z Sarah, ale mimo zmiany stanu cywilnego wciąż nie stroni od innych kobiet.
Ok I'm confused :lol:
bjol zimmerman no witam kolejnego z piątki rodzeństwa :milosc: I nie wiem kogo byś tam jeszcze chciała oprócz Bjorna i Cosmo :hm:
animatorka — Dom spokojnej starości
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
I could tell you about my life
And keep you amused I'm sure
About all the times I've cried
And how I don't want to be sad anymore
And how I wish I was in love
Spoiler
Obrazek
bjol zimmerman
Ale moje ego zostało połechtane <2
Dobra, to jeszcze tak jak Cycuś wspomniał, podrzucę Farrisa i Natalie skoro Bjol będzie mieszkał na plebani (czuję kolejną interwencję w kościach, albo egzorcyzmy, zeby było tematycznie). Z Farrisem jak coś to mogą się dopiero poznać, bo on jest nowy w mieście. Z Natalie w sumie też, bo ona 2 lata siedziała w więzieniu, a wcześniej mieszkała w Gold Coast. Chociaż dzieciństwo spędziła w Lorne. Wyjechała dopiero na studia, ale gdzieś wracała co jakiś czas, więc tutaj możemy dać, że się znają, albo chociaż kojarzą!
właściciel — skydive cairns
28 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Zimmermanów. Człowiek rozrywka. Fan sportów ekstremalnych, rozrywki, dobrej zabawy oraz unikania ciężkiej pracy. Za rodowe bawarskie pieniądze ciągle rozkręca nowe interesy. Jeśli chcesz poskakać ze spadochronem - Bjol zaprasza do Skydive Cairns.
Ile newsów, ile informacji! Ok, to proszę powiedzieć mi co ma wiedzieć Bjol, bo to zdecydowanie będzie miało przełożenie na szczegóły relacji z Bianca Rochester-Cho. Ale myślę, że skoro Gaia najlepiej dogadywała się właśnie z Bjolem, to mógł wiedzieć więcej, niż inni Zimmermanowie. Niekoniecznie ze szczegółami, ale coś tam może wiedzieć :hm: Mimo wszystko Bjolowi będzie schlebiało to, że dostanie foteczki za pół ceny ^^

Bruno Zimmerman Jr idealnie, to będę wyczekiwać sowy od Hanki. Wspomnę tylko, że Bjol będzie najfajniejszą psiapsi na świecie :sneaky:

Björn Zimmerman z Cosmo już wiemy, wzięłabym też Luke'a na jakiegoś typowo imprezowego kumpla. Parę razy wspólnie ostro pili, bardzo chętnie za hajs Bjola :haha: Wielkiej przyjaźni tu nie ma, ale jak była zabawa, to na pełnej.
A Bjorn zawsze będzie jego idolem w kwestii prezencji. Bjol oczywiście się do niego nie przyzna, ale czasem papuguje jego styl i podpytuje o to, jakiego kremu do stóp najlepiej używać :haha:

gaia Zimmerman Jesli egzorcyzmy, to polecam zatrudnić Lachlana :cross:
Ok, to z Natką mogą się kojarzyć, a z Farrisem Bjol chętnie wypije powitalne winko mszalne z zapasów Olgierda ^^
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
bjol zimmerman pisze: 22 kwie 2024, 20:51
Ile newsów, ile informacji! Ok, to proszę powiedzieć mi co ma wiedzieć Bjol, bo to zdecydowanie będzie miało przełożenie na szczegóły relacji z Bianca Rochester-Cho. Ale myślę, że skoro Gaia najlepiej dogadywała się właśnie z Bjolem, to mógł wiedzieć więcej, niż inni Zimmermanowie. Niekoniecznie ze szczegółami, ale coś tam może wiedzieć :hm: Mimo wszystko Bjolowi będzie schlebiało to, że dostanie foteczki za pół ceny ^^

To ja proponuje, by się udali na jakieś foteczki i gdzieś tam między wierszami powie, że wie wszystko i Biance szczena opadnie :hihihi:
animatorka — Dom spokojnej starości
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
I could tell you about my life
And keep you amused I'm sure
About all the times I've cried
And how I don't want to be sad anymore
And how I wish I was in love
bjol zimmerman
To ja tylko tak napomknę, że na bank Gaia opowiedziała Bjolowi wszystko. Dowiedział się szybciej niż Bruno poczuł poprzez bliźniaczą więź XD
Dobra, to Lachlan zostanie zatrudniony do egzorcyzmów w takim razie! Z Farrisem niech podkradają winko :oops:
Jak będziesz miała ochotę grać to wiesz gdzie mnie znaleźć. Jak nie wiesz to:
Spoiler
na DC jak coś!
ODPOWIEDZ