PIEKARZ — LE COIN DE PARADIS
27 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Piekarz, który miał porzucić tą robotę już jakieś 5 lat temu na rzecz spełniania się w świecie filmu. Ostatecznie nadal gniecie ciasto, oszukując wszystkich że to jego ostatni miesiąc, po godzinach zarywając noce na pisaniu nowych scenariuszy na filmy które nigdy nie powstaną.
Oliver Harte
Piekarz i niespełniony artysta. Ale jest otwarty na wszystko jakby ktoś pytał 🤭
Vincent Harte
wyrodny brat

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Mujer
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
Oliver + Albert = WMDGD <3

Oliver Harte
Pysiule
Edyta
PIEKARZ — LE COIN DE PARADIS
27 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Piekarz, który miał porzucić tą robotę już jakieś 5 lat temu na rzecz spełniania się w świecie filmu. Ostatecznie nadal gniecie ciasto, oszukując wszystkich że to jego ostatni miesiąc, po godzinach zarywając noce na pisaniu nowych scenariuszy na filmy które nigdy nie powstaną.
Jeśli dobrze odczytuje skróty to TAAAAk <3 Albert założy dla Olivera czarne bikini? ^^ :exited:

Albert Raynott
powitalny kokos
Mujer
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
Oliver Harte proszę wpisać od razu Carlie na najlepszą współlokatorkę, Nevę pewnie też kojarzy sprzed dekaty, jak się z Vinniem umawiała, a jeśli się zajmuje pisaniem, to może z jakichś kursów kojarzyć Verde, bo ona by chciała pisarką zostać i w końcu wzięła się w garść i zapisała się na zajęcia wieczorowe, a jak chcesz jeszcze Gale albo Posy to go ahead <33
Pysiule
Magda
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
Tylko pod warunkiem jak Oliver wskoczy dla niego w koronkową bieliznę :hihi:

Oliver Harte
Pysiule
Edyta
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
halko Oliver Harte, piecz mi dobre buły dla Rydera, a Dylan może Ci powiedzieć, że jak chcesz coś zmienić w swoim życiu, to trzeba to zrobić JUŻ :crab:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Halo, jak mieszkasz z Albertem to na pewno znasz jego naujkochańszą (Albert z pewnością potwierdzi!!) siostrę. A Lyra lubi do nich wpadać - czasem niezapowiedzianie i w środku nocy. :hihihi:
Omg edit, bo zapomniałam - poza tym Lyra mieszka kilka mieszkań dalej jak coś to Oliver też może do niej wpadać na pogaduchy na przykład, o. czy coś :lol:
Oliver Harte
lyra raynott
Ola
PIEKARZ — LE COIN DE PARADIS
27 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Piekarz, który miał porzucić tą robotę już jakieś 5 lat temu na rzecz spełniania się w świecie filmu. Ostatecznie nadal gniecie ciasto, oszukując wszystkich że to jego ostatni miesiąc, po godzinach zarywając noce na pisaniu nowych scenariuszy na filmy które nigdy nie powstaną.
Carlie Faulkner najlepsza bo jedyna :lol: Ale no zaraz wpiszę, żeby nie było, hihi ^^ A co do reszty to jeśli Neva nie traktowała go jak gówniaka jakoś specjalnie, tylko w miarę równego wiekiem człeka, no to ja nie widzę problemu :D Oli mógł ją nawet całkiem lubić i sprzedawać jej wtedy jakieś pikantne szczegóły z życia Vincenta jak np. kiedy poszczał się w majtki w podstawówce, bo to przecież największa frajda jak można brata zjechać :D A z Verde to myślę, że mogą się znać nawet jakoś ze szkoły, skoro oboje są z Lorne i są nawet w tym samym wieku :hmm: Może nawet współpracowali przy jego pierwszej 'sztuce' którą pisał w czasach licealnych? Oboje piszą, oboje są kreatywni, więc przynajmniej byłaby szansa, że spod ich łap nie wyszła wtedy jakaś wielka miazga :D A cod Posy i Gale, to nie mam jakiegoś konkretnego pomysłu, bo raczej jakieś banały mi chodzą po głowie, to bym zostawiła do wyjścia w praniu, może coś nam wpadnie przy byle okazji :D
Albert Raynott nie musisz nawet prosić :D 🤭
Raine Barlowe Najlepsze buły! Może mu nawet podrzucać co lepsze bochenki na gastro, jakby był w kryzysowej sytuacji jak zamkną mu wszystkie fast foody w okolicy :lol: A Dylan to całkiem ciekawa opcja! Może być czymś w rodzaju jego mentora, po którego spotkaniu zawsze obiecuje sobie że TO JUŻ CZAS i zdobędzie świat, a potem idzie spać i zapomina :lol:
Lyra Raynott oooo Oli bardzo chętnie może wbijać jej na chatę, jak Albert i Carlie nie dają mu spać, czy żyć :roll: 🤭 niby tacy mili, a wiadomo, że jak przychodzi co do czego, to pewnie zajmują się sobą, a nie nim i biedak musi mieć jakąś ucieczkę :d Więc Lyra może być całkiem przydatnym sojusznikiem! Nie wiem czy jej by to pasowało, ale Harte to takie trochę niedorobiony lowelas od siedmiu boleści, więc myślę, że nawet niejednokrotnie mógłby jej rzucać jakieś testy pseudo na podryw. Oczywiście pół żartem, a pół serio, ale no z naturą nie wygrasz :D kwestia tylko jak sama Lyra by się na to zapatrywała, czy raczej by ją tym irytował, czy jednak bawił 🤭
powitalny kokos
Mujer
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Oliver Harte ojej, tak! Bardzo tak chcę i myślę, że Lyra podchodziłaby do tego bardzo na luzie i z sympatią, jak w ogóle do Olivera, mogą razem sobie narzekać na Alberta, jak biedny Oliver będzie musiał znów się na trochę wynieść z mieszkania i wymyślać, jakie mu psikusy spłatać, żeby nie było mu tak fajnie :hihihi: Lyra może go też czasem próbować wyciągać z mieszkania, żeby jej gdzieś towarzyszył w jakichś mniejszych eskapadach, ale ogólnie biorę w całość i chętnie zagrałabym coś między tą dwójką, więc jak będziesz mieć miejsce i czas na taki wątek to daj znać <33
lyra raynott
Ola
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Oliver Harte ja też lubię piec i jeść, więc możemy się lubić! 8)
babeczka
-
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Oliver Harte Dylan zdążyła nawet zmienić imię na Ryan, tak a propos zmian życiowych, myśle, ze to znak, żeby zagrac :crab:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ODPOWIEDZ
cron