neurochirurg — cairns hospital
36 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Neurochirurg, który ostatnio stracił nienarodzone dziecko i nie potrafi się po tym pozbierać.
Walczy z demonami przeszłości.
Charles John Harmon
Neurochirug, który miał zostać ojcem, ale po utracie dziecka nie potrafi się pozbierać. Nadal zakochany w swojej byłej już partnerce, ale nie wie czy jest w stanie jej wybaczyć to co się stało. Uwielbia jazdję konną, a wolny czas spędza w pracy na nadgodzinach.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
--
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Cześć Charles Harmon!
Też pracuje w szpitalu, jestem anestezjologiem! Znajmy się! <3
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
My też możemy znać się z pracy 8) Charles Harmon
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
a my chyba pracujemy nawet na jednym oddziale! potrzebuję pomocy przy konsultacji mojego męża Charles Harmon
sumienny żółwik
enchante #8234
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
cześć, Charles Harmon! my to chyba wiemy? :hihi:
sumienny żółwik
.
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
Charles Harmon przyszłam powiedzieć, że strasznie tęsknię!
neurochirurg — cairns hospital
36 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Neurochirurg, który ostatnio stracił nienarodzone dziecko i nie potrafi się po tym pozbierać.
Walczy z demonami przeszłości.
Hope Pelletier, no koniecznie musimy się znać z szpitala, może Hope jest raczej osobą, która nie przejmuje się jego brakiem humoru i czasami jakimiś docinkami a wręcz przeciwnie, próbuje wykrzesać z niego chociaż krztynę uśmiechu. Mogła słyszeć o tym, że wraz z Melis stracił dziecko i chodzi strasznie przygaszony i do tego unika jak ognia oddziału dziecięcego. :D

Olivia Westbrook, dzień dobry pani Ordynator, ja to bym widziała tutaj dobre stosunki między naszymi postaciami, oczywiście na stopie pracownik - pracownik. A może po pracy lubią czasami wyskoczyć na jednego drinka i ponarzekać? :D

enrica duke-macnee, o tutaj Charles chętnie pomoże jak tylko będzie mógł no i skoro pracują razem to na pewno dzielą się jakimiś przemyśleniami, może nawet Enrica go toleruje bo nie uważa go za kretyna jak resztę :D

Dottie Buchanan oczywiście, że tak :hihihi:

melis huntington, Charles też tęskni *.*
powitalny kokos
--
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
Charles Harmon myślę że za kretyna nie, ale trzymała dystans, teraz postara się go przełamać ze względu na męża <3

i mogę ci podrzucić Julkę, która jest po rozwodzie - Julia Crane
sumienny żółwik
enchante #8234
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Charles Harmon pisze: 30 lis 2021, 21:23
Hope Pelletier, no koniecznie musimy się znać z szpitala, może Hope jest raczej osobą, która nie przejmuje się jego brakiem humoru i czasami jakimiś docinkami a wręcz przeciwnie, próbuje wykrzesać z niego chociaż krztynę uśmiechu. Mogła słyszeć o tym, że wraz z Melis stracił dziecko i chodzi strasznie przygaszony i do tego unika jak ognia oddziału dziecięcego. :D
Melis dodatkowo jest siostrą mojego obecnego narzeczonego, więc to kolejny powód do tego, żeby się znać. Mogę być czasem ludzką stroną po operacji, gdy trzeba porozmawiać z rodziną, a Ty potrafisz utrzymać mnie w ryzach, gdy za bardzo się czymś przejmuje.
I pewnie rzeczywiście próbuje sprawić, żebyś czasem się uśmiechnął *.*
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
Ordynator Chirurgii Ogólnej — Cairns Hospital
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Living his best life with the love of his lfe - Hope
Charles Harmon


Wprawdzie nie jestem kolejną seksi blondynką ze szpitala, ale też się zgłaszam po prackową relację :roll:
Obrazek
przyjazna koala
Stasz
neurochirurg — cairns hospital
36 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Neurochirurg, który ostatnio stracił nienarodzone dziecko i nie potrafi się po tym pozbierać.
Walczy z demonami przeszłości.
Nemo Delany, halo przyjaciele męscy także się przydadzą, bo jesteśmy chyba w szpitalu mniejszością i musimy się trzymać razem. Wspierać się nawzajem, mogli razem brać nadgodziny o ile Nemo jest pracoholikiem jak Charles :D
powitalny kokos
--
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Jak zapraszają, to nie odmawiam Charles Harmon
No to tak, Mari moja nienawidzi szpitali i panicznie boi się lekarzy, więc jest kiepską pacjentką, ale ma poważną wadę serca i niestety nie może uniknąć leczenia. Jest już po pierwszym przeszczepie zastawki, ale jak wynikną dalsze komplikacje, to będzie wracała, mimo niechęci, więc Charles mógł się na nią gdzieś natknąć, jak je coś czego jej nie wolno albo próbuje wymknąć się do kawiarni... jej chłopak jest wicedyrektorem szpitala, więc to też można wykorzystać :lol: Mari jest ze wsi i jest bardzo przyjazna :lol:
No i mogę dać jeszcze Lisę, bo jej tata jest dyrektorem, a mamę Olivię widziałam tutaj wyżej. Ona jest bardzo specyficzna i nieufna, ma też sporo problemów, a jej rodzice są nieco nadopiekuńczy, więc pewnie jak podczas jakiegoś treningu upadła, to od razu wysłali ją na wizytę do Charlesa i mogła być małym upierdliwcem :lol:
Jak chcesz kogoś innego ode mnie, to polecam też <3
ODPOWIEDZ