adwokat — Winston & Strawn
39 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
people think she's complicated
but never wanna look inside
Evangeline Burnett
Niezmordowana, goniąca własne ambicje adwokat, niegdyś porucznik armii.
Prywatnie pasjonatka wspinaczek górskich i nurkowania, miłośniczka dobrej literatury i kina i największa fanka kuchni włoskiej i meksykańskiej.
Ephraim Burnett
a brother can be a best friend, once he grows up, until then, he's just a pest.
powitalny kokos
koszmarem sennym
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
:welcome: Evangeline Burnett
Podrzucę ci Gwen Fitzgerald, też jest adwokatem, ale z konkurencji. Niedawno wróciła do zawodu i wciąż jeszcze rozkręca swój własny biznes, ścieżki zawodowe pań pewnie się przetną (o ile już nie przecinały się gdzieś w odległej przeszłości) :evil:
Podrzucę też Connie Adler. Wydaje mi się, że pasowałyby do siebie pod względem charakteru, nie mówiąc już o kolorze samochodu :hihi:
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
easter bunny
chubby dumpling
adwokat — Winston & Strawn
39 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
people think she's complicated
but never wanna look inside
Diane Mason coś mi wpadło do głowy, więc wpadnę z pw ;)

Ephraim Burnett
Obrazek
powitalny kokos
koszmarem sennym
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Evangeline Burnett cześć, przyszłam tu, żebyś miała kogoś, za kim nie przepadasz :roll: :welcome:
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
adwokat — Winston & Strawn
39 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
people think she's complicated
but never wanna look inside
leonie ebenhart ugh, czyżby część powodu dla którego musiałam tu przyjechać? Uroczo... :roll: :lol:
powitalny kokos
koszmarem sennym
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Evangeline Burnett pisze: 04 mar 2022, 17:19
Diane Mason coś mi wpadło do głowy, więc wpadnę z pw ;)

co to za jakieś tajne konszachty przez pw z Connie, teraz nie wiem co zaproponować, skoro nie wiem co masz z moją siostrą ;(
przyjazna koala
-
-
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Evangeline Burnett tak bardzo mnie nie lubisz, że nawet nazwiska nie idzie zapamiętać? :roll:
No, ale niemniej - od zawsze jako starsza siostra wyrażałaś się niezbyt entuzjastycznie do tego pomysłu małżeństwa z modelką bez wykształcenia czy dopiero ostatnie rewelacje skutecznie cię zraziły do osoby Leo? :hm:
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
adwokat — Winston & Strawn
39 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
people think she's complicated
but never wanna look inside
jackson hargreeves żadne tajne konszachty, wielka epopeja dla Gwen, z Connie jest szansa, że wyjdzie nam zgrany duet, o ile nasze charaktery są tak kompatybilne, jakbym sobie tego życzyła :lol:

leonie turner dokładnie tak, ignorancja to moje drugie imię, jak widać :lol:
Ostatecznie cóż, jakoś nigdy nie pałałam sympatią do jakichkolwiek partnerek brata, to już nawet nie ma nic wspólnego z zawodem, czy wykształceniem, raczej nie ufałam, by jego wybory były odpowiednie i jak widać - nie myliłam się w tym aspekcie :/ obstawiam, że wcześniej nie byłam nastawiona aż tak hardo, tym bardziej, że nie miałyśmy jakichś większych możliwości się odpowiednio poznać. Ostatecznie i tak ta cała wasza rewolucja skutecznie mnie zniechęciła :roll:
powitalny kokos
koszmarem sennym
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Evangeline Burnett pisze: 08 mar 2022, 12:40
jackson hargreeves żadne tajne konszachty, wielka epopeja dla Gwen, z Connie jest szansa, że wyjdzie nam zgrany duet, o ile nasze charaktery są tak kompatybilne, jakbym sobie tego życzyła :lol:
ahh, no to chyba nie będę proponować jakichś romansów z czasów kiedy była na froncie w ładnym mundurze! :hm: I może ją znać jako przyjaciółkę jego siostry :lol: jeśli wasze charaktery są tak kompatybilne, jak sobie tego życzysz! :lol:
przyjazna koala
-
-
adwokat — Winston & Strawn
39 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
people think she's complicated
but never wanna look inside
jackson hargreeves w tamtych czasach romansowanie i tak nie zagrzewało miejsca w jej głowie, jeszcze wierzyła w to, że się ustatkuje i spędzi większość, jak nie całe życie na służbie. Myślenie zmieniła dopiero później, niemal jednocześnie ze stwierdzeniem, że jednak stateczne życie jej nie dotyczy, a wojsko nie jest tym, co w jej duszy gra, to był taki przełom, można by powiedzieć kapryśnie "nowy rok, nowa ja" :lol: ale jako znajomego przyjmę, w dodatku jakoś wierzę, że Jackson ma pojęcie gdzie w okolicy można napić się dobrej szkockiej, a tego pewnie będzie jej brakowało po przyzwyczajeniach z wycieczki do Wielkiej Brytanii (no, może poza zasobami brata, ale ile można spędzać czasu w jego domu :roll:), grzechem byłoby zresztą zlekceważyć dobrego kompana od whisky :hm:
powitalny kokos
koszmarem sennym
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Evangeline Burnett pisze: 09 mar 2022, 00:19
jackson hargreeves w tamtych czasach romansowanie i tak nie zagrzewało miejsca w jej głowie, jeszcze wierzyła w to, że się ustatkuje i spędzi większość, jak nie całe życie na służbie. Myślenie zmieniła dopiero później, niemal jednocześnie ze stwierdzeniem, że jednak stateczne życie jej nie dotyczy, a wojsko nie jest tym, co w jej duszy gra, to był taki przełom, można by powiedzieć kapryśnie "nowy rok, nowa ja" :lol: ale jako znajomego przyjmę, w dodatku jakoś wierzę, że Jackson ma pojęcie gdzie w okolicy można napić się dobrej szkockiej, a tego pewnie będzie jej brakowało po przyzwyczajeniach z wycieczki do Wielkiej Brytanii (no, może poza zasobami brata, ale ile można spędzać czasu w jego domu :roll:), grzechem byłoby zresztą zlekceważyć dobrego kompana od whisky :hm:
ojoj, no to smutna sprawa, bo przy stresującej pracy warto sobie odreagować to i owo! Ale okejka, to mogą się znać jako ziomeczki od szkockiej 8) To jak będziesz chciała wyskoczyć na jakąś to wołaj na pw 8)
przyjazna koala
-
-
ODPOWIEDZ