Prywatny Ochroniarz — Agencja Ochrony
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
It was never the way she looked. Always the way she was. I could’ve fallen in love with my eyes closed.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://images2.imgbox.com/67/2d/WNCrFiV8_o.jpeg][/telimg1]
[tel5]Nazwa użytkownika
[/tel5][/tel02][tel8]21:37
[tel3][telimg2][IMG=https://images2.imgbox.com/67/2d/WNCrFiV8_o.jpeg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]21:37[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]

CODE: Zaznacz cały

[tele2]21:37
[tel3][telimg1][IMG=https://pbs.twimg.com/media/ElXelPDVcAMqDeF.jpg][/telimg1]
[tel10]Joel
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
12:40
Hej! Ostatnim razem niespecjalnie mieliśmy okazję porozmawiać i w ogóle czuję, że to nasze spotkanie w domu kultury nie wypadło najlepiej. :tear:
Możemy to nadrobić?
joel dewitt
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
13:30
Nie, nie zrobiłeś niczego złego. Colton to po prostu... Colton. Już taki jest. Nie przejmuj się. W zasadzie... głupio mi przez tą całą sytuację.
Może po prostu lunch? O której masz przerwę w pracy, by się wyrwać?
joel dewitt
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
21:40
Beach Restaurant będzie idealne! :) 14:00?
Spotkajmy się na miejscu. Później jeszcze będę musiała na chwilkę wrócić na uczelnię, a nie chcę wykorzystywać Ciebie i Twoich kółek. :)
Do zobaczenia!
joel dewitt
prawniczka / weekendowy muzyk — Winston & Strawn
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Prawniczka regularnie wspomagająca aborygeńską społeczność. W ramach rozluźnienia grywa w barach a jej skrytą miłością są góry.
Janelle
Chciałabym napisać "Zgadnij, co", ale wtedy uznasz, że to nie w moim sztywniackim prawniczym stylu.
A jednak napiszę - Zgadnij, co?
Wróciłam do śpiewania. Z przeprowadzi do Lorne, jednak może wyniknie coś dobrego. Gram dzisiaj w Moonlight Bar. Wpadnij, jeżeli masz czas.


joel dewitt
sumienny żółwik
Sekani
radczyni prawna — Cairns City Council
32 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Col sangue sulle mani scalerò tutte le vette, voglio arrivare dove l'occhio umano si interrompe
Melody
21:39
To nie ty to powiedziałeś?
Chociaż jest w tym jakaś uniwersalna prawda
Co masz mi do zaoferowania?
joel dewitt
powitalny kokos
viol#9498
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
pan i władca na krańcu świata
3:14 AM
od 2 dni jestem na miejscu, a dopiero znalazłem moment, aby napisać. u Ciebie wszystko dobrze? martwię się o Teresę. wiesz dlaczego. wpadniesz do niej za jakiś czas? skutecznie umiesz odwrócić jej uwagę, a tego teraz potrzebuje.
wybacz za godzinę, ale jesteście 7h w przód. postaram się jakoś później wpasować, ale piszę, kiedy mam chwilę i zasięg.

joel dewitt
easter bunny
chubby dumpling
radczyni prawna — Cairns City Council
32 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Col sangue sulle mani scalerò tutte le vette, voglio arrivare dove l'occhio umano si interrompe
Melody
21:39
Ephraim ma w dupie, czy ktoś się mną opiekuje :/
Ale trudno mi odmówić tego dożywienia, niech ci będzie, ZGADZAM SIĘ
Mam się wystroić jak choinka?
joel dewitt
powitalny kokos
viol#9498
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
pan i władca na krańcu świata
4:32 PM
wybacz, że nie pisałem, ale przyznaję, że miałem inne priorytety. wróciłem. mam Ci trochę do powiedzenia, a zwyczajnie nie mam z kim pogadać i chyba jestem gotowy na wyjście z Tobą na piwo. licz na wyjazd co najmniej do cairns.

joel dewitt
easter bunny
chubby dumpling
oficer portu — lorne bay
27 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dylan od Epha
12:24
wywołuję do tablicy!!
a tak serio - wszystko ok?
strasznie ostatnio was z ephem uciszyło, sprawdzam czy żyjecie
joel dewitt
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
10:06 PM
pan i władca na krańcu świata
jesteś niepoważny. gdy jadę z teresą autem, wszystko się wyświetla. pod tym względem nie dziwię się, że leonie Ci nie odpisała.
spytam ją jednak o to. nic nie mówiła. dzwoniłeś do niej czy tylko pisałeś?

joel dewitt
easter bunny
chubby dumpling
oficer portu — lorne bay
27 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dylan od Epha
12:24
robota to głupota
nikt ci tego jeszcze nie mówił?
nic się spektakularnego nie dzieje, poprostu
jak za długo jesteście z ephem za cicho, wolę prewencyjnie sprawdzić czy czegoś nie knujecie
joel dewitt
ODPOWIEDZ