wolontariusz z przymusu — W szpitalu
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Siri Wakefield
Wychowała się w Nowym Jorku, ale po tym, jak jej ojciec zginął na misji w Afganistanie, a jej matka ponownie wyszła za mąż, wpadła w złe towarzystwo i została wrobiona we włamanie z kradzieżą. W efekcie ojczym kazał jej się spakować i wyjechać do ciotki do Lorne Bay. W ramach kary musi odbywać wolontariat w szpitalu pod nadzorem kuratora. Sprawia wrażenie niezłego ziółka, ale to po prostu nieco pogubiona dziewczyna, która została całkowicie sama z nieprzepracowaną traumą. W Lorne Bay jest od jakiegoś miesiąca, ale czasem pewnie przyjeżdżała tu w odwiedziny także w przeszłości. Polecam serdecznie, coś na pewno wymyślimy! <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Lilka
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
cześć, wpadam Dickiem, bo on będzie przechodził rehabilitację po wylewie w szpitalu i mam wrażenie, że mogliby się dogadać :lol: Desideria Wakefield
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
Desideria Wakefield witam witam <33
Jeszcze mam do zaoferowania Harper Callaway w zbliżonym wieku, ale nie mam pomysłu :c więc podrzucam ją i uciekam :lol:
wolontariusz z przymusu — W szpitalu
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dick Remington pisze: 08 maja 2022, 17:15
cześć, wpadam Dickiem, bo on będzie przechodził rehabilitację po wylewie w szpitalu i mam wrażenie, że mogliby się dogadać :lol: Desideria Wakefield
Hejeczka <3
Ojej, po wylewie, to ciężko brzmi :lol: Ale jak najbardziej myślę, że mogliby tam na siebie wpaść, może Siri musiałaby jakoś pomagać przy jego przypadku, albo hmm... mogłaby wejść do sali i przyłapać go z papierosem i powiedzieć, że tu nie można palić, ale jak ją poczęstuje, to go nie wygada? No a potem okazałoby się, że musi jakoś pomagać? Tylko nie wiem, czy on na te rehabilitacje będzie przychodził na kilka godzin czy będzie leżał w szpitalu? Bo od tego też by mogło zależeć, jak to wszystko się potoczy :hihihi: Ale tak, też mi się wydaje, że jak najbardziej będą mogli się dogadać, chociaż Desideria na siłę w pierwszym kontakcie próbuje się z nikim nie dogadywać, jak głupio to brzmi... ma taką głupią manierę dystansowania się, ale to z czasem jak najbardziej mija :hihihi:
Jake Hargreeves pisze: 08 maja 2022, 18:25
Desideria Wakefield witam witam <33
Jeszcze mam do zaoferowania Harper Callaway w zbliżonym wieku, ale nie mam pomysłu :c więc podrzucam ją i uciekam :lol:
Witam serdecznie <3
No z Jake'iem wszystko wiemy, więc cudownie, nawet sobie niebawem uzupełnię w relkach wszystko, żeby było profesjonalnie :lol:
A co do Harper, to widzę, że ona też jest wolontariuszką i... przyszło mi do głowy coś takiego, że na początku, jak Desideria się tutaj pokazała, może był też plan, aby swoją karę odbywała również w sanktuarium i tak się złożyło, że jej pierwszego dnia miała pracować właśnie z Harper? Tylko, że kompletnie się nie nadawała do tej roboty i może nawet dziewczyny się nieco posprzeczały, nie wiem, czy Harper ma charakter, który do tego pasuje, ale jeśli nie, to oczywiście daj mi znać, a wymyślimy coś innego. W każdym razie no mogły się posprzeczać i z racji tego, że Desideria robi głupoty w nerwach, których robić nie powinna, to mogła zamknąć ją w jakimś magazynie w ramach nauczki i no... za to została wywalona z sanktuarium, więc dziewczyny nie pałałyby do siebie szczególną sympatią, co mogłoby nam fajnie równoważyć pozytywną relkę z Jake'iem, jeśli chcesz oczywiście <3
ambitny krab
Lilka
and suddenly — all the songs were about you
24 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
je suis
pianist / french / swimmer / hobo / lil psycho / rainbow kitten surprise
Obrazek
hejka <3
z frankim nic nie ustalałyśmy ostatecznie, ale siri może być jego sekretnym kraszem, bo czemu niby nie :oops:

Desideria Wakefield
cute but psycho
give me a break
achilles, bruce, danny, finn, hesille, orphy, terence, tillius, walter
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Desideria Wakefield oki, kiedyś sobie ustalimy okoliczności pod konkretny wątek jak będziesz chciała <33
wolontariusz z przymusu — W szpitalu
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
françois baudelaire pisze: 08 maja 2022, 19:45
Obrazek
hejka <3
z frankim nic nie ustalałyśmy ostatecznie, ale siri może być jego sekretnym kraszem, bo czemu niby nie :oops:

Desideria Wakefield
Awwwww , jakie to kochane *.*
Cóż, no nie powiem, że bardzo chętnie, tym bardziej, że Franuś bez portfela, a przy Desiderii ludzie ich pilnują, więc on nie ma podstaw by jej nie ufać! Ale no, totalnie mogłaby go przygarnąć nawet na trzy noce, jakby było trzeba! Ona też nie do końca się w Australii czuje, jakby miała swój własny dom :hihihi: No, a co do reszty, to wiemy wszystko <33 Miłość wielka <3
Dick Remington pisze: 08 maja 2022, 20:34
Desideria Wakefield oki, kiedyś sobie ustalimy okoliczności pod konkretny wątek jak będziesz chciała <33
Oczywiście, że będę chciała, bardzo chętnie <33
ambitny krab
Lilka
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Prawda, że znamy się już ze szpitala i wolontariatu Siri? *.* Charlotte pewnie trochę ją tyra, ale ona tyra każdego :hihihi:
Desideria Wakefield
wolontariusz z przymusu — W szpitalu
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Charlotte Hargreeves pisze: 08 maja 2022, 21:05
Prawda, że znamy się już ze szpitala i wolontariatu Siri? *.* Charlotte pewnie trochę ją tyra, ale ona tyra każdego :hihihi:
Desideria Wakefield
Oczywiście, że tak! *.*
No i poproszę bardzo o tyranie Siri! Myślę, że jak najbardziej będzie ona uciekała przed Charlotte i chowała się w jakiś schowkach, byleby zaś nie dostać jakiegoś super zadania czy innej reprymendy :lol: Więc mega bym to widziała w taki sposób, w którym Desideria miga się od pracy najbardziej jak to możliwe, a Lottka jej na to kompletnie nie pozwala! <3
No i ten, jakby Thomas jeszcze miał jakieś problemy zdrowotne, czy coś, to też mogliby się spotkać na szpitalnej stopie :hihihi:
ambitny krab
Lilka
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Jake Hargreeves pisze: 08 maja 2022, 18:25
Desideria Wakefield witam witam <33
Jeszcze mam do zaoferowania Harper Callaway w zbliżonym wieku, ale nie mam pomysłu :c więc podrzucam ją i uciekam :lol:
Witam serdecznie <3
No z Jake'iem wszystko wiemy, więc cudownie, nawet sobie niebawem uzupełnię w relkach wszystko, żeby było profesjonalnie :lol:
A co do Harper, to widzę, że ona też jest wolontariuszką i... przyszło mi do głowy coś takiego, że na początku, jak Desideria się tutaj pokazała, może był też plan, aby swoją karę odbywała również w sanktuarium i tak się złożyło, że jej pierwszego dnia miała pracować właśnie z Harper? Tylko, że kompletnie się nie nadawała do tej roboty i może nawet dziewczyny się nieco posprzeczały, nie wiem, czy Harper ma charakter, który do tego pasuje, ale jeśli nie, to oczywiście daj mi znać, a wymyślimy coś innego. W każdym razie no mogły się posprzeczać i z racji tego, że Desideria robi głupoty w nerwach, których robić nie powinna, to mogła zamknąć ją w jakimś magazynie w ramach nauczki i no... za to została wywalona z sanktuarium, więc dziewczyny nie pałałyby do siebie szczególną sympatią, co mogłoby nam fajnie równoważyć pozytywną relkę z Jake'iem, jeśli chcesz oczywiście <3
Desideria Wakefield uuu pełna profeska! :jupi: A z Harper mega mi odpowiada ta opcja! Do niej pasuje takie wykłócanie się o to, że ktoś nie przykłada się do obowiązków :lol: także biere w całości! :evil:
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Desideria Wakefield nie wiem co tam macie z moim super ziomeczkiem Jakiem, ale percy matthews zazdrośnik chyba nie będzie jakoś super przepadał za nią :lol: No, bo jednak troszkę awkward skoro Pericles jest tym rzekomym chłopcem Des :oops:

Mam jeszcze poppy weasley, ale ona ma uczulenie na rozpieszczone panny, choć często je ratuje z opresji :lol: i bardzo chętnie wcisnę Ci Zeta Corrente na coś super <3
wolontariusz z przymusu — W szpitalu
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Harper Callaway pisze: 08 maja 2022, 21:20
Desideria Wakefield uuu pełna profeska! :jupi: A z Harper mega mi odpowiada ta opcja! Do niej pasuje takie wykłócanie się o to, że ktoś nie przykłada się do obowiązków :lol: także biere w całości! :evil:
Cudownie <3 To jak będziesz kiedyś chciała, to też będziemy mogły rozegrać, albo tamto zdarzenie w retro, albo jakieś następne spotkanie już na wrogiej stopie z uwagi na to, jak się poznały! :hihihi: Także superka, bardzo mnie cieszą te relki :oops:
scarlet callaway pisze: 08 maja 2022, 21:29
Desideria Wakefield nie wiem co tam macie z moim super ziomeczkiem Jakiem, ale percy matthews zazdrośnik chyba nie będzie jakoś super przepadał za nią :lol: No, bo jednak troszkę awkward skoro Pericles jest tym rzekomym chłopcem Des :oops:

Mam jeszcze poppy weasley, ale ona ma uczulenie na rozpieszczone panny, choć często je ratuje z opresji :lol: i bardzo chętnie wcisnę Ci Zeta Corrente na coś super <3
Z Jakiem mamy w sumie to, że Desiderii wpadł on w oko, ale ten jej powie, że no... nie kręcą go zajęte dziewczyny i tak Siri się dowie, że rzekomo jest w związku z Periclesem, więc tak... no myślę, że faktycznie przyjaźni między nią, a Percym nie będzie :lol: Chociaż poszłabym też w takie zabawne klimaty, bo to jest takie pokręcone, że aż śmieszne, dla mnie przynajmniej. Bo ona faktycznie będzie pomagać utrzymać tą ściemę, ale też czasem będzie jej to wadziło, więc będzie się miotać w zeznaniach, dlatego Percy z powodzeniem może uważać, że ona jest jakaś nie teges :lol:
Wpisałam się Zecie do relek, bo nie zauważyłam, że też mi go dałaś, więc myślę, że tam możemy sobie ustalić coś super na nich <3 Bo też bym bardzo chciała *.* Desideria raczej stara się sama siebie ratować z opresji, ale może kiedyś na fabule się poznają z Poppy, bo w sumie nie wiem, czy można Siri uznać za rozpieszczoną, chociaż pewnie mylnie takie wrażenie może sprawiać :hihihi:
ambitny krab
Lilka
ODPOWIEDZ