Były żołnierz i właściciel wypożyczalni sprzętu — Ultimate Watersports
36 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Od ponad roku emerytowany weteran wojenny, który w końcu pożegnał się z wózkiem inwalidzkim i próbuje udźwignąć nową rzeczywistość jako właściciel wypożyczalni sprzętu wodnego, którą dostał w spadku po zmarłym przyjacielu.
cedric maclerie
Od roku emerytowany weteran wojenny i jeżdżący na wózku właściciel Ultimate Watersports. Próbuje poradzić sobie z demonami przeszłości i śmiercią przyjaciela, który poległ na froncie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

happy halloween
rejwen#6729
dale, donalda, nicholas, milo, sidney, rafe, suzie
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Łap Gwen. Ona też się rehabilituje, bo po wypadku motocyklowym nie działa jej noga :( Jeździ na fizjoterapię ze swoim byłym szwagrem, Caspian Macfarland, też weteranem na wózku, więc pewnie wszyscy wiele razy na siebie wpadli :hihihi:
Weteranem jest też Thomas Winfield, niedawno wrócił trochę pokiereszowany, ale chodzi :lol: Też go podrzucę, tak jak Charlotte Hargreeves, która też ma za sobą kilka lat służby :hihihi:
cedric maclerie
student astrofizyki, dostawca uber eats — uniwersytet
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
doktorant astrofizyki dowożący żarcie UberEats, który dalej leczy złamane serce po zdradzie narzeczonej
Z Zoyą to wiemy </3 Jeszcze mogę Ci podrzucić Jamesa, on był kiedyś w wojsku, a później na froncie pracował jako fotograf więc mogli się też gdzieś znać!

cedric maclerie
ambitny krab
nick
Były żołnierz i właściciel wypożyczalni sprzętu — Ultimate Watersports
36 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Od ponad roku emerytowany weteran wojenny, który w końcu pożegnał się z wózkiem inwalidzkim i próbuje udźwignąć nową rzeczywistość jako właściciel wypożyczalni sprzętu wodnego, którą dostał w spadku po zmarłym przyjacielu.
Gwen Fitzgerald pisze: 20 cze 2022, 20:55
Łap Gwen. Ona też się rehabilituje, bo po wypadku motocyklowym nie działa jej noga :( Jeździ na fizjoterapię ze swoim byłym szwagrem, Caspian Macfarland, też weteranem na wózku, więc pewnie wszyscy wiele razy na siebie wpadli :hihihi:
Weteranem jest też Thomas Winfield, niedawno wrócił trochę pokiereszowany, ale chodzi :lol: Też go podrzucę, tak jak Charlotte Hargreeves, która też ma za sobą kilka lat służby :hihihi:
cedric maclerie
hejka! bardzo ciekawa gromadka i fajnie, że dla każdego coś się znajdzie :hihihi: myślę, że z gwen mogą znać się właśnie z tych rehabilitacji. poznali się na korytarzu, nieco wymienili doświadczeniami i może dzięki niej poznał Caspian Macfarland z którym złapał wspólny język? mogłaby z tego wyniknąć jakaś większa relacja, a wszystko za sprawa Jolki! wyszli by poza schemat spotykania się na korytarzach kliniki fizjoterapeutycznej i spotykali by się od czasu do czasu w jakimś barze?

Thomas Winfield wzięłabym na jakiegoś dobrego kumpla, może poznali się w jednostce i trafili razem na front, aczkolwiek do innych brygad? kontakt na pewno by mieli i skoro oboje się z queensland, mogli zawrzeć pakt, że jeśli któremuś z nich nie uda się wrócić, drugi poinformuje o wszystkim rodzinę i zadba o nią, co? fajnie, gdyby ced miał kogoś, kto przeszedł to samo co on i wspiera go w tym trudnym czasie zdrowotnej rekonwalescencji.

a co do charlie, to kiedy wróciła z afganistanu? :hm:
Hayden Lyons pisze: 20 cze 2022, 21:02
Z Zoyą to wiemy </3 Jeszcze mogę Ci podrzucić Jamesa, on był kiedyś w wojsku, a później na froncie pracował jako fotograf więc mogli się też gdzieś znać!

cedric maclerie
tak, zoya to zło wcielone :ok: no i chętnie przyjmę jamesa, który mógł strzelić mu i reszcie oddziału całkiem fajne, pamiątkowe zdjęcia. Cedric mógłby dostać je od niego niedawno, co na pewno przywołało by masę wspomnień - nie tylko tych kiepskich, bo przecież nie ma żadnej innej pamiątki po poległych pobratymcach :tear:
happy halloween
rejwen#6729
dale, donalda, nicholas, milo, sidney, rafe, suzie
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
cedric maclerie halo wybawco, inspiracjo, najlepszy kuzynie! <3 Wpadam po miłość, oferuję za to babeczki i ciastka, które trochę ci zrujnują tę figurę wojskowego! :lol: :lol:

A poza tym chyba muszę dać william henderson, skoro to brat niedobrej, zdradzającej Zo :hm: :hm: I może henry goldrise się nada na ziomeczka? 8)
babeczka
-
Były żołnierz i właściciel wypożyczalni sprzętu — Ultimate Watersports
36 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Od ponad roku emerytowany weteran wojenny, który w końcu pożegnał się z wózkiem inwalidzkim i próbuje udźwignąć nową rzeczywistość jako właściciel wypożyczalni sprzętu wodnego, którą dostał w spadku po zmarłym przyjacielu.
darby maclerie pisze: 21 cze 2022, 16:17
cedric maclerie halo wybawco, inspiracjo, najlepszy kuzynie! <3 Wpadam po miłość, oferuję za to babeczki i ciastka, które trochę ci zrujnują tę figurę wojskowego! :lol: :lol:

A poza tym chyba muszę dać william henderson, skoro to brat niedobrej, zdradzającej Zo :hm: :hm: I może henry goldrise się nada na ziomeczka? 8)
kochaaaaaj mnie! jak jej spadło drzewo na chatę to też może wprowadzić się do kuzyna - będzie miał więcej bab w domu i większy porządek :lol: w dodatku będzie miał kto kąpać jego labradora po zabawach w ogrodzie!

z william henderson na pewno mieli okazje się poznać, napić i może nawet zoya namawiała go by poprosił williama o bycie drużbą ceda na ślubie? w końcu brata nie ma i otacza się samymi babami :lol: teraz pewnie ten kontakt osłabł ale podejrzewam, że gdy starszy henderson dowiedział się o tragedii, która miała miejsce na froncie i dosięgła też jego, wpadł z odwiedzinami do maclerie i pogadali jak faceci, odsuwając zerwane zaręczyny i zdradę jego siostry na bok.

i henry goldrise wydaje się być gościem, który piekielnie dużo przeszedł - to tak jak cedric. są trzy lata różnicy między nimi ale to nic! mogli kiedyś poznać się przez wspólnych znajomych na jakichś urodzinach z których maclerie pragnął wiać w popłochu ale finalnie dobrał się z henrykiem do tequili i umilili sobie wzajemnie wieczór, paplając o jakichś męskich sprawach :hihihi:
happy halloween
rejwen#6729
dale, donalda, nicholas, milo, sidney, rafe, suzie
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Hehe, jestem dawcą relacji :hihihi:
No to Gwen mamy 8) Z Tomaszem taki układ będzie super *.* Widzę nawet grę, w której panowie spotykają się i oddają sobie listy, które napisali do swoich rodzin i dali temu drugiemu, żeby ten w razie czego dał bliskim ziomeczka. Skoro obaj wrócili, mniej lub bardziej cali, ale żywi :lol: , to mogą je sobie oddać i powspominać *.* A Charlotte była tam dwa razy. Bywała też w innych miejscach na świecie, ale specjalnie nie doprecyzowałam gdzie i kiedy, żeby dopasowywać się do relacji, więc tutaj mogę być elastyczna :jupi: #tajnyplan
cedric maclerie
Były żołnierz i właściciel wypożyczalni sprzętu — Ultimate Watersports
36 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Od ponad roku emerytowany weteran wojenny, który w końcu pożegnał się z wózkiem inwalidzkim i próbuje udźwignąć nową rzeczywistość jako właściciel wypożyczalni sprzętu wodnego, którą dostał w spadku po zmarłym przyjacielu.
Gwen Fitzgerald pisze: 21 cze 2022, 19:13
Hehe, jestem dawcą relacji :hihihi:
No to Gwen mamy 8) Z Tomaszem taki układ będzie super *.* Widzę nawet grę, w której panowie spotykają się i oddają sobie listy, które napisali do swoich rodzin i dali temu drugiemu, żeby ten w razie czego dał bliskim ziomeczka. Skoro obaj wrócili, mniej lub bardziej cali, ale żywi :lol: , to mogą je sobie oddać i powspominać *.* A Charlotte była tam dwa razy. Bywała też w innych miejscach na świecie, ale specjalnie nie doprecyzowałam gdzie i kiedy, żeby dopasowywać się do relacji, więc tutaj mogę być elastyczna :jupi: #tajnyplan
cedric maclerie
a kiedy mniej więcej? bo nie wiem czy to się zgrywa z czasem, gdy cedric był na froncie :hm: półtora roku temu był nalot na bazę z której uszedł z życiem, więc nie wiem czy jakoś te dwa lata temu jeszcze służyła? wtedy mogliby się znać ze skrzydła szpitalnego, gzie czasem wpadał i niewinnie flirtował z tworzącą się gigi fernwell :hihi:
happy halloween
rejwen#6729
dale, donalda, nicholas, milo, sidney, rafe, suzie
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Wtedy już raczej nie :hm: ACZKOLWIEK spróbuję zjeść ciastko i mieć ciastko :lol: na pewno będę chciała wpaść do relacji Gigi i chyba mam mały plan, z którym do niej potem pójdę. Dobra, zrobię tak, że tamten wyjazd był jej ostatnim, Gigi przyleciała, żeby ją podmienić, ale kilka tygodni/miesięcy wspólnej pracy jeszcze im się nałożyło, więc tak, cała trójka mogła być przez pewien czas w tym samym miejscu :evil: ( gigi fernwell pamiętaj o tym później, ok :lol: ) Wtedy wszystko ładnie nam się zgrywa i mamy piękną relację ^^ cedric maclerie
Były żołnierz i właściciel wypożyczalni sprzętu — Ultimate Watersports
36 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Od ponad roku emerytowany weteran wojenny, który w końcu pożegnał się z wózkiem inwalidzkim i próbuje udźwignąć nową rzeczywistość jako właściciel wypożyczalni sprzętu wodnego, którą dostał w spadku po zmarłym przyjacielu.
Gwen Fitzgerald pisze: 21 cze 2022, 19:56
Wtedy już raczej nie :hm: ACZKOLWIEK spróbuję zjeść ciastko i mieć ciastko :lol: na pewno będę chciała wpaść do relacji Gigi i chyba mam mały plan, z którym do niej potem pójdę. Dobra, zrobię tak, że tamten wyjazd był jej ostatnim, Gigi przyleciała, żeby ją podmienić, ale kilka tygodni/miesięcy wspólnej pracy jeszcze im się nałożyło, więc tak, cała trójka mogła być przez pewien czas w tym samym miejscu :evil: ( gigi fernwell pamiętaj o tym później, ok :lol: ) Wtedy wszystko ładnie nam się zgrywa i mamy piękną relację ^^ cedric maclerie
o, to jest świetny plan! wszystko nam pasuje jak ta lala, ekstra <3
happy halloween
rejwen#6729
dale, donalda, nicholas, milo, sidney, rafe, suzie
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
cedric maclerie pisze: 21 cze 2022, 18:54
darby maclerie pisze: 21 cze 2022, 16:17
cedric maclerie halo wybawco, inspiracjo, najlepszy kuzynie! <3 Wpadam po miłość, oferuję za to babeczki i ciastka, które trochę ci zrujnują tę figurę wojskowego! :lol: :lol:

A poza tym chyba muszę dać william henderson, skoro to brat niedobrej, zdradzającej Zo :hm: :hm: I może henry goldrise się nada na ziomeczka? 8)
kochaaaaaj mnie! jak jej spadło drzewo na chatę to też może wprowadzić się do kuzyna - będzie miał więcej bab w domu i większy porządek :lol: w dodatku będzie miał kto kąpać jego labradora po zabawach w ogrodzie!

z william henderson na pewno mieli okazje się poznać, napić i może nawet zoya namawiała go by poprosił williama o bycie drużbą ceda na ślubie? w końcu brata nie ma i otacza się samymi babami :lol: teraz pewnie ten kontakt osłabł ale podejrzewam, że gdy starszy henderson dowiedział się o tragedii, która miała miejsce na froncie i dosięgła też jego, wpadł z odwiedzinami do maclerie i pogadali jak faceci, odsuwając zerwane zaręczyny i zdradę jego siostry na bok.

i henry goldrise wydaje się być gościem, który piekielnie dużo przeszedł - to tak jak cedric. są trzy lata różnicy między nimi ale to nic! mogli kiedyś poznać się przez wspólnych znajomych na jakichś urodzinach z których maclerie pragnął wiać w popłochu ale finalnie dobrał się z henrykiem do tequili i umilili sobie wzajemnie wieczór, paplając o jakichś męskich sprawach :hihihi:
z Darby mówisz masz <3 A z drzewem to muszę zmienić ten opis, bo już ma naprawione, ale jak było zepsute to faktycznie mogła u niego kimać i pewnie Ced przytył trzy kilo po tej wizycie, bo ona dużo piecze, gotuje i w ogóle! Pieska też wykąpała :lol: Ona też ma psa, więc ich czworonogi mogą być bestis!

z Willem jak chcesz to jasne, z poprzednimi eksami to on też się jakoś tam zadawał, z jednym to się nawet przyjaźnił i nie gadał o Zo :lol: Więc jak chcesz to wciąż mogą mieć przyjacielskie relacje i taki właśnie pakt milczenia :hm:

A z Henrym pasuje mi taka pijacka sztama smutnych mężczyzn! 8)

Więc jak kogoś chcesz do gry to wołaj <2
happy halloween
-
starsza sierżant — police station
37 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
I've got a pain in my neck
Because I keep looking up
I'm searching what's coming next
But it won't come from above
And there's a hole in my chest
Like there's a hole in the sun
So tell me, what's coming next?
I'm searching what's coming next
cedric maclerie, my się chyba możemy znać? wiekowo różnica niewielka i oboje służyliśmy w armii, chociaż ja mundur odwiesiłam wcześniej i z innych powodów, to czemu by nie uznać, że już tam się poznaliśmy? i podejrzewam, że dręczą nas podobne demony
sumienny żółwik
lenna
ODPOWIEDZ