27 yo
189 cm
Pysiule
My beloved who wills not to love me; my life which cannot love me: I seduce both
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie

Albert Raynott
Towarzyski i rozrywkowy fryzjer, pochodzący z Lorne Bay, który spędził tu całe życie. W młodości miał tendencję do ciągłego pakowania się w tarapaty, z czego teoretycznie wyrósł, ale tak naprawdę kłopoty wciąż do niego ciągną, a on nie zawsze potrafi przed nimi uciec. Ma za sobą związek, który kiepsko się zakończył i z którego wyleczenie się chwilę mu zajęło, ale w końcu gotowy jest na to, żeby znów zacząć randkować i poznać kogoś nowego.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE

Alfie, Vinnie
Edyta
30 yo
170 cm
Ebenhartowie
Life went on, but it was never the same again.
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.

dzień dobry Albert Raynott, której z moich pań chcesz podcinać końcówki? :welcome:
Aura Millburn, Carlie Faulkner, Eliana Raynott, Posy O'Brallaghan, Verde Hillbury
Magda
27 yo
189 cm
Pysiule
My beloved who wills not to love me; my life which cannot love me: I seduce both
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie

Najchętniej wszystkie tak śliczne klientki zagarnąłby dla siebie, Neva Ebenhart. I może któraś odważy się na coś więcej niż tylko podcięcie końcówek? :oops:
Alfie, Vinnie
Edyta
27 yo
168 cm
ambitny krab
my girl, don't lie to me, tell me where did you sleep last night
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę

Albert Raynott och, z tym pakowaniem się w tarapaty to brzmi, jak męska wersja Gai, więc myślę, że mogli się kumplować w czasach szkolnych i w te kłopoty pakować się razem :hihihi:
Kenzie & Aisa
nonsens#5543
30 yo
170 cm
Ebenhartowie
Life went on, but it was never the same again.
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.

Albert Raynott pisze: Najchętniej wszystkie tak śliczne klientki zagarnąłby dla siebie, Neva Ebenhart. I może któraś odważy się na coś więcej niż tylko podcięcie końcówek? :oops:
Carlie przyda się nowy kolor po rozstaniu, może być? :hihihi:
Aura Millburn, Carlie Faulkner, Eliana Raynott, Posy O'Brallaghan, Verde Hillbury
Magda
27 yo
189 cm
Pysiule
Awatar użytkownika
about

Bardzo chętnie, Gaia Hammond. To co, idziemy w przyjaźń od szczeniaka, która przetrwała po dziś dzień? Nie komplikowałabym tego w żaden sposób, tylko właśnie zrobiła z nich przyjaciół, którzy dobrze się ze sobą dogadują, lubią sobie dokuczać i czasem uprzykrzać życie, ale w bardziej taki koleżeński sposób, jeśli można to tak ująć, a kiedy przychodzi co do czego to stają za sobą murem :hm:

Neva Ebenhart, w takim razie Carlie zgłasza się do odpowiedniej osoby ^^
Alfie, Vinnie
Edyta
27 yo
168 cm
ambitny krab
my girl, don't lie to me, tell me where did you sleep last night
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę

Albert Raynott mi pasuje! *.* A skoro tak długo się znają, to pewnie Gaia mu ufa i czasem pozwala mu eksperymentować ze swoimi włosami, przynajmniej dopóki nie chce jej obciąć na chłopaka :lol:
Kenzie & Aisa
nonsens#5543
25 yo
170 cm
ambitny krab
Be yourself no matter what they say!
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)

Hej! <3

Ja chcę się lubić! No i na pewno Leigh często chodzi do niego do pracy, bo lubi kombinować z włosami (a to kolorek, a to długość). Ogólnie widzę, że to fajny chłopak, towarzyski, to by się z Leigh dogadali.

Albert Raynott
Ayleen, Camden
Kiren#7898
27 yo
189 cm
Pysiule
Awatar użytkownika
about

Spokojnie, Gaia Hammond może mu zaufać ze swoimi włosami. Nawet jeśli czasami grozi jej, że ją tak obetnie, to nigdy by tej groźby nie spełnił :lol:

W takim razie widzę to tak, że z Leigh Daintree poznał się w pracy, a tam rozmawiając ze sobą, od słowa do słowa doszli do tego, że wybierają się na tę samą imprezę albo koncert i ze względu na to, że jedno z nich potrzebowało transportu, drugie zaproponowało, że może zabrać się z nim i jego paczką. Zaczęło się od tego jednego wyjścia, a teraz mogą regularnie razem imprezować i Leigh mogła zostać jego stałą klientką, którą zawsze z przyjemnością przyjmuje ze względu na to, że pozwala mu zrobić ze swoimi włosami coś więcej niż tylko podciąć końcówki :hihi:
Alfie, Vinnie
Edyta
25 yo
170 cm
ambitny krab
Be yourself no matter what they say!
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)

No i to mi się podoba! <3

Albert Raynott
Ayleen, Camden
Kiren#7898
27 yo
162 cm
powitalny kokos
whatever, let's get lost on Mars
Awatar użytkownika
about
Zarobiłam kupę kasy na powieściach erotyczno-fantastycznych, a teraz pławię się w luksusach, kocham swoje życie, wszystkich partnerów i partnerki oraz czerwone, wytrawne wino.

hej, Albert Raynott
ja to może w kłopoty nie wpadam, ale z wielką przyjemnością pakuje w nie mych ukochanych mężczyzn, przyszłam do Ciebie na cięcie, a wyszłam z numerem telefonu, chodźmy na randkę, pobawmy się trochę, raczej dzieci z tego nie będzie, bo ja jestem w uczuciach totalnie niestała, ale trochę zabawy nikomu jeszcze nie zaszkodziło :*
brak multikont
nick
22 yo
171 cm
lyra raynott
Dzisiejsze pokolenie ma mocne głowy i zimne serca.
Awatar użytkownika
about
Rzuca studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.

Cześć Albert Raynott, przyszłam się oficjalnie przywitać z bratem! 8) :hihihi:
Eden
Ola
ODPOWIEDZ