recepcjonistka — La Costa Motel
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Zagubiona kluska, która męczy się na recepcji w motelu i okrada automaty z przekąskami
Midge Kavanaugh
Midge to zagubiona pyrka, która dopiero co uczy się życia. Fajna z niej babka - umie okradać automaty z przekąskami, cały czas jest na essie, a nawet ostatnio zaczęła pisać powieść sci-fi. Zapraszam, razem coś fajnego wymyślimy <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
kunegunda
brak multikont
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Czołem! Myślę, że Midge byłaby super na najlepszą kumpelę dla Archera. Oboje są przyjezdni - mając dwanaście lat Archie przeprowadził się z Brisbane, a jeśli ona pojawiła się tutaj wcześniej, to może była pierwszą osobą, którą poznał w miasteczku i która mu to miasteczko pokazała? Może właśnie dzięki Midge polubił Lorne, które finalnie nie okazało się takie złe, mimo że przez pierwsze tygodnie chodził nadąsany i nienawidził wszystkich i wszystkiego?
Widzę ją też jako jedną z osób, z którymi imprezował tego feralnego dnia kiedy spadł ze słupa, a potem trwała przy jego szpitalnym łóżku, jak to na najlepszą przyjaciółkę przystało. Co ty na to? :hm:
mistyczny poszukiwacz
-
recepcjonistka — La Costa Motel
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Zagubiona kluska, która męczy się na recepcji w motelu i okrada automaty z przekąskami
Archer Brooks - totalnie jestem na tak, pomysł mega mi się podoba <3 Myślę, że nawet zdradzi mu tajemnie triki na okradanie automatów z przekąskami, chłopak zasłużył sobie na to! Mógłby również pomagać z jej prokrastynacją i ogólnym słomianym zapałem do wszystkiego - może w końcu Midge zaczęłaby ogarniać co się wokół niej dzieje :lol:
Ogólnie jestem mega na tak, Midż potrzebuje takiego soulmate z którym będzie czuła się komfortowo i mam nadzieję, że sobie coś rozegramy, hehe.
powitalny kokos
kunegunda
brak multikont
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Midge Kavanaugh to ja też dorzucę Brooksa :lol:
I kogokolwiek jeszcze z moich chcesz? :hm:
recepcjonistka — La Costa Motel
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Zagubiona kluska, która męczy się na recepcji w motelu i okrada automaty z przekąskami
autumn goldsworthy niech Ezra będzie jej kumplem od nauki jazdy XD co prawda, Midż wszystkim rozpowiada, że prawko wcale nie jest jej potrzebne, ale potajemnie mogłaby błagać Brooksa o to by trochę ją podszkolił z jazd. Dziewczyna zapewni mu multum rozrywki i nieco adrenaliny, bo Midż totalnie nie nadaje się do jazd, co ty na to? :lol:
powitalny kokos
kunegunda
brak multikont
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Midge Kavanaugh brzmi ekstra :lol:
ODPOWIEDZ