kucharka — tymczasowo bez pracy
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
(chwilowo była) szefowa kuchni, która przyjechała do miasta w celu ratowania swojego małżeństwa, chociaż podświadomie wie, że już dawno spisała je na straty
tallulah "lula" fitzgerald
dopiero co przyjechała do lorne bay z brisbane (gdzie mieszkała z mężem), by spróbować go odzyskać (chociaż on niekoniecznie chce zostać "odzyskany"); szukam dla niej wszelkiego rodzaju świeżych relacji i pomocnych duszyczek, które sprawią, że zdecyduje się zostać w lorne również po rozwodzie!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


Obrazek
Prawnik w rodzinnej firmie — Fitzgerald & Hargrove
38 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy zdobył się na odwagę by wystąpić o rozwód i zawalczyć o Gage, do miasteczka przybywa jego małżonka i pragnie zacząć ich wspólne życie od nowa.
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
witam pięknie, proponuję następujące opcje
z vincentem mogła poznać się jakiś czas temu dzięki jego żonie, Yvette, która jest sobie na forum tylko jako npc (więc tu też na luzie mogły się poznać nawet na drugim końcu świata). w każdym razie, panie mogły mieć jakąś większą kłótnię i zerwanie tejże przyjaźni, natomiast z Vincentem w tym samym czasie Lula mogła odnaleźć wspólny język i (co Vincenta cieszy), ku złości Yvette, czasem zaprasza do nich Lulę, a ona uczy go gotować. poza tym, Vince mógłby raz odkryć jej piękne obrazy i spróbować ją przekonać, żeby zajęła się sztuką na poważnie (czyli relka na patetyczne gry :lol:)
leoś to człowiek-problem i pewnie Lula przeżyła szok, kiedy odkryła, do jakiej rodziny dołączyła... w każdym razie, Leon bywał n i e z n o ś ny, ale dla wszystkich w tym samym stopniu, tj. złośliwy, wredny i czepialski, ale to wszystko z miłości. Lula mogła za nim nie przepadać, ale jakby go hejciła, to Tripp by ją od razu zostawił, więc wiesz, fałszywe uśmiechy i przypadkowe wbicie obcasa w jego stopę musiały być na porządku dziennym... no a teraz Leona szuka policja, on się ukrywa, więc mógłby zaskoczyć wszystkich i to biedną Lulę zaczepić i przestraszyć, po wyskoczeniu z ciemności, żeby mu w czymś pomogła, no i w każdym razie w tej szalonej znajomości mogliby nagle zacząć się w dziwny sposób przyjaźnić?
poza tym w gratisie z Fitzgeraldami idzie benjamin, z którym wszyscy z rodzeństwa się znają i przyjaźnią, bo on jako dzieciak u nich przesiadywał i udawał, że należy do rodziny; Ben w dodatku kocha wszystkich, więc pewnie szybko polubił Lulę! a poza tym on był jednym z najlepszych prawników rozwodowych i co prawda zmienił już trochę profesję, ale kto by nie zrobił dla Luli wyjątku........

tallulah fitzgerald
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
No to ja podrzucę ci szwagierkę Gwen Fitzgerald. Gwen na pewno lubi Lulę, ale jest za tym, żeby w końcu się zdecydowali, albo zostali razem, albo się rozstali i w końcu byli szczęśliwi :wohoo:
tallulah fitzgerald
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
tallulah fitzgerald dzień dobry, jak zjazd rodzinny to zjazd rodzinny :haha:
Blanche jest mega wielką zazdrośnicą jeśli chodzi o uwagę innych, w szczególności jej rodzeństwa ale z drugiej strony strasznie ją ekscytują nowi ludzie w jej otoczeniu i ona generalnie to jest bardzo miła i w ogóle. Więc myślę, że polubiła Lulę od początku ale teraz może mieć z nią trochę kosę, bo tak, nie zna kulis ich związku z Trippem, ale jest bardzo mocno za swoim rodzeństwem plus, niestety ma tendencję do oceniania ludzi po pozorach, więc obstawiam, że jak się dowiedziała o rozstaniu czy czymkolwiek co tam między nimi jest to automatycznie pomyślała o Luli źle, no bo jej brat nie mógł zrobić nic złego, prawda? No. Ale to wszystko jest do szybkiego naprawienia, bo Blanche nie lubi dram w swoim życiu, a ponieważ lubiły się wcześniej, to na pewno uda im się polubić znowu <3
kucharka — tymczasowo bez pracy
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
(chwilowo była) szefowa kuchni, która przyjechała do miasta w celu ratowania swojego małżeństwa, chociaż podświadomie wie, że już dawno spisała je na straty
tripp fitzgerald </3

pericles campbell biorę wszystko w ciemno! a tak poważnie, to tu już mamy wstępnie wszystko ustalone <33

Gwen Fitzgerald hejka <3 myślę, że lula nie chce robić większej dramy, więc stara się nie mieszać rodziny fitzgeraldów w swoje małżeńskie problemy + nie jest też do końca pewna, co dokładnie powiedział im tripp; ale, możemy założyć, że gwen jest jej najbliższa? i jeśli do kogoś potrzebuje się zwrócić, to uderza do niej :oops: jeśli byłoby to dla ciebie w porządku, chciałabym również, żeby odwiedzała od czasu do czasu gwen podczas separacji — o tym tripp nawet niekoniecznie musiałby wiedzieć; może ona też wpadła czasem do brisbane?

Blanche Fitzgerald no generalnie sytuacja wygląda tak, ze oni nie rozstali się w złych stosunkach (a raczej — oficjalnie nie rozstali się wcale, tylko są w separacji, bez rozwodu :lol: ) + powody były od nich niezależne, bo lula bardzo przeżyła fakt, że nie może zajść w ciążę ;( aczkolwiek jeśli blanche nie jest wtajemniczona w szczegóły, to jak najbardziej myślę, że może jej nie lubić, bo tak, bo jej brat chce się rozstać, to coś musi być nie w porządku! chociaż myślę, że mąż nie ma też podstaw, żeby źle o niej mówić, tak tripp fitzgerald? :hihihi:
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Zdecydowanie może tak być :sneaky: I takie wizyty też mi pasują. Tripp zdecydowanie nie będzie o niczym wiedział, to nie jego sprawa :/ :excited:
tallulah fitzgerald
kucharka — tymczasowo bez pracy
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
(chwilowo była) szefowa kuchni, która przyjechała do miasta w celu ratowania swojego małżeństwa, chociaż podświadomie wie, że już dawno spisała je na straty
Gwen Fitzgerald liczę więc na grę niebawem <3
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
tallulah fitzgerald no to kosa na początek a potem sobie to naprawimy <3
inspicjent w lorne bay radio — instruktor krav magi w lb gym
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś przecież wrócę. Wszyscy wracają kiedyś do miejsc, z których chcieli uciec.
ciężko się dostać do tych twoich relacji, jak nie masz ich podlinkowanych :/

miałam wbić z relką, więc jestem :hihihi: pomyślałam sobie, że najłatwiej mi tu będzie podrzucić achillesa, który jest od dzieciaka blisko związany z Fitzgeraldami, bo jak umarł jego ojciec i ten został bez dachu nad głową, to przyjęła go właśnie na jakiś czas rodzina, w którą Lula się wżeniła. Sprawa jest ogólnie bardziej skomplikowana, bo Achilles później, zaraz po śmierci swojej żony wziął pijany ślub z Leonem (ale tylko dlatego, żeby nie mieć tytułu wdowca, nie wnikaj!), ale generalnie chodzi mi o to, że często bywał zapraszany na rodzinne wigilie, urodziny, pewnie w końcu też pogrzeby. I z Lulą wobec tego mogłaby łączyć ich takie pełne zrozumienie; bo bywały momenty, kiedy całe rodzeństwo przytaczało wspólne wspomnienia z dzieciństwa, rzucało żartami, których kontekst znali tylko oni, i wtedy Lula i Achilles wymieniali wymowne spojrzenia i odnajdywali w sobie wsparcie w przekonaniu, że t e o r e t y c z n i e są z tej rodziny, a jednak niezupełnie (pewnie nieraz toczyli też rozmowy pt. "ale ci Fitzgeraldzi są dziwni, nie?"). Achilles do tego zawsze miał słabość do ładnych pań, więc niewinnie z nią flirtował (niewinnie, żeby nie zarobić w nos od rodziny, która powinna go adoptować...), a teraz, jakby już wywęszył, że rozwód Luli zbliża się wielkimi krokami, mógłby nieco odważniej zacząć ją przekonywać, że zdecydowanie powinna to zrobić, bo bez sensu tracić życie na takie długotrwałe związki i zaprezentowałby jej tysiąc dowodów, a do tego zaoferowałby żartobliwie, że w tym samym czasie co ona, też weźmie w końcu rozwód z Leonem :hihihi:
kucharka — tymczasowo bez pracy
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
(chwilowo była) szefowa kuchni, która przyjechała do miasta w celu ratowania swojego małżeństwa, chociaż podświadomie wie, że już dawno spisała je na straty
orpheus wrottesley już, już naprawiłam :/

pięknie, biorę w całości!! <3 lula przyjechała niedawno i nie wie nawet, czy tripp chce z nią być, czy nie, do tego sama w sumie nie jest przekonana do tego związku, a tak naprawdę to czuje się samotna i no, stąd całe zamieszanie :/ więc tym bardziej zrozumiałaby się pewnie z achillesem! + dla niej fitzgeraldowie byli trochę jak jedyna rodzina, bo ze swoją dawno zerwała wszelkie kontakty i nie chce mieć nic wspólnego; pewnie chętnie odświeżyłaby kontakt z kimś, kto trochę do nich pasował, trochę nie :hihihi: zwłaszcza że teraz nikt raczej nie zaprasza jej na święta
dyrektor generalny — prywatnej firmy wojskowej
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
tragedię ma wpisaną w imię
tallulah fitzgerald pisze: 09 paź 2023, 15:33
zwłaszcza że teraz nikt raczej nie zaprasza jej na święta

to zdecydowanie najsmutniejsze, co dzisiaj przeczytałam
ale no, to mamy już wszystko ustalone <3
ODPOWIEDZ