studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Max
21:37
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/e0d78711b884a35a5567f6594ce55281/272dc5d44afd7bca-2b/s400x600/c8839766aeb72266de4616ab17ee00b1a4f3ed7e.jpg][/telimg1]
[tel5]Max
[/tel5][/tel02][tel8]21:37
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/e0d78711b884a35a5567f6594ce55281/272dc5d44afd7bca-2b/s400x600/c8839766aeb72266de4616ab17ee00b1a4f3ed7e.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

CODE: Zaznacz cały

[tele2]21:37
[tel3][telimg1][IMG=]https://64.media.tumblr.com/e0d78711b884a35a5567f6594ce55281/272dc5d44afd7bca-2b/s400x600/c8839766aeb72266de4616ab17ee00b1a4f3ed7e.jpg[/telimg1]
[tel10]Max
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
aktorka — Cairns Performance Art Centre
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
naczelna drama queen, marząca o wielkiej karierze aktorskiej; młoda awanturniczka, która często wpada w kłopoty
El
22:25
Cieszy mnie, że o tym pamiętałaś <3
będziesz teraz wbijała do shadow? jeśli potrzebujesz tam jakiegoś wsparcia/towarzystwa to daj znać. Zjawię się w przeciągu pół godziny


Maxine Parkins
dzielny krokodyl
arisu._.
aktorka — Cairns Performance Art Centre
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
naczelna drama queen, marząca o wielkiej karierze aktorskiej; młoda awanturniczka, która często wpada w kłopoty
22:29
El
dobra to teraz martwię się o ciebie troszkę mniej
dawaj mi jakieś update'y żebym wiedziała kiedy zacząć się denerwować
dzielny krokodyl
arisu._.
aktorka — Cairns Performance Art Centre
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
naczelna drama queen, marząca o wielkiej karierze aktorskiej; młoda awanturniczka, która często wpada w kłopoty
El
1:05
kurwa Max. Już myślałam że tobie coś się stało
Tak. Żałuję że nie widziałam tego jak weszłaś w tryb walecznej niedźwiedzicy. Tobie nic nie jest?


Maxine Parkins
dzielny krokodyl
arisu._.
aktorka — Cairns Performance Art Centre
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
naczelna drama queen, marząca o wielkiej karierze aktorskiej; młoda awanturniczka, która często wpada w kłopoty
El
1:11
jasne, że możesz do mnie wbić. Daj znać jak będziesz w pobliżu to przygotuję coś ciepłego do picia. Kawa? Kakao?


Maxine Parkins
dzielny krokodyl
arisu._.
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Siema, tutaj twój nowy ulubiony barman z Shadow
Właśnie wszedł tutaj ten twój Walter White z Lorne Bay. Pamiętasz? Facet od zdjęć
Maxine Parkins
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Póki co siedzi sam, przy barze
Spoko, ale nie wiem czy się nie spłoszy i nie spierdoli jak go tak z dupy zacznę przepytywać
Mogę go też zagadać i spróbować zatrzymać go tu dłużej, no chyba że totalnie zero szans że dzisiaj będziesz mogła tu wpaść
Your choice

Maxine Parkins
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Na SORze? Zdecydowanie chcę to usłyszeć
Spoko, zrobię zdjęcie. I spróbuję go podpić i zagadać, może rozwiąże mu się język. Tylko wiesz, niczego nie obiecuję
Maxine Parkins
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Oh staph you :lol:
Dobra, trochę udało mi się od niego wyciągnąć, ale to opowiem Ci jak tu wpadniesz. Nawet foto udało mi się strzelić
Załącznik *

Maxine Parkins

załóżmy, że tu foto łysego typa z broda zrobiona z ukrycia :lol:
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Shiva
Sepideh
tak miała na imię tamta kobieta


Maxine Parkins
ODPOWIEDZ