Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Hyde O. Terrell
Dzieciak, którego matka próbowała zabić. Ma biologiczną siostrę, której nie widział od ponad dwudziestu lat, wychowany przez rodzinę Sheppardów mających farmę ananasów. Właściciel Beach Restaurant oraz szkoły gotowania Kitchen & Garden. Uśmiecha się do ciebie z telewizora, pokazując Ci jak faszeruje się kaczkę... A reszta jest w KP!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka, to jak już Ciebie podrywałam Rissą w grze, to wpadnę po jakieś relki i... paradoksalnie mam jakiś zaczątek pomysłu na Lisbeth... wiem, to gówniara, ale jak on występuje w telewizji, a ona jest dziewczyną producenta z Cairns, to może mogli się poznać przez Remigiusa? Jestem pewna, że Remek się zgodzi na to, a no... Lisbeth ma zaburzenia odżywiania, więc może Hyde by skonstruował dla niej jakieś menu, które wcisnąłby jej właśnie Remy? I... jak chcesz kogoś jeszcze ode mnie to śmiało <3

Hyde O. Terrell
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
mój stary to też znany szef kuchni, więc wyobraziłam sobie, że rywalizujecie ze sobą i dlatego my trzymamy razem sztamę <3 Hyde O. Terrell
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Jasna sprawa, że super młodszego brata podrzucam i to nie tylko ze względu na dobre obiadki! :dance:

Hyde O. Terrell
wystrzałowy jednorożec
River
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Lisbeth Westbrook Mogliśmy poznać się przez Remigiusa z którym prędzej czy później pewnie Hydowi przyszło Remigiusa poznać, a jeśli dowiedziałby się, że istnieje takie dzieciątko co to ma problemy z jedzeniem z przyjemnością zrobiłby jej jakieś próbne menu... Może Lisbeth za namową Remy'ego je wypróbowała? Jeśli tak, Hyde z przyjemnością zaprosi ją do siebie do restauracji albo do szkoły gotowania, żeby jej pokazać, jakie gotowanie może być fajne i jak dobrze jeść żeby być zdrowym <3

A z Laurissa Hemingway z przyjemnością zagram wątek, bo mam nawet zalążek pomysłu ^^

Chętnie również poznam Divina Norwood, jako iż oboje mamy straszne przeżycia z rodzicami za sobą, tu bym jednak widziała coś świeżego, jeśli byś chciała <3

Richard Remington Pewnie rywalizujemy i pewnie wiesz, że jestem dużo lepszy a moje jedzonko smakuje lepiej ( i nawet nie próbuj mówić mi, że jest inaczej).

River Sheppard Będę najlepszym bratem jaki jest na tym świecie bo zżera mnie poczucie winy :c I pewnie będę Cię nawiedzać i sprawdzać, czy głodny nie chodzisz.
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Hyde O. Terrell twoje jedzenie nawet po kokainie się nie nadaje dla kotów!
A z Julią czekam na post!
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hyde O. Terrell Wszystko mi pasuje. Z Lisą jak najbardziej może tak być, co do gry z Laurissą to chętnie wysłucham tego zalążka pomysłu <3 No i z Diviną mi dobrze wychodzą jakieś przypadkowe spotkania, więc świeże relacje też jak najbardziej są tutaj odpowiednie <33
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Divina Norwood w tym tygodniu podeślę Ci pw, jak tylko wygrzebię się z postów <3
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Coś chce, ale sama nie wiem co...
Zacznijmy od miłości do motocykli?

Hyde O. Terrell
sumienny żółwik
Cobie
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Cobie Finnigan-Hayes Ale tak bardziej pozytywne czy bardziej w negatywne? :hm:
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
A to zależy co wolisz, ale generalnie wolę pozytywne relacje :) Te negatywne rzadko mi wychodzą.
Hyde O. Terrell
sumienny żółwik
Cobie
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
Hyde O. Terrell kiedyś przyjaźniłam się z Twoją siostrą, więc chyba powinniśmy się znać chociaż z widzenia!
ambitny krab
rora
ODPOWIEDZ