detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/64278a32662ea2b850c6ccde5d509cb0/tumblr_mxk9w1TzWH1s1ma9uo5_250.png][/telimg1]
[tel10]Nazwa użytkownika
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Dziękujemy za oddanie głosu w wyborach Miss Galionu 2022! Jednocześnie informujemy, że Twoje zgłoszenie do udziału w loterii zostało zaakceptowane.
Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do śledzenia wyników plebiscytu.
Preston Turner
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Informujemy, że głosowanie na Miss Galionu 2022 zostało zakończone, a zwyciężczyni ogłoszona.
Rozlosowano również nagrody w Wielkiej Loterii Miejskiej.
Wszystkie informacje zawarte zostały po tym linkiem.
Dziękujemy za udział w zabawie i do usłyszenia!
Preston Turner
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Miło nam poinformować, że w związku z finałem konkursu Miss Galionu 2022 oraz rozstrzygnięciem Wielkiej Loterii Miejskiej numer Twojego telefonu okazał się zwycięski! Twoja nagroda to:
4. Przelot balonem nad Queensland dla maksymalnie czterech osób oraz butelka Szampana Carbon Brut.
Termin realizacji: do 31.10.2022

Gratulujemy!
Preston Turner
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Sąsiadka
Obrazek
Jestem coraz lepsza w smażeniu jajek. Gdybyś miał kiedyś ochotę na śniadanie, zapraszam ^^
Preston Turner
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
sąsiadka
W takim razie zapraszam, przynieś tylko resztę składników
Preston Turner
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
sąsiadka
Moje towarzystwo ^^
Preston Turner
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
sąsiadka
Myślałam, że moje towarzystwo będzie miłym dodatkiem do śniadania z twimi ulubionymi dodatkami, które mogłabym dla nas zrobić
Nie będę nalegać. Gdybyś kiedyś zmienił zdanie, wiesz, gdzie mnie szukać ^^
Preston Turner
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
sąsiadka
Tak, to mogą być moje buty :oops:
Będziesz jutro w domu? Mogłabym odebrać od ciebie paczkę?
Preston Turner
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
sąsiadka
Tego nie mogę powiedzieć. Tajemnica służbowa ^^
Będę na pewno
Preston Turner
ODPOWIEDZ