ordynatorka ginekologii i położnictwa — Cairns Hospital
35 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
An oxidation is the compromise you own but this is beginning to feel like the dog wants her bones
Marissa Cooper
pani doktor, która ratuje z każdej opresji, nakarmi przyjaciół i przypilnuje Ci dzieci
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
cattitude#5494
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
uszanowanie Marissa Cooper :welcome: znamy się już z mojej prośby o potwierdzenie ojcostwa, ale może prowadziłaś mnie i leonie turner w staraniach o drugie dziecko? z uwagi na moją pracę ten okres trwał ponad 2 lata (2019-2021), nie było mnie przesadnie często, ale zależało mi na powiększeniu rodziny, więc na pewno kilka razy przecięliśmy się w drodze. o ile leonie to pasuje, to jestem otwarta na wykorzystanie tego aspektu w znajomości.
easter bunny
chubby dumpling
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
A ja podrzucę Charlotte na szpitalną znajomość. Kobiety na stanowiskach powinny trzymać się razem ;> Marissa Cooper
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
hejka Marissa Cooper <3 podczas czytania twojej karty myślałam tylko o tym, że Ben jest też postacią, która musi mieć wszystko uporządkowane, zaplanowane i tak dalej, więc - zakładając, że mogliby się przyjaźnić od dawna - mogliby się wybrać razem na jakąś wyprawę (coś w stylu wspólnych wakajek, może jakiś wyjazd, któreś z nich dostało jakieś bilety i nie miało kogo innego zabrać? a może zawsze w tym konkretnym czasie, co rok, gdzieś wspólnie wybywają?), na której TOTALNIE wszystko poszłoby nie tak i te ich listy i plany zdałyby się na nic :lol:

Poza tym, jeśli będziesz się ziomkować z Charlotte, mogłabym dać tutaj vincent chenneviere :hm: On jest przyjacielem i jednocześnie pacjentem Charlie, więc mogliby wpaść na siebie właśnie za jej sprawą. I nie wiem, czy Marissa jest tego typu kobietą, ale Vincent zdradza swoją narzeczoną (której na forum już nie ma, rip), wdając się w niezobowiązujące romanse, ale... Mogliby przy tym wejść w jakąś przedziwną znajomość :hm: A jeśli nie, to mogą się po prostu próbować zaprzyjaźnić :hihi:
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
cześć, zostałam wezwana do tablicy przez wciąż męża, to przychodzę się wypowiedzieć, że zgadzam się i jak najbardziej mogliśmy przyjść tu po pomoc, by powiększyć naszą rodzinę ;) tak więc masz jakieś podłoże, służbowe i z Leonie, a jakbyś chciała coś więcej (podobny wiek), to ja jestem otwarta na propozycje, mogły te konsultacje odbywane bez męża czasem się przedłużać albo jakieś dodatkowe, telefoniczne porady przerodzić w rozmowy niekoniecznie związane z medycznym przypadkiem? just sayin Marissa Cooper , decyzja należy do Ciebie ;]
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
ordynatorka ginekologii i położnictwa — Cairns Hospital
35 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
An oxidation is the compromise you own but this is beginning to feel like the dog wants her bones
Wypadałoby w końcu grzecznie odpowiedzieć na te wszystkie posty. Dziękuję Wam, że wpadliście i jadę z koksem. <33

Ephraim Burnett Punkt zaczepienia mamy i widzę, że leonie turner również weszła w temat, więc myślę, że od tego wszystko się zaczęła. Nam reszta wyjdzie w grze, ale jeżeli chodzi o Leonie, to myślę, że jeżeli doskwierała jej samotność to Marissa pewnie pozwalała sobie na dłuższe rozmowy. Jednak z racji tego, że sama nie może mieć dzieci, to nie chciała przeciągać struny z zaangażowaniem się we wszystko. Na pewno będzie rozumiała jej samotność i może nawet raz miały okazję spotkać się bardziej prywatnie, kiedy ta miała gorszy okres, ale Cooper jednak lubi się trzymać protokołu.

Charlotte Hargreeves Myślę, że mamy fajny aspekt na rozwój relacji, bo chętnie rozwinęłabym na fabule to, że zostają przyjaciółkami. Charlotte jako odrobinę starsza mogłaby popychać Marissę w stronę tego, żeby wygryźć jakiegoś starszego gościa, który nie ogarniał nowoczesnej medycyny i w ten sposób sama została ordynatorką.

benjamin hargrove Zdecydowanie powinno wyjść z tego coś, co kompletnie pokrzyżuje im plany i będą musieli sobie radzić innymi sposobami. Zacznie się od tego, że stracą walizki, a skończy na tym, że w restauracji, w której chcieli coś zjeść, potrzebna jest rezerwacja, której nie zrobili, bo im to umknęło. Tak pomyślałam, że mogli się poznać jak oboje oglądali ten sam poradnik o checklistach czy coś o organizowaniu się w jakieś księgarni i od tego zaczęła się właściwa rozmowa.

vincent chenneviere Ona zdecydowanie pakuje się tylko w relacje bez zobowiązań, bo wychodzi z założenia, że jeżeli nie może mieć dzieci, to nie zasługuje na miłość, bo nie da mężczyźnie tego co powinna. Pracuje nad swoimi chorymi przekonaniami, ale to nie taki łatwy proces, więc myślę, że zdecydowanie może wyjść z tego coś przedziwnego.
powitalny kokos
cattitude#5494
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
No i idealnie. Wygryzanie starszych gości jest super ^^ Młodszy (i ładniejszy) personel zdecydowanie wprowadzi ten szpital w XXI wiek :evil: Marissa Cooper
ordynatorka ginekologii i położnictwa — Cairns Hospital
35 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
An oxidation is the compromise you own but this is beginning to feel like the dog wants her bones
Charlotte Hargreeves jak będziesz miała ochotę na szpitalną akcję to daj znać zagramy ;)
powitalny kokos
cattitude#5494
ODPOWIEDZ
cron