lorne bay — lorne bay
28 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
-
arlo butler
Niewidzący pianista, który nie-na-widzi gdy definiuje się go poprzez jego niepełnosprawność (więc lepiej uważaj ze wszystkimi szlachetnymi wyrazami współczucia). Wieczorami grywa w kilku barach jazzowych w okolicy, a w niektóre weekendy uczy dzieci gry na pianinie w Cairns. Jego uprzejmość zależy od bieżącego nastroju - bywa przeuroczy, ale zdarza mu się też ofukać otoczenie zjadliwymi wyrazami gniewu. Poza tym spotkasz go na plaży, w bibliotece, albo w różnych medycznych poczekalniach.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
daj pan spokój
-
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka arlo butler <3
Moja Divina jest okoliczną organistką i persona non grata wśród mieszkańców Lorne Bay. To taki wyrzutek, wiedźma, dziwaczka, jak kto woli, więc jeśli chcesz, to mogę ją na coś podrzucić, tylko właśnie... ona jest naprawdę mocno specyficzna :lol: Jakby nie była świadoma współczesności, w której żyje :lol:

I jak pisałeś, że w różnych placówkach medycznych można znaleźć Arlo, to mogę też dać swoją Mari. Ona z kolei jest wesołym kwiatuszkiem, bardzo prostą kobietą ze wsi zabitej dechami, gdzieś z centralnej części kraju. Aktualnie jednak pracuje jako asystentka w kancelarii, a jej narzeczony jest dyrektorem szpitala, więc tam mogą na siebie wpadać... gdyż przy okazji Mari ma też serducho z bardzo krótkim terminem ważności D:

Naturalnie mam też inne postacie, więc sobie możesz spojrzeć, jakby jakaś zainteresowała Ciebie dodatkowo, to coś wymyślimy <3
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Hello arlo butler <3

Widzę, że Divina też się u Ciebie zameldowała, a ja mogę podrzucić także moich panów, w szczególności Nathaniela. Może i jest typem spod ciemnej gwiazdy, ale ma słabość do dobrej muzyki i utalentowanych osób, więc moglibyśmy na tym polu coś pomyśleć. A jak Arlo chciał wpakować się w jakieś tarapaty to tym bardziej polecam zajrzeć do Shadow ;>
ODPOWIEDZ