robi własne świeczki sojowe — Eli's Candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zmiksuje ci świeczkę o dowolnym zapachu, nawet rozczarowania :')
Eliana Raynott
Dwudziestosześciolatka, która przeszło rok temu została porzucona przed ołtarzem. Totalnie nie ufa facetom i wierzy, że zostanie starą panną. Zawodowo robi sojowe świeczki we własnej, niewielkiej pracowni.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Magda
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
A byłaś nadzieją Alberta na to, że nie jego przy rodzinnych obiadkach będą pytać o ślub i dzieci. Dlaczego skopałaś? :tear:

Eliana Raynott
Pysiule
Edyta
instruktorka jogi w The Deep Retreat — właścicielka e-sklepu ezotrycznego
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
niedawna rozwódka, która wierzy w leczniczą moc kryształów i wpływ gwiazd na ludzkie losy
Obrazek
ambitny krab
nata
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
No siemka, mam nadzieję, że się dogadujemy i mogę zapewnić, że Lyra jest dla Eli znacznie mniej złośliwa niż dla Albercika :hihihi:

Eliana Raynott
lyra raynott
Ola
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
czy mi się wydaje, czy czuje tu dobrych ziomeczków między tymi paniami? :hihi:
robi własne świeczki sojowe — Eli's Candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zmiksuje ci świeczkę o dowolnym zapachu, nawet rozczarowania :')
Albert Raynott akurat ty dobrze wiesz dlaczego :lol:

Rhiannon Grantham upper, zawsze upper!!! swoją drogą, kadzidła i świeczki mogą stworzyć niezły duet na targu :hihihi:

Lyra Raynott no ja to w ogóle proponuję sojusz w kwestii tyrania Albercika, co ty na to? ^^

cami o'brallaghan tylko pod warunkiem, że jej Cami nigdy pracowni nie spali, wtedy deal :lol:
powitalny kokos
Magda
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
No wiem, bo nie umiesz faceta przy sobie utrzymać. Chyba nie przypadł ci nawet gram uroku Raynottów :lol:

Eliana Raynott
Pysiule
Edyta
robi własne świeczki sojowe — Eli's Candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zmiksuje ci świeczkę o dowolnym zapachu, nawet rozczarowania :')
Albert Raynott pisze: 12 sty 2022, 15:41
No wiem, bo nie umiesz faceta przy sobie utrzymać. Chyba nie przypadł ci nawet gram uroku Raynottów :lol:
pamiętaj kto ma władzę nad twoją dziewczyną :poke2:
powitalny kokos
Magda
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
Eliana Raynott pisze: 12 sty 2022, 14:55


cami o'brallaghan tylko pod warunkiem, że jej Cami nigdy pracowni nie spali, wtedy deal :lol:
o to się nie martw! :lol: Bardziej o sprzedanie jakichś dzieł za plecami.... :lol: :lol:
robi własne świeczki sojowe — Eli's Candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zmiksuje ci świeczkę o dowolnym zapachu, nawet rozczarowania :')
cami o'brallaghan pisze: 12 sty 2022, 17:41
o to się nie martw! :lol: Bardziej o sprzedanie jakichś dzieł za plecami.... :lol: :lol:
ech, nikomu na tym świecie już nie można ufać :lol:
powitalny kokos
Magda
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Eliana Raynott pisze: 12 sty 2022, 14:55
Lyra Raynott no ja to w ogóle proponuję sojusz w kwestii tyrania Albercika, co ty na to? ^^
Heh, wiedziałam, że się dogadamy. 8) Ja jestem pewna, że Albert uwielbia te rodzinne spotkania, jak obie siostry łączą siły. :evil:
lyra raynott
Ola
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
Eliana Raynott pisze: 12 sty 2022, 15:47
Albert Raynott pisze: 12 sty 2022, 15:41
No wiem, bo nie umiesz faceta przy sobie utrzymać. Chyba nie przypadł ci nawet gram uroku Raynottów :lol:
pamiętaj kto ma władzę nad twoją dziewczyną :poke2:
Chamsko ;(
Lyra Raynott pisze: 12 sty 2022, 20:30
Eliana Raynott pisze: 12 sty 2022, 14:55
Lyra Raynott no ja to w ogóle proponuję sojusz w kwestii tyrania Albercika, co ty na to? ^^
Heh, wiedziałam, że się dogadamy. 8) Ja jestem pewna, że Albert uwielbia te rodzinne spotkania, jak obie siostry łączą siły. :evil:
Albert to chyba wypisze się z rodzinnych spotkań :/
Pysiule
Edyta
ODPOWIEDZ