stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/b19796019c394a5a80c6388dff08b2b0/tumblr_pkq35iNNKf1ulq1nyo6_400.png][/telimg1]
[tel5]Ginny
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/b19796019c394a5a80c6388dff08b2b0/tumblr_pkq35iNNKf1ulq1nyo6_400.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
01:26
Za dużo coli wypiłam, ale za godzinę nagrywamy Mario Party i tam trzeba ogarniać, więc nie mogę zasnąć bo znowu mi zabiorą wygraną sprzed nosa.
A skoro nie śpisz to znaczy, że trzymasz za mnie kciuki!
Czemu nie śpisz?
Taaaaaak! Na pewno wyjdzie Ci lepiej niż jakbym miała robić sama. Albo płacić za niego.
Bo nie chcesz zapłaty? Zapłacę moją obecnością!
A Ty już wiesz co za kostium przywdziejesz? Bo oczywiście idziemy razem!
Jeszcze nie wiem gdzie, ale rezerwuję Cię na ten dzień <3


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
01:34
Awww i dla mnie nie śpisz :fox:
Przy takich komplementach to nie mogę się nie zgodzić tym bardziej. I zaufam w takim razie, więc się ładnie popisz!
Kuso Ci do twarzy ^^ Ale okej! To możemy razem pochodzić po mieście i pobuszować po necie by znaleźć Ci odpowiednie natchnienie do super stroju!
Nie, że superbohaterki skoro nie chcesz, ale coś na pewno znajdziemy!
Żeńska wersja Connora! A furry to odpada z góry?


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
01:38
Furry to puchate zwierzaki. Byłabyś np. puchatym kotem, zamiast sexi kocicą.
Kara też dobra <3 Pod warunkiem, że nie zetniesz włosów tak krótko bo teraz Ci za ładnie, więc nawet nie próbuj! ;(


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
01:41
Ufff... trzymam za słowo! Sms dowodem!
Omg tak! Pasowałoby Ci bardzo! Trochę jeszcze włosy zrobimy Ci bardziej puszyste i Hermiona jak się patrzy!
Wiedziałam, że fotka Cię rozbudzi :evil:
Zaproponowałabym nocowanko to byś zobaczyła jak nagrywamy od kuchni, ale chodzenie nocą i to na farmę to zbyt niebezpieczny pomysł ;(


Ginny Montgomery
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Hej, Ginny. Dzięki że dajesz znać - zastanawiałem się, czy u Ciebie wszystko dobrze
Długo trzymali Cię w szpitalu?
Daj spokój, nawet przez moment nie przyszło mi do głowy żeby wrócić do domu jak gdyby nigdy nic

Ginny Montgomery
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Nie będę oszukiwać - nie jestem ani trochę zdziwiony :)
Ale jesteś pewna, że już wszystko ok?
Może potrzebujesz z czymś pomocy? Zakupy, jakaś podwózka? Oddanie książek do biblioteki? :)

Ginny Montgomery
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Gdybyś chciała postarać się o odszkodowanie, zrobiłem zdjęcie tablicy rejestracyjnej tego kierowcy. Wiem, że nie zrobił tego specjalnie, ale to na wszelki wypadek
A widzisz, to taka dodatkowa funkcja nerda :)
Jasne. W każdym razie dzięki, że dałaś znać

Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Czemu M'Baku nie ma jeszcze swojego filmu?
O, albo serialu! Teraz MCU robi multum seriali to mogliby mu jeden dać!
Chociaż jak ktoś ma większą rolę to może też zginąć wcześniej...
Ale mniejsze role też giną, hm...
No to lepiej by dali mu więcej by sobie pograł! Zasługuje!


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Wyciągnięto mnie podstępem!
W ramach kary mogę iść nawet i dziesięć razy :excited:


Ginny Montgomery
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
00:00
Nieznany numer
Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo, zmień się w rum. Dźwięki trąbki, wdowi płacz, ziemio ziemio, zmień się w piach. Dźwięki skrzypiec, wielki mur, wietrze wietrze, zmień się w bór. Dźwięki fletu, martwy szczur, ogniu ogniu, dogoń rój.
Prześlij tę wiadomość do pięciu osób albo uruchomisz klątwę gorszą od plag egipskich.
babeczka
-
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Nie jestem pewien, chyba nie mam pulsu... I możliwe, że nadal jestem trochę pijany :|
Boję się pytać, aleee robiłem albo mówiłem coś durnego?
Jeśli tak, to mów wszystko, nie miej litości :lol:

Ginny Montgomery
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Kurcze Ginny, zadajesz mi bardzo trudne pytania :| Poproszę o łatwiejszy zestaw, na przykład co jadłem dzisiaj na obiad
Dawaj :faint:
OMG, odsłuchałem... A gdzie ja pocałowałem tego Percy'ego??
I co zrobiła mi ta dziewczyna, że oplułem ją drinkiem :tear:

Ginny Montgomery
ODPOWIEDZ