asystentka krawcowej / współwłaścicielka zakładu — Dream Sewing Supplies
26 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Kayleigh
Pozytywna, czasami nieco chaotyczna, z sercem na dłoni, nie do końca wierzy w siebie. Jej rodzina od lat prowadzi bar Moonlight, ona sama od niedawna pomaga przy prowadzeniu warsztatu krawieckiego, mimo że z igłą i nitką nie ma zbyt wielkich doświadczeń - ale hej, zawsze jest dobry czas na zdobywanie nowych umiejętności!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Witam siostrę :welcome: A Jenny wita wspólniczkę :welcome: kayleigh fitzgerald
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Witam piękną panią kayleigh fitzgerald ^^
No to jak, chcesz być przyjaciółką Mari? Nie wiem w jakich okolicznościach mogłyby się spotkać zważywszy na jej aktualny stan zdrowia, ale coś można wymyślić D:
asystentka krawcowej / współwłaścicielka zakładu — Dream Sewing Supplies
26 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Gwen Fitzgerald pisze: 28 sie 2022, 20:19
Witam siostrę :welcome: A Jenny wita wspólniczkę :welcome: kayleigh fitzgerald
:milosc: Ja tak sobie myślę, że Kay zawsze podziwiała Gwen, w końcu była tą starszą siostrą, zaradną, silną i w ogóle. Pewnie jako gówniara wszędzie za nią łaziła, doprowadzając G. do szewskiej pasji, bo jednak taki mały wrzód pałetający się za tobą krok w krok to przypał :| teraz Kay już tego nie robi... nie tak często... ale na pewno nadal czasami sobie myśli w trudnych chwilach "a co by zrobiła Gwen" :hihihi:
A Jenny Kay oczywiście uwielbia i szanuje i jest wdzięczna za tę możliwość, chociaz oczywiście póki co nie wierzy w to, że sobie z tym wszystkim poradzi, ale... No, Jenny się przecież nie odmawia! :| A Kayleigh, jakby nie było, jednak skończyła te swoje fancy studia z zarządzania, nie? No :meh:

Mari Chambers pisze: 28 sie 2022, 20:24
Witam piękną panią kayleigh fitzgerald ^^
No to jak, chcesz być przyjaciółką Mari? Nie wiem w jakich okolicznościach mogłyby się spotkać zważywszy na jej aktualny stan zdrowia, ale coś można wymyślić D:
CHCĘ!!!! Mogły się poznać nawet jakiś czas temu, skoro Mari pracuje z Gwen, cnie? A Kay na pewno zdarzylo się wpaść do pracy siostry, bo... No, cośtam. Chciała o coś zapytać, coś zostawić, coś podrzucić, opcji jest wiele... No i tym sposobem wpadłaby na Marysię i jestem pewna, że nie potrzebowałyby wiele, żeby znaleźć wspólny język :hihihi:
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
no hejka kayleigh fitzgerald <3
rozumiem, że skoro to wspólniczka Jenny to musi znać scarlet callaway ! Poza tym są w tym samym wieku, więc chyba powinny znać się już znacznie wcześniej :hm:
Dodatkowo porzucam Autumn i ezra brooks
detektyw w narkotykowym — Lorne Bay Police Station
34 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Odpycha od siebie nieświadomą Aeralie, choć nie może przestać jej całować.
kayleigh fitzgerald moja cece jest krawcową, która chwilowo nie może podjąć zatrudnienia przez malutką córkę, ale myślę, że niedługo zapuka do zakładu krawieckiego w spawie pracy <3 chciałabyś kogoś z moich może?
happy halloween
rejwen#6729
nicholas, donalda, cedric, milo, sidney, rafe, suzie
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Teraz może sobie myśleć "co wypiłaby Gwen" :| Idealnie to wszystko brzmi, pięknie wręcz i gustownie, więc też nie wypada mi odmówić, bo tobie też się nie odmawia :hihihi: kayleigh fitzgerald
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Podrzucę Ci ell c. donoghue, bo też jest trochę szurnięta, ale ponoć pozytywnie. W dodatku ręcznie zaplata biżuterię z motywami aborygeńskimi, które może chcieć pokątnie sprzedawać w krawieckim warsztacie, którym pracuej Kay'a.
kayleigh fitzgerald
asystentka krawcowej / współwłaścicielka zakładu — Dream Sewing Supplies
26 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
autumn goldsworthy pisze: 28 sie 2022, 23:23
no hejka kayleigh fitzgerald <3
rozumiem, że skoro to wspólniczka Jenny to musi znać scarlet callaway ! Poza tym są w tym samym wieku, więc chyba powinny znać się już znacznie wcześniej :hm:
Dodatkowo porzucam Autumn i ezra brooks
No tak to sobie wymyśliłyśmy, że Jenny i mama Fitzgerald były psiapsiami i teraz, kiedy Jenny chciała założyć swój biznes, poprosiła Kay o wsparcie :lol: Ale ze względu na tę przyjaźń pomiędzy mamami, Kay i scarlet callaway muszą się znać już od najmłodszych lat. Pewnie je matki woziły wspólnie wózeczkami po parkach i wsadzały na jednego koalę w sanktuarium :lol: (nie no, dobra, nie można tak robić koalom) Dlatego ja bym tu była za psiapsiami - tylko pytanie, czy nadal nimi są czy może gdzies cos się rozleciało, bo wybrały różne życiowe drogi?
Jeśli ezra brooks był w liceum w Lorne Bay, to Kayleigh na pewno go kojarzy - choćby z tego, że uważała go za konkurencję do dobrych ocen, a potem była w szoku, gdy stracił swoje stypendium. Więc jesli to jest rzeczą, to mogli ze sobą troszkę rywalizować (albo przynajmniej ona z nim, w swoim serduszku, przez co mogła bywać dla niego oschła i generalnie dziwna). Później ich drogi się rozeszły i jeśli ewentualnie się spotkają, mogą nadrobić zaległości i porównać wrażenia z początków dorosłego życia :lol: bo pewnie już nie jest zła, że był od niej zdolniejszy :hahaha:
A jeśli chodzi o autumn goldsworthy[/mention], to w razie czego zawsze możemy wymyślić coś spontanicznie! Akcję z przyszywaniem czegoś przez lewe rączki Kayleigh albo przypadkowe pomylenie ciucha, który Autumn zostawiła w Dream Sewing Supplies lub coś jeszcze totalnie innego :lol: no chyba że Autumn zna kogoś z rodzeństwa Kay, to też jakiś punkt zaczepienia!
dale bergman pisze: 29 sie 2022, 10:53
kayleigh fitzgerald moja cece jest krawcową, która chwilowo nie może podjąć zatrudnienia przez malutką córkę, ale myślę, że niedługo zapuka do zakładu krawieckiego w spawie pracy <3 chciałabyś kogoś z moich może?
Kayleigh sama nie może podejmować decyzji dotyczących zatrudniania nowych pracowników, ale na pewno będzie próbowała wstawić się za Cece u swojej wspólniczki! W końcu trzeba sobie pomagać, nie? Zwłaszcza w takich sytuacjach!
Myślę też, ze Kay totalnie dogadałaby się z Donaldą, więc jesli być może szukasz dla niej na tym etapie jakichś dobrych koleżanek, to ja jestem jak najbardziej chętna!
Mogli też poznać się z Milo na etapie studiów, skoro oboje studiowali w Brisbane i tutaj też widziałabym raczej pozytyw. Jest od niej w sumie trochę starszy, ale chyba nie na tyle, żeby było to wielką przeszkodą do nawiązania znajomości, zwłaszcza w okresie studiów :lol: Mógł np. kręcić z jej ówczesną przyjaciółką, mógł być przyjacielem jej ówczesnego faceta, mogli na jakiś krótki przelotny moment kręcić ze sobą - w sumie jakikolwiek układ by Ci pasował ^^
Gwen Fitzgerald pisze: 29 sie 2022, 13:09
Teraz może sobie myśleć "co wypiłaby Gwen" :| Idealnie to wszystko brzmi, pięknie wręcz i gustownie, więc też nie wypada mi odmówić, bo tobie też się nie odmawia :hihihi: kayleigh fitzgerald
No wiadomo :| :hugger:
Harriet L. Pemberton pisze: 30 sie 2022, 14:00
Podrzucę Ci ell c. donoghue, bo też jest trochę szurnięta, ale ponoć pozytywnie. W dodatku ręcznie zaplata biżuterię z motywami aborygeńskimi, które może chcieć pokątnie sprzedawać w krawieckim warsztacie, którym pracuej Kay'a.
kayleigh fitzgerald
Ooo, ja myślę, że świetnie się dogadają! <3 Kay jest chaotyczna, ale niekoniecznie odważna czy spontaniczna i często zastanawia się więcej, niż dana kwestia jest tego warta, więc w tym się chyba troszkę uzupełniają, co myślę, że mogłoby całkiem dobrze się sprawdzać! :hihi: na pewno byłaby fanką biżuterii Ell i może faktycznie namawiać Jenny na nawiązania z nią jakiejś zawodowej współpracy ^^ tylko pytanie - czy znałyby się już wcześniej czy dopiero by się poznały przy okazji robienia wspólnych biznesów?
detektyw w narkotykowym — Lorne Bay Police Station
34 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Odpycha od siebie nieświadomą Aeralie, choć nie może przestać jej całować.
kayleigh fitzgerald wszystko mi jak najbardziej pasuje! na milo i donaldzie też chętnie przyjmę pozytyw i w sumie z milo mogli chwile się spotykać na studiach, bo później poznał już swoją obecną dziewczynę :hihihi:
happy halloween
rejwen#6729
nicholas, donalda, cedric, milo, sidney, rafe, suzie
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Ooo, ja myślę, że świetnie się dogadają! <3 Kay jest chaotyczna, ale niekoniecznie odważna czy spontaniczna i często zastanawia się więcej, niż dana kwestia jest tego warta, więc w tym się chyba troszkę uzupełniają, co myślę, że mogłoby całkiem dobrze się sprawdzać! :hihi: na pewno byłaby fanką biżuterii Ell i może faktycznie namawiać Jenny na nawiązania z nią jakiejś zawodowej współpracy ^^ tylko pytanie - czy znałyby się już wcześniej czy dopiero by się poznały przy okazji robienia wspólnych biznesów?
Możemy je dopiero poznawać. Jakieś pierwsze spotkania powinny mieć za sobą, bo to zawsze wygodniej dla ewentualnych gier, ale bliższa relacja dopiero mogłaby się między nimi zawiązać <33
ODPOWIEDZ