radczyni prawna — Cairns City Council
32 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Col sangue sulle mani scalerò tutte le vette, voglio arrivare dove l'occhio umano si interrompe

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/5caa576bb5b4730305c7d3ff20ba8c56/4228644eeed515a6-c2/s400x600/1d602af2b8cae1df1402ee1a4187bdc2b93bcc9e.png][/telimg1]
[tel5]Melody
[/tel5][/tel02][tel8]XX:XX
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/5caa576bb5b4730305c7d3ff20ba8c56/4228644eeed515a6-c2/s400x600/1d602af2b8cae1df1402ee1a4187bdc2b93bcc9e.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
powitalny kokos
viol#9498
Prywatny Ochroniarz — Agencja Ochrony
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
It was never the way she looked. Always the way she was. I could’ve fallen in love with my eyes closed.
Joel
21:37
Siemka. Pamiętasz jak kiedyś mówiłaś, że darmowemu jedzeniu jest bardzo ciężko odmówić?
Pamiętasz to?
Melody Burnett
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Ephraim
3:38 AM
wybacz za godzinę. na szczęście to tylko 7h w tył — łatwiej było się przestawić. chcę Ci tylko dać znać, że od 2 dni jesteśmy na miejscu. mam dużo pracy, więc będę zapewne rzadko się odzywać. miej więc, proszę, na uwadze Teresę — chociaż odrobinę wykaż się inicjatywą.
dzwoń tylko, jak będzie coś ważnego, bo nie możemy swobodnie prowadzić rozmów, kiedy nam się podoba. pisz maile i smsy. max po dniu, dwóch powinienem odpisywać, a dzwonić będę, gdy znajdę chwilę. uważaj na siebie.

Melody Burnett
easter bunny
chubby dumpling
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
3:52 AM
Ephraim
cieszę się, że jesteś w formie. w czwartek za tydzień Teresa ma wystawę prac swojej grupy z zajęć rysunku. u niej w szkole. może wybierzcie się z Joelem, skoro już o nim wspominasz. mała się ucieszy, mając wsparcie. nie wiem, czy jej babcia przyjdzie, a w jej wieku takie rzeczy są ważne.
możesz mi wysłać też zdjęcia. i idź już spać.

Melody Burnett
easter bunny
chubby dumpling
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
4:36 AM
Ephraim
ludzie nie interesują się Tobą tak bardzo jak myślisz, Melody. a Joel potrzebuje liźnięcia kulturowego. nawet na wystawie szkolnej. w niedzielę podeślę Ci szczegóły.
u nas noc w porcie wygląda mniej więcej w ten sposób Obrazek
dobrze być z powrotem. dziękuję Ci. dobranoc.

Melody Burnett
easter bunny
chubby dumpling
Prywatny Ochroniarz — Agencja Ochrony
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
It was never the way she looked. Always the way she was. I could’ve fallen in love with my eyes closed.
Joel
21:37
O ja na pewno też to powiedziałem. Nie będę kłamać!
Mam służbowe wyjście i możemy zabrać ze sobą kogo chcemy. A, że obecnie u mnie krucho z bratnimi duszami to uznałem, że mogę dożywić Ciebie! Wtedy Ephraim mi nie powie, że się Tobą nie opiekowałem jak go nie było!
Melody Burnett
ODPOWIEDZ