złota rączka, tatuażysta — W Lorne Bay od niedawna
33 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Duży chłopiec, który niedawno kupił studio tatuażu w Cairns i przeniósł się do Lorne Bay. Poznał długo skrywany, rodzinny sekret i postanowił uporządkować swoje sprawy.
Harrison Madden
Mechanik samochodowy, tatuażysta i właściciel studia tatuażu, złota rączka. Fan aktywnego trybu życia i zabawy - porządny z niego gość. W Lorne Bay od niedawna.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
an idiot sandwich
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
musimy coś pomyśleć o rodzinnym obiedzie :lol: Harrison J. Madden
aktor — aktualnie współpracuje z STV Productions
34 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh, girl, you're a whirlwind, and I'll go wherever you're. Wherever you're going...
Obrazek
Harrison J. Madden Ja widzę Nas w tandemie zaplatania warkoczyków z Młodą, otwierania sobie nawzajem piwa i mówienia brooo <3 kiedy jeden drugiemu sypnie komplementem. Keeg nie wstydzi się pić popołudniowej herbatki z misiami, ale też poleje whisky, jak zacznie robić się zbyt awkward. Przygotowany na wszystko, zawsze ma przy sobie mokre chusteczki. Dziara na ramieniu z inicjałami Zary też będzie ładnie wyglądać — żona się na pewno ucieszy. Dobry los jeszcze chciał, że mieszkają na jednej ośce; więc mogą sobie zostawiać ukryte wiadomości, stworzyć tajny kod wybijany po kaloryferze, żeby spotkać się na ławeczce pod blokiem, coby żony nie wiedziały.
niesamowity odkrywca
krez#4898
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
*.* :cook: :blushing: Ale to ja jestem starszy, okej? Harrison J. Madden
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Chcesz kogoś z mojego grona? ^^ Thomas Winfield może się nadać na jakiegoś nowego ziomeczka, Gwen Fitzgerald jest w podobnym wieku i może mogła mu pomagać w ogarnianiu jakich prawnych rzeczy związanych z wynajmowaniem mieszkania i kupnem salonu tatuażu? :jupi: Harrison J. Madden
złota rączka, tatuażysta — W Lorne Bay od niedawna
33 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Duży chłopiec, który niedawno kupił studio tatuażu w Cairns i przeniósł się do Lorne Bay. Poznał długo skrywany, rodzinny sekret i postanowił uporządkować swoje sprawy.
Julia Crane koniecznie :lol:
Jak tylko Hyde O. Terrell dowie się, że ma młodszego o minutę brata i przetrawi te rewelacje, to robimy grilla!

Keegan Lockard
Obrazek
Bro, I love you in the most heterosexual way :hahaha:
A Zara na pewno się ucieszy z nowego tatuażu Kee, trzeba oznaczać swój teren. Jednak nie do końca przypadnie jej do gustu fakt, że Harrison będzie namawiał Kee żeby też sobie zrobił z żoną taką uroczą, kochaną córeczkę. (albo synka, to może Harrison zrobi Avie drugą córeczkę i będzie kogo shipować)

Gwen Fitzgerald jak najbardziej przygarnę. Na pewno Harry potrzebował kogoś, kto pomoże mu od prawnej strony, bo to jego pierwszy tego typu interes. Co prawda miał wcześniej do czynienia z prowadzeniem warsztatu, ale warsztat przejął po ojcu, a przy salonie tatuażu musiał robić wszystko od początku sam.
Thomas Winfield im więcej ziomeczków, tym lepiej, więc jestem za!
powitalny kokos
an idiot sandwich
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Harrison J. Madden chętnie Ci kogoś dam na jakąś nową znajomość 8) Mam po sąsiedzku cami o'brallaghan, a poza tym w sumie wszystkie moje postacie mają auto, więc jak chcesz mojego któregoś pana na ziomeczka, to mogą się poznać i zaprzyjaźniać powoli :hm: :hm: no ale nie wiem który z nich Ci najbardziej pasuje charakterem :lol: Remi to złote dziecko, william henderson to trochę ponurak, a jackson hargreeves to cwaniak :lol:
towarzyska meduza
-
ODPOWIEDZ