Zablokowany
27 yo
189 cm
Pysiule
My beloved who wills not to love me; my life which cannot love me: I seduce both
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie

Post

✂ Jest owocem romansu, który po jego narodzinach przerodził się w małżeństwo. Państwo Raynott pracowali razem i zbliżyli się do siebie po tym, jak pierwszy mąż matki Alberta zmarł, jednak ta relacja miała być tylko przelotną formą pocieszenia. Zmieniło się to po odkryciu, że spodziewają się razem dziecka. Wtedy postanowili dać sobie szansę i kilka miesięcy po narodzinach ich syna stanęli przed ołtarzem, żeby powiedzieć sobie tak, a później dorobić się jeszcze dwójki dzieci.

✂ Kiedy miał dziesięć lat jego rodzice rozwiedli się. Wtedy on i jego rodzeństwo nie mieli pojęcia co lub kto stał za ich rozstaniem, dlatego Albertowi najłatwiej było po prostu wściekać się na nich oboje. Właśnie wtedy zaczął popadać w swoje pierwsze poważniejsze kłopoty, do których należały drobne kradzieże w sklepach, ucieczki ze szkoły, a nawet wzniecenie pożaru w ich ogrodzie. Jego matka, pod której opieką znajdował się Albert oraz jego rodzeństwo, nie potrafiła zapanować nad chłopcem. Ściągnięcie ojca, który mieszkał wtedy w Cairns również w niczym nie pomogło, ponieważ oboje rodziców było dla dziesięciolatka wrogami w tamtej chwili.

✂ Pakowanie się w kłopoty nie było jedynym sposobem na uprzykrzenie matce życia, bo kiedy trochę podrósł, a kobieta zaczęła chodzić na pierwsze randki po rozwodzie, Albert stał za niepowodzeniem każdego związku, który próbowała zbudować. Na najróżniejsze sposoby zniechęcał mężczyzn, którzy kręcili się obok niej, a ona nie była w stanie na niego wpłynąć. Wtedy do akcji wkroczyła jego babcia, która jako jedyna zdołała nim potrząsnąć. Potrafiła też go zrozumieć i rozmawiać z nim, czego on mógł w tamtej chwili najbardziej potrzebować, dlatego na nią pierwszą od rozwodu rodziców się otworzył.

✂ Po skończeniu piętnastu lat zamieszkał z babcią w jej domu, który znajdował się przy tej samej ulicy, co jego rodzinny dom. Relacje Alberta z mamą nieco się poprawiły dzięki interwencji babci, jednak nadal o wiele lepiej dogadywał się z nią, dlatego po rozmowach przeprowadzonych z obiema paniami, zapadła decyzja, że Albert może się przeprowadzić.

✂ Fachu fryzjerskiego nauczył się od babci. Po tym jak z nią zamieszkał, zaczął często wpadać do jej zakładu fryzjerskiego i chociaż kręcił się tam zwykle dla zabicia czasu oraz po to, żeby zakręcić się obok pracującej dla babci dziewczyny, która mu się podobała, jakimś cudem wkręcił się w pracę babci i od niej nauczył się wszystkiego, co potrafi. I chociaż zawsze myślał, że będzie pracować w zakładzie babci, po tym jak kilka lat temu musiała go zamknąć, Albert znalazł zatrudnienie u konkurencji.

✂ Mniej więcej w tym samym czasie, co jego babcia zamknęła swój zakład fryzjerski, kobieta poślubiła swojego partnera i zamieszkała z nim. Albert, pomimo tego, że miał dobry kontakt z obojgiem, nie chciał siedzieć im na głowie, dlatego też znalazł sobie nowy kąt i tak już od paru lat mieszka pod jednym dachem ze swoim najlepszym przyjacielem.
Albert Raynott
2 czerwca 1994 r.
Lorne Bay, Australia
fryzjer
Ds Hair & Makeup
Opal Moonlane
kawaler, heteroseksualny
Środek transportu
Cały czas stara się odłożyć pieniądze na własny samochód, jednak idzie mu to marnie, dlatego na razie po mieście przemieszcza się na rowerze, a kiedy chce pojechać gdzieś dalej, pożycza samochód babci.

Związek ze społecznością Aborygenów
Niezwiązany.

Najczęściej spotkasz mnie w:
Zakład fryzjerski, a poza tym przeważnie w jakichś lokalach w centrum. Jak większość młodych ludzi, którzy jeszcze nie są gotowi na to, żeby dorosnąć, wieczorami lubi kręcić się po różnych barach i klubach, więc na ogół tam można się go spodziewać.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Jego babcię, Penny Stille.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak, ale nie zgadzam się na trwały uszczerbek na zdrowiu.
Albert Raynott
Emre Bey
Alfie, Vinnie
Edyta
100 yo
100 cm
sprytny wąż
So we sailed up to the sun till we found the sea of green
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea

Post

witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
brak multikont
lorne bay
Zablokowany