25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Puść jom!
Powiedziałam puść jom!
Niamh O'Connelly
Ruda policjantka, która pod pozorem chłodnej suczy, schowała bardzo wrażliwą i szczerą naturę. Irlandzki charakter, dedukcja godna Sherlocka Holmesa (a przynajmniej tak lubi o sobie myśleć). Lubi mieć rację, ale jeszcze bardziej lubi, jak ktoś jej tę rację przyzna nad talerzem dobrego jedzenia. Wynajduje błędy na filmach i irytuje tym, że wie, kto zabił. Zamiast oglądać nowości, wraca kilka razy do tej samej pozycji. Kupuje książki nałogowo, chociaż na biblioteczce ma cały stos zaległych. Irytuje się, gdy prosi o whiskey, a dostaje whisky. Twierdzi, że ma dość facetów, ale jednocześnie raz po raz instaluje tindera "ostatni raz".
let's catch some bad guys!

Policyjny partner, którego uratowała w czasie służby. Pracuje z nim od samego początku.

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Nif
yo — cm
about
no siema glino
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Puść jom!
Powiedziałam puść jom!
Joel Gilmour pisze: 09 sie 2021, 13:21
no siema glino
Obrazek
powitalny kokos
Nif
instruktor gry w tenisa — korty tenisowe
22 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Mordo, jestem nieobliczalny jak pierwiastek z dwóch
Niamh O'Connelly mogliśmy się jakoś złapać za którymś Twoim ostatnim razem na tinderze ^^
ambitny krab
michałowa
Koszykarz — W Cairns
27 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Niebieskie oczy, kształtny nos I kwiatek przy czapce to
Prawdziwe piękno podziwiam więc
To przecież ja w lusterku jestem tym więc śpiewam tak
Weź coś znajdź dla mnie! <33

Niamh O'Connelly
ambitny krab
Mason Clark
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Everyone that tried to fix me knows that I can't change a bit. I've got no shame, got no pride, only skeletons to hide. And if you try to talk to someone, well then someone has to die.
Hey you, czy twoja obecność to ładnie opakowane kłopoty na horyzoncie? ^^
Niamh O'Connelly
ambitny krab
Kayleigh
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Puść jom!
Powiedziałam puść jom!
Finn Finnigan pisze: 09 sie 2021, 13:37
Niamh O'Connelly mogliśmy się jakoś złapać za którymś Twoim ostatnim razem na tinderze ^^
W sumie jesteś ciekawym ostatnim przypadkiem. Chcesz być tym lekko przywracającym wiarę w facetów, czy może utwierdzającym mnie w przekonaniu, że czas zaopiekować się jakimś kotem? :lol:
Mason Clark pisze: 09 sie 2021, 14:19
Weź coś znajdź dla mnie! <33

Niamh O'Connelly
Mason Clark Dobra! Dla Ciebie zawsze coś chętnie znajdę ^^ Ale najpierw powiedz, co dajesz :P
Kayleigh Donovan pisze: 09 sie 2021, 17:27
Hey you, czy twoja obecność to ładnie opakowane kłopoty na horyzoncie? ^^
Niamh O'Connelly
Kayleigh Donovan cóż, skoro ja to kłopoty w ładnym opakowaniu to, patrząc na Ciebie - prepare for trouble and make it double
powitalny kokos
Nif
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Everyone that tried to fix me knows that I can't change a bit. I've got no shame, got no pride, only skeletons to hide. And if you try to talk to someone, well then someone has to die.
Wiadomo, Kay to powinna mieć Problem na drugie imię :roll: Jeśli tylko masz ochotę to kiedyś powinniśmy zrobić jakiś Irlandzki dramat w Australii, razem z Ryker Harris :haha:
Niamh O'Connelly
ambitny krab
Kayleigh
instruktor gry w tenisa — korty tenisowe
22 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Mordo, jestem nieobliczalny jak pierwiastek z dwóch
Niamh O'Connelly a mogę być tą pierwszą opcją, bo czasem potrafię być na serio czarujący i zachowywać się jak dżentelmen ^^
ambitny krab
michałowa
ODPOWIEDZ