komandor porucznik, prawnik — Australian Defence Force
34 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.
Josephine "Joe" Collins
prawnik wojskowy × prowadzi szkolenia w Townsville dla młodych oficerów × niedawno zmarł jej brat × jedyna osoba, z którą chce i nie może o tym pogadać jest jej ex-mąź poszukiwania
Nathaniel Collins
zmarł w tym roku na służbie na morzu, Joe stara się wszcząć postępowanie w tej sprawie

Ephraim Burnett
znają się od piaskownicy × wyższy stopniem - kapitan × przyjaciel zmarłego brata

Charlotte Hargreeves
początkowo tylko koleżanka × obecnie bardzo dobra znajoma z potencjałem na przyszłość

Thomas Winfield
kolega × połączył ich rozwód, wojsko i przegrane życie

Leonie Turner
żona przyjaciela zmarłego brata × sporadyczne droczenie × znajoma

Aiden Thompson
wspólny znajomy ex-męża × poznany przez Charlotte × neutralność
ambitny krab
Joe
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
my już wiemy, ale jeszcze przyjdę poklepać tę miejscówkę, mały cudaku :rainbow:
Josephine Collins
easter bunny
chubby dumpling
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Josephine Collins, odzywam się zgodnie z obietnicą. Początkowo myślałam o relacji z Aaronem, bo on też jest (był) w żałobie, ale on jest w takiej werterowskiej żałobie, więc tutaj faktycznie bardziej sprawdziłby się Aiden. Tym bardziej, że ma jakieś tam minimalne koneksje z armią, no i też wie, co to rodzinne tradycje, bo jest trzecim pokoleniem lekarzy w rodzinie. Z tym, że pisałaś, że masz jakiś pomysł. To może coś z tego uszyjemy.
sex on the beach
pif-paf#8372
komandor porucznik, prawnik — Australian Defence Force
34 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.
A to nie jakies konkretne relki, tylko bardziej bazę pod nie. W Birsbane jest baza wojskowa, więc Joe na pewno tam bywała. Zwykle jak jest w rozjazdach to w sprawie dochodzeń sądowych, być może Aiden parę razy był biegłym w rozprawie (chociaż pewnie w szczególnych sytuacjach, kiedy ciężko było znaleźć jakichkolwiek innych biegłych, o innej specjalizacji niż chirurgia plastyczna) xD

A jakie ma on konkretnie powiązania z wojskiem?
ambitny krab
Joe
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Jednym z powiązań Aidena z wojskiem będę pewnie ja, jego była żona :hihi: Charlotte ma za sobą służbę i kilka wyjazdów z ramienia The Royal Australian Army Medical Corps, więc panie z pewnością miałyby kilak okazji, żeby zetknąć się gdzieś zawodowo. Przy odpowiedni nagiętych ramach czasowych dałoby się chyba zrobić tak, że panie poznały się gdzieś (w bliżej nieokreślonym miejscu i czasie), obie były wtedy jeszcze mężatkami, oba małżeństwa zaczęły się znać i spotykać już bardziej towarzysko, aż nadeszły dwa rozwody, które wcale nie muszą kończyć kilkuletniej znajomości i przyjaźni :wohoo:
Josephine Collins
komandor porucznik, prawnik — Australian Defence Force
34 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.
Oooo, przeznaczenie, miałam też do Ciebie pisać Charlotte Hargreeves, ale nie chciałam być zachłanna, jak Cię już zaczepiłam na Thomasie. xD Niemniej pomyślałam o czymś podobnym, tylko z wyłączeniem pary małżeńskiej, bo jakoś mi umknęło małżeństwo Lotty w tym wszystkim. Zajarałam się, że wojsko i też nie całkowicie trybem armii tylko od strony specjalizacji doktorskiej w Twoim przypadku. I dodatkowo wiekowo powiedzmy zbliżona, tyle o ile. Wygląda młodo <3 Podoba mi się pomysł na tę relację. Myślę, że jak się często przewijałyśmy w wojsku razem to na pewno znalazłyśmy jakiś wspólny język, większość kobiet, z którymi Joe ma do czynienia pochodzi z zupełnie innego środowiska i te relacje nie mają aż takiego dużego potencjału jak ta. Jak nam się będzie dobrze grać fabułę to może jest szansa na głębszą przyjaźń? :)

Tak sobie myślę, może byłaś biegłą wojskową na rozprawach, a jeśli nawet nie chciałaś być, to może Joe Cię czasem przymuszała, żebyś się pojawiła na rozprawie? Nie jest tajemnicą, że biegli sądowi często się wymigują od roboty, bo upierdliwa, a kasy z tego wcale nie jakoś dużo, więc myśmy tak się mogły zaczepić, że początkowo jakoś mnie się udawało Ciebie namówić na rozprawy przez solidarność jajników, a potem szantażowałam Cię przyjaźnią i wkupowałam się w Twoje łaski drogim alkoholem? xD
ambitny krab
Joe
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Bycie zachłannym jest dobre, ja sama chciałam zajrzeć do relacji Joe jeszcze wcześniej, ale zatrzymało mnie życie :lol: Biorę to! W przeszłości panie rzeczywiście mogły mieć relację typu "nie chcę się w to angażować/no weź, tylko ty widziałaś pana X po akcji", "znam cię, lubię cię, ale nadal nienawidzę sądów/no weź, wciąż tylko ty łatałaś pana Y", aż w końcu doszło do etapu "ej, to znów ja/okej, tym razem mam coś więcej, to była kula (i tu monolog)". Po drodze mogło im wyjść, że obie mają/miały mężów, może nawet jedna para była na weselu drugiej (to do ustalenia, jeśli pójdziemy ten kierunek, ja bym szła!), a panie wiadomo, powoli rozwijała się znajomość, od lekkiej nieufności (co chętnie rozegram w formie jakiejś retrospekcji sprzed lat!), po rodzącą się ciekawość, aż po dobre relacje obecnie 8)
Alkohol jako waluta zawsze w cenie, aczkolwiek Charlotte raczej by nie kłamała (chyba że w grę wchodzi przedstawienie swojej wizji, alko jako ptwierdzenie), ale zawsze będę za! tego typu relacjom ^^
Josephine Collins
komandor porucznik, prawnik — Australian Defence Force
34 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.
Bardziej myślałam, że szantażowałam Cię, żebyś w ogóle wystąpiła w roli biegłego, a nie w kłamstwach, ale dobrze wiedzieć, że nasza znajomość ma taką moc ^^

Charlotte Hargreeves
ambitny krab
Joe
ODPOWIEDZ