starsza sierżant — police station
37 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
I've got a pain in my neck
Because I keep looking up
I'm searching what's coming next
But it won't come from above
And there's a hole in my chest
Like there's a hole in the sun
So tell me, what's coming next?
I'm searching what's coming next

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/564x/ac/a9/33/aca933baa3d2c37a9694355dafd0146f.jpg][/telimg1]
[tel5]lara
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
sumienny żółwik
lenna
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Mam problem i potrzebuje pomocy.
Masz czas, żeby się spotkać? Mogę zajechać do Ciebie albo na komisariat. To ważne.


larabel flemming
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Jakiś facet łazi po farmach i o mnie wypytuje. Podobno jakiś creep (czyli nic nowego w moim życiu)
Chcę tylko to przegadać. Może coś wiecie. Nie zabiorę Ci dużo czasu.


larabel flemming
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Ephraim Burnett
1:14 PM
hej, właśnie odebrałem Jace'a ze szkoły i mówił, że Allison zaprosiła go na jarmark. wiesz coś o tym może?

larabel flemming
easter bunny
chubby dumpling
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
1:47 PM
Ephraim Burnett
nie mam nic przeciwko. usłyszałem o tym dopiero teraz, dlatego wolałem to z Tobą skontrolować. ale najwyraźniej nasze dzieci nie zamierzają się już z nami konsultować we wszystkim. szkoda :lol:
Pamela wyjeżdża z ojcem do lekarza w piątek i jestem z dziećmi sam. planowałem je wtedy zabrać na jarmark, bo Jace ma obsesję na punkcie pierników. pasowałoby Wam?

larabel flemming
easter bunny
chubby dumpling
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Ephraim Burnett
1:14 PM
Jace kazał spytać, jak się czuje Allison. Ja spytam dodatkowo, jak Ty się czujesz. Jak ostatnie badania?

larabel flemming
easter bunny
chubby dumpling
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Ephraim Burnett
1:14 PM
Dobrze to słyszeć. Co do świeżego powietrza, to nie wiem, jak zapatrujesz się na rejs, ale obiecałem dzieciakom, że jak przyjedziemy do Lorne, popłyniemy na rafę. Może wybierzecie się z nami?

larabel flemming
easter bunny
chubby dumpling
ODPOWIEDZ