aktorka — Cairns Performance Art Centre
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
naczelna drama queen, marząca o wielkiej karierze aktorskiej; młoda awanturniczka, która często wpada w kłopoty
Drama Queen 👑
2:47
ej, śpiesz?
bo słuchaj jest sprawa

Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/Nrch8hB.jpg][/telimg1]
[tel10]Eleonore
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
dzielny krokodyl
arisu._.
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Detektyw Max
22:22
Jestem w Sapphire River. Miałam się zgadać z jakimś starszym gościem od technik poszukiwawczych (długa historia), ale uciekł z lokalu gdzie mieliśmy się spotkać i musiałam zapłacić za jego rachunek. Podobno siedzi w Shadow, więc uznałam, że go dorwę, aby przynajmniej oddał kasę za dług
Miałam napisać, jak będę coś kombinować, więc piszę :lol:

Eleonore Hartmann
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Detektyw Max
22:28
Jeszcze się zastanawiam... wzięłam paralizator, gaz pieprzowy i jadę taksówką :lol: Gość wysadzi mnie gdzieś po drodze, może spotkam tego cholernego detektywa, zanim wejdzie do środka

Eleonore Hartmann
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Detektyw Max
22:48
Trochę się pokomplikowało. Odezwę się, jak trochę ogarnę sytuację. Jestem cała, więcej napiszę trochę później

Eleonore Hartmann
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Detektyw Max
00:58
Jestem w szpitalu w Cairns. Znowu. Nie uwierzysz, ale pomogłam dzieciakom z jakimiś łachudrami i nawet użyłam gazu i paralizatora. Szkoda, że tego nie widziałaś :lol: Problem w tym, że jeden dzieciak mocno ucierpiał i teraz nie wiadomo nawet czy się z tego wyliże. Ciężka sprawa...
Mam nadzieję, że Cię nie obudziłam.

Eleonore Hartmann
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Detektyw Max
01:07
Nie, ze mną wszystko w porządku. Pomyślałam, że jeszcze trochę tu posiedzę i może poczekam na jakieś wieści. I tak nie dałabym rady po tym wszystkim zasnąć. Myślisz, że mogłabym do Ciebie podjechać, jak wyjdę? Wróciłabym do siebie, ale cała ta sytuacja nieźle miesza mi w głowie
O ile to będzie w porządku, nie chcę się narzucać

Eleonore Hartmann
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Detektyw Max
03:35
Jestem pod drzwiami. O ile trafiłam pod dobry adres :lol:

Eleonore Hartmann
striptizerka, tarocistka — Shadow
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.
Blair
00:46
Ej stara
Bo ty chcesz zostać aktorką, nie?
A ja mam zaproszenie na wycieczkę na plan filmowy
I mogę cię zabrać ze sobą ^^


Eleonore Hartmann
striptizerka, tarocistka — Shadow
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.
Blair
01:22
Pewnie! Będę zajebiście szczęśliwa jeśli pojedziesz ze mną <3
Napiszę ci datę i adres jak wrócę do domu i znajdę zaproszenie
Bo nie pamiętam :tear:


Eleonore Hartmann
ODPOWIEDZ