piekarz/budowlaniec/striptizer — trochę wszędzie
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
wyrabia bułki, biega na budowie, a potem ukrywa zmartwienia w białym proszku, żyjąc w swojej fantazji, a nie prawdziwym życiu
nicolo tribbiani
Nico miał bardzo ciężkie dzieciństwo, ale nauczył się je całkiem nieźle ukrywać! Możesz znać go jako cwaniaczka, z którym imprezujesz albo jako fagasa, który złamał ci serce. Może naprawiał ci dach, a może napinał mięśnie i popisywał się na deskorolce? No na pewno coś wymyślimy! Nico nie jest miłym i wesołym chłopakiem, jest złośliwy, skrzywdzony, wiele przeszedł i kompletnie nie potrafi się otwierać. Co nie znaczy wcale, że zabawa z nim nie jest fajna, zwłaszcza jak też lubicie białe proszki! A no i robi świetne włoskie jedzenie, więc są zdecydowane plusy lubienia go, okeeeej
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
:welcome: podobno znasz ze szkoły moje najmłodsze dziecięcie! :hell: I raczej nie wyglądasz na kogoś, za kim Jenny pewnie niezbyt przepadała :/ :spider:
Ale gdyby tak okazało się, że Nico zna też Jake'a, to Charlotte bardzo by go lubiła :lol: Zwiększmy zatem poziom niezręczności, ja myślę, że może nawet kiedyś była na jakimś panieńskim koleżanki ze szpitala, na którym wystąpił Nico :evil:

nico tribbiani
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Niezręcznie to by było jakby wystąpił przed Jenny XDD

To ten, naprawisz dach kujonicy?  :oops: Tylko nie rzucaj dachówkami okej :/

I jak Shadow to pewnie znasz Luka, który jak trzeba udzieli Nico samych mądrych i życiowych rad, bo wiadomka, typiarz ma doktorat z życia  :lol:

A z Dżejkiem mam coś takiego, że on kiedyś trzymał się z taką ekipą, w której był typ który bardzo brzydko potraktował Ginny Montgomery :tear: Jake już nie ma z nimi kontaktu, ale może właśnie Nico też był albo i nadal jest w tej ekipie? :hm:
właściciel zakładu kaletniczego — west end
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zakończył wieloletni związek, przejął rodzinny dom i próbuje zdobyć serce jednej wariatki.
nico tribbiani halo, mieszkamy po sąsiedzku? :hihi:
piekarz/budowlaniec/striptizer — trochę wszędzie
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
wyrabia bułki, biega na budowie, a potem ukrywa zmartwienia w białym proszku, żyjąc w swojej fantazji, a nie prawdziwym życiu
Jenny Callaway pisze: 13 wrz 2022, 00:26
:welcome: podobno znasz ze szkoły moje najmłodsze dziecięcie! :hell: I raczej nie wyglądasz na kogoś, za kim Jenny pewnie niezbyt przepadała :/ :spider:
Ale gdyby tak okazało się, że Nico zna też Jake'a, to Charlotte bardzo by go lubiła :lol: Zwiększmy zatem poziom niezręczności, ja myślę, że może nawet kiedyś była na jakimś panieńskim koleżanki ze szpitala, na którym wystąpił Nico :evil:

nico tribbiani
Heja! Tak w sumie możemy się jakoś tam kojarzyć! I no, na pewno będzie płakać, że się będzie koło niej kręcić, bo na pewno zasługuje na lepszego! :lol: :lol:'

Uwaga, trochę was scalam poniżej w jedną odpowiedź :lol:
Harper Callaway pisze: 13 wrz 2022, 07:30
Niezręcznie to by było jakby wystąpił przed Jenny XDD

To ten, naprawisz dach kujonicy?  :oops: Tylko nie rzucaj dachówkami okej :/

I jak Shadow to pewnie znasz Luka, który jak trzeba udzieli Nico samych mądrych i życiowych rad, bo wiadomka, typiarz ma doktorat z życia  :lol:

A z Dżejkiem mam coś takiego, że on kiedyś trzymał się z taką ekipą, w której był typ który bardzo brzydko potraktował Ginny Montgomery :tear: Jake już nie ma z nimi kontaktu, ale może właśnie Nico też był albo i nadal jest w tej ekipie? :hm:

Za Giny nie odpowiem, ale w sumie z Dżejkiem mógł się nawet psiapsić trochę! I wtedy Charlotte może go lubić, dla równowagi :lol: Chociaż no, na pewno by sprowadzał go na złą drogę, ale oj tam, boys will be boys, nie? :lol:

I jeszcze a propos striptizów, to ja bym chciała Jenny na jednym, ale to do odegrania! :lol: A Charlotte myślę że lepiej jak będzie go postrzegać tylko przez pryzmat ziomczka syna, bo tego mu brakuje w życiu :lol:

Wracając do Jake'a, to w sumie może być taka mała drama! Może dalej znać tamtych ludzi, a z Dżejkiem im się trochę rozeszły drogi :hm: A z Lukiem spoko, w sumie jego brat zginał, więc trochę może na niego zerknąć jak na takie zastępstwo :hm: chociaż się na głos oczywiście nie przyzna!
milo fairweather pisze: 15 wrz 2022, 10:26
nico tribbiani halo, mieszkamy po sąsiedzku? :hihi:
Owszem, tak chyba jest! 8) Więc co tam, lubimy się jako ludzie z fachem w ręku? :lol: :lol:
właściciel zakładu kaletniczego — west end
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zakończył wieloletni związek, przejął rodzinny dom i próbuje zdobyć serce jednej wariatki.
nico tribbiani myślę, że tak! większość społeczeństwa mogła początkowo podchodzić do niego z dystansem i sam milo, pewnie odrobinę się dziwił jego obecnością w lasach ale w końcu mieli okazje porozmawiać i milo może być jego dobrym kumplem z którym w razie co może napić się piwa i obejrzeć mecz. może też zabierać go na ryby :hihihi:
gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
Oczywiście, że zasługuje na kogoś lepszego! :grave:
Nono, właśnie taki był plan, żeby Jenny dopiero gdzieś go zobaczyła :lol: Charlotte jest bardziej wyluzowana, zdecydowanie będzie go lubiła, ok, nawet bez rozbierania :lol:
nico tribbiani
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Jenny Callaway musisz przestać robić matki moim postaciom bo zaczynam się gubić w tym kto kogo tak a kto kogo nie! :lol: :haha:
Anyway zgadzam się na wszystko, jakbyś chciała kogoś do gry oprócz Harps do gry to wiesz gdzie mnie szukać nico tribbiani 8)
gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
Jeszcze jedna i przestanę, aj promys :lol: Harper Callaway
piekarz/budowlaniec/striptizer — trochę wszędzie
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
wyrabia bułki, biega na budowie, a potem ukrywa zmartwienia w białym proszku, żyjąc w swojej fantazji, a nie prawdziwym życiu
milo fairweather pisze: 19 wrz 2022, 08:44
nico tribbiani myślę, że tak! większość społeczeństwa mogła początkowo podchodzić do niego z dystansem i sam milo, pewnie odrobinę się dziwił jego obecnością w lasach ale w końcu mieli okazje porozmawiać i milo może być jego dobrym kumplem z którym w razie co może napić się piwa i obejrzeć mecz. może też zabierać go na ryby :hihihi:
Spoko, mógł też w sumie kosić trawniki u jego rodziców, czy coś, więc możemy to zdziwienie dać na jakieś dalsze lata, żeby się dłużej znali 8) I jak będziesz chciała grać te ryby to zapraszam, bo to może być całkiem śmieszne! :lol:
Jenny Callaway pisze: 19 wrz 2022, 10:47
Oczywiście, że zasługuje na kogoś lepszego! :grave:
Nono, właśnie taki był plan, żeby Jenny dopiero gdzieś go zobaczyła :lol: Charlotte jest bardziej wyluzowana, zdecydowanie będzie go lubiła, ok, nawet bez rozbierania :lol:
nico tribbiani
aj noł, ajm soł sory!

I super, to mamy to 8)
Mi też jakąś mamę możesz zrobić, jak ona gardzi!!! :lol:
Harper Callaway pisze: 19 wrz 2022, 11:10
Anyway zgadzam się na wszystko, jakbyś chciała kogoś do gry oprócz Harps do gry to wiesz gdzie mnie szukać nico tribbiani 8)
Jaszka, mam dojścia, tunele i tak dalej :evil:
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
halko nico tribbiani <3 jak coś to przybywam, bo widzę, że mówiono o mnie :lol:
piekarz/budowlaniec/striptizer — trochę wszędzie
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
wyrabia bułki, biega na budowie, a potem ukrywa zmartwienia w białym proszku, żyjąc w swojej fantazji, a nie prawdziwym życiu
Ginny Montgomery pisze: 25 wrz 2022, 14:29
halko nico tribbiani <3 jak coś to przybywam, bo widzę, że mówiono o mnie :lol:
Hej hej, no właśnie jak chcesz, to możesz mnie trochę nie lubić! :lol: No chyba że masz inny take na propozycje wyżej, wtedy słucham <2
ODPOWIEDZ