studentka / prawa ręka — uczelnia / wypożyczalnia sprzętu
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjechała ze Szkocji, żeby nie słuchać, jak śmieją się z niej za plecami. Teraz studiuje w Cairns, a popołudniami pomaga starszemu bratu ogarniać wypożyczalnię sprzętu wodnego, którą otrzymał w spadku po zmarłym przyjacielu z wojska.
Tessa MacLerie
Przez większość życia mieszkała w Szkocji, ale każde wakacje spędzała w Lorne Bay. Na stałe przeprowadziła się do Australii pół roku temu, by uciec od wstydliwej przeszłości.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Były żołnierz i właściciel wypożyczalni sprzętu — Ultimate Watersports
36 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Od ponad roku emerytowany weteran wojenny, który w końcu pożegnał się z wózkiem inwalidzkim i próbuje udźwignąć nową rzeczywistość jako właściciel wypożyczalni sprzętu wodnego, którą dostał w spadku po zmarłym przyjacielu.
happy halloween
rejwen#6729
dale, donalda, nicholas, milo, sidney, rafe, suzie
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
tessa r. maclerie RODZINAAAAAAAAA <3 w końcu znów kogoś mam! :lol: To co, miłość, nie? ^^

A poza tym mogę ci na coś dać finley goldsworthy, bo wiekiem bardzo blisko 8)
babeczka
-
studentka / prawa ręka — uczelnia / wypożyczalnia sprzętu
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjechała ze Szkocji, żeby nie słuchać, jak śmieją się z niej za plecami. Teraz studiuje w Cairns, a popołudniami pomaga starszemu bratu ogarniać wypożyczalnię sprzętu wodnego, którą otrzymał w spadku po zmarłym przyjacielu z wojska.
Cześć BRACIE <33
cedric maclerie

I cześć KUZYNECZKO <33
darby maclerie - oczywiście, że miłość, jak mogłoby być inaczej?!

Oczywiście, że chcę znać też finley goldsworthy, ścisłe umysły są najpiękniejsze. Dziewczyny powinny złapać wspólny front. Niech się kiedyś razem wybiorą na żagle, wprawdzie Tessa to szczur lądowy, ale szybko się nauczy, jak łapać wiatr w żagle :lol:
Opiekun kangurów — Sanktuarium dzikich zwierząt
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Włóczykij, powsinoga, błędna dusza. Bardzo chciałby usiedzieć w miejscu, ale obawia się, że stracił taką umiejętność.
To ja też tu wpadnę:
Z twoją kuzynką trzymam sztamę, z siostrą jesteśmy bff i wzdychamy do siebie, jak nikt nie patrzy. Wiec cos chce. Moze być nawet negatyw, chyba że chcesz mnie lubić 8)
tessa r. maclerie
ambitny krab
Misia
studentka & kelnerka — Julius pizzeria
21 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
studiuje astrofizykę, roznosi pizzę w lokalu i marzy o locie w kosmos z ramienia NASA! I wcale nie lata na orbicie jednego profesora...
tessa r. maclerie pisze: 21 cze 2022, 18:00


I cześć KUZYNECZKO <33
darby maclerie - oczywiście, że miłość, jak mogłoby być inaczej?!

Oczywiście, że chcę znać też finley goldsworthy, ścisłe umysły są najpiękniejsze. Dziewczyny powinny złapać wspólny front. Niech się kiedyś razem wybiorą na żagle, wprawdzie Tessa to szczur lądowy, ale szybko się nauczy, jak łapać wiatr w żagle :lol:
pięknie, więc miłość z Darby i miłość z Fin! I jaszka, no oczywiście że dadzą radę, załatwią sobie super czapki kapitańskie, a z czapkami na pewno wszystko im się uda! :lol:
niesamowity odkrywca
-
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
studentka / prawa ręka — uczelnia / wypożyczalnia sprzętu
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjechała ze Szkocji, żeby nie słuchać, jak śmieją się z niej za plecami. Teraz studiuje w Cairns, a popołudniami pomaga starszemu bratu ogarniać wypożyczalnię sprzętu wodnego, którą otrzymał w spadku po zmarłym przyjacielu z wojska.
No cześć, Ginny Montgomery. Przyszłaś mnie znać? ^^
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
tessa r. maclerie hejo, nie chcę mi się przelogowywać, ale przeczytałam kp i widzę tutaj jeden aspekt mocno-wspólny. To znaczy obydwie się bardzo zawiodły na kimś, kogo kochały i na kogo liczyły bardzo w swoim życiu. Ginny zerwała z toksycznym chłopakiem, ale jednak długo dawała się wodzić za nos i wchodzić na głowę i generalnie mocno jej popsuł samoocenę. Tymczasem Tessa też przecież się mocno przejechała na chłopaku, gdy wyciekły te nagrania, nie? I tak pomyślałam, że nawet jeśli wcześniej przed tym zdarzeniem kontakt miały raczej średni albo się tylko kojarzyły, to po tym nagraniu mogły jakoś wzmocnić wspólny front. Ginny na pewno okazałaby się sojuszniczką! Ale też rozumiałaby, że nie jest to jedyny temat, o którym Tessa chce rozmawiać. Mogłyby dość szybko złapać kontakt i wspólny język. Także jeśli Ci to odpowiada to właśnie mogą się przyjaźnić <3

No i podrzucę Ci też percy matthews :ok: Bo wiadomo czuję nostalgię do tej mordki!
ODPOWIEDZ