kierowniczka sklepu — coles
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
W wolnych chwilach zastanawia się, co zmienić w swojej rutynie, by jej życie nabrało trochę kolorów.
lovey mcfarlane
Nigdy nie wychylała się poza granice Lorne. Zwykła dwudziestosiedmiolatka, która niekoniecznie wie, co robić ze swoim życiem. Od lat w związku z jednym facetem, od lat w tej samej pracy (w której zdecydowanie nie wykorzystuje pełni swoich możliwości) i chociaż chciałaby doświadczyć pewnych zmian, niekoniecznie się na to zapowiada.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sapphire river
m.
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Skoro zapraszasz to jestem :lol:
Lovey Mcfarlane
lekarz, właściciel przychodni — lorne bay medical center
43 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
mężczyzna z przeszłością - bohater wojenny, lekarz wojskowy, który po powrocie do domu odnajduje swoją nową drogę prowadząc ośrodek zdrowia i po godzinach prowadząc prywatną praktykę... wyłącznie dla gangsterów.
Hej! Dziewczyna brata to szwagierka? Tak? Czy jak to jest Lovey Mcfarlane? :lol:
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Lovey Mcfarlane <3
Wiekowo najbliżej mam Pearl, Mari i Laurissę, każda z nich to całkiem inne klimaty, więc jeśli masz ochotę, to w różnych kierunkach można iść :3 Mari może chodzić do niej do marketu, a raczej mogła chodzić, bo na ostatnich zakupach straciła przytomność :lol:
Z drugiej strony mam też nieco młodszą Lisbeth, która jest sportowcem i też biega, więc mogłyby siebie z tego kojarzyć... opcji jest wiele :hihihi:
studentka weterynarii, mechanik — lorne bay mechanic
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Bad nights causing teenage blues
Get down ladies, you've got nothin' to lose
Lovey Mcfarlane mogę Siennę podrzucić do czegoś :hihihi:
sumienny żółwik
.
mama niemowlaka — bawi się w panią domu
22 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Urodziła córeczkę. Niestety jej ojciec to gamoń, więc podrywa chłopców na wielkie, pełne mleka cycki.
Hej :hi:
Chcesz być moją koleżanką?
Lovey Mcfarlane
powitalny kokos
K.
brak multikont
kierowniczka sklepu — coles
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
W wolnych chwilach zastanawia się, co zmienić w swojej rutynie, by jej życie nabrało trochę kolorów.
Zapraszam, zapraszam i nawalam z odpisywaniem — cała ja :oops:

scarlet callaway są w tym samym wieku, obie z Lorne Bay, więc może pójdziemy zwyczajnie w znajomość ze szkoły? Czy nawet przyjaźń? Lovey, w przeciwieństwie do niej, nigdy nie opuściła miasta na dłużej, nie poszła na żadne studia, ani nic takiego, ale możemy pójść w znajomość, która jednak utrzymywała się pomimo odległości i założyć, że cały czas pozostają w dobrych relacjach <3

Caleb Foggart co prawda Gaz uparcie odkłada układanie wspólnego życia, zaręczyny, czy też nawet wspólne mieszkanie, ale ... są razem od wieków, więc i Caleba Lovey na pewno dobrze zna :lol: Aczkolwiek dzieli ich całkiem spora różnica wieku, więc tutaj pytanie, jakie ma relacje z bratem i jak widzi jego dziewczynę? :hm:

Divina Norwood hm, hm, to Mari mogła do niej przyłazić i może nawet rozmawiały sobie czasami pomiędzy półkami ze słodyczami? :lol: Damy im jakieś kumpelki, co? Może tym razem skończyłabym jakąś grę z Mari :hm: :lol:

A jeśli chodzi o Lisbeth to totalnie mogły się spotykać nie raz na treningach! Lovey co prawda biega jedynie rekreacyjnie i dlatego, że zwyczajnie to lubi (lol, nie rozumiem), ale pewnie wpadły na siebie kilka razy na wspólnej trasie :hihihi: A może pewnego dnia któraś z nich miała lekki wypadek, a druga jej pomogła, czy coś w tym guście?

Sienna Hargreeves hm, tutaj nie wiem skąd mogłyby się znać, ale wiem, że chciałabym, żeby były koleżankami :/ Możemy po prostu uznać, że to taka znajomość pt. nie pamiętam skąd, gdzie, jak, ale się lubimy :lol: Aczkolwiek jedno jest tutaj pewne: jeśli spędzają razem czas, na pewno zamawiają jedzenie, skoro są pod tym względem podobnymi ofiarami :))))

Lally O. Little chcę.
sapphire river
m.
lekarz, właściciel przychodni — lorne bay medical center
43 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
mężczyzna z przeszłością - bohater wojenny, lekarz wojskowy, który po powrocie do domu odnajduje swoją nową drogę prowadząc ośrodek zdrowia i po godzinach prowadząc prywatną praktykę... wyłącznie dla gangsterów.
Lovey Mcfarlane relacje Gaz-Caleb głównie z powodu różnicy wieku są raczej po prostu zdrowe, ale nikt się nadmiernie w życie drugiego nie pakuje :hm: Więc jeśli Lovey jest z Gazem od tak długiego czasu to siłą rzeczy wie, kim jest jego brat i kiedy się na ulicy mijają to bez słowa :lol: raczej coś tam, jakiś small talk, może być pewnie zagadany. No i zawsze szwagier może jej zwolnienia lekarskie wystawiać jak potrzeba!
ODPOWIEDZ