sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Shiva Ventress
Kiedyś była zwykłą dziewczyną. Możliwe, że się lubiliście. Później nagle się zmieniła, więc ze szkoły pamiętasz ją jako tę – dziwną. Teraz jest – dziwną dziewczyną z portu. Chodzi w przydużych ubraniach, wstydzi się i rzadko kiedy patrzy komuś w oczy. Woli szkicować, co robi potajemnie. Trenuje szermierkę i lubi wszystko co nietypowe, brzydkie, obleśne lub straszne.
Szukam osób, które znają ją ze szkoły oraz tych, co teraz będą świecić przykładem i pokażą jej czym jest prawdziwy świat (ten poza czterema ścianami pokoju). Tak, Shiva to kiepsko doświadczona dwudziestolatka, która przegapiła wszystkie nastoletnie szaleństwa. Może pokażesz jej, czym jest zabawa?

Thomas Winfield
--


Luke Winfield
Dziecko Winfieldów, niby przyrodni brat, z którym nie ma najlepszego kontaktu. Nigdy specjalnie za sobą nie przepadali a Luke nawet unika Shivy i się do niej nie przyznaje.


Dekard Winfield
--


Cameron Winfield
--


Mira Graysmark
Oficjalnie - przyjaciółka rodziny. Trochę ciocia na odległość.
Nieoficjalnie - biologiczna mama Shivy


Poppy Weasley
Dawna przyjaciółka, którą Shiva od siebie odsunęła (jak zresztą wszystkich).


Vanessa Corrente
Dziewczyna ciągle przewijająca się w otoczeniu Shivy, która chce być nią, obok, razem albo po prostu nauczyć się być kimś lepszym. Sama nie wie, czy to fascynacja, zazdrość czy zauroczenie.


Zig Lipinski
Dzieciak, któremu robi za opiekunkę. Długo by nie wytrzymała, gdyby nie wspólny język, który złapali i wzajemne torpedowanie się różnymi ciekawostkami ze świata.


Jake Hargreeves
Za dzieciaka się przyjaźnili, ale jak inne znajomości, tak i z nim zerwała kontakt.


Percy Matthews
Kolega ze szkolnej drużyny lekkoatletycznej, który był blisko z Jake'iem. Z Shivą nie byli tak blisko, więc Percy nie czuł się wielce skrzywdzony, kiedy Ventress mniej się do niego odzywała. Dzięki temu teraz nikt nie ma za złe temu drugiemu.



IMIĘ I NAZWISKO
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Shiva Ventress to z racji zmiany barw na Winfieldów podrzucam Ci Harper jeszcze raz, bo wcześniej miałyśmy powiązanie przez siostrę Hirsch :hm: Podrzucam i uciekam, bo się na dziś wyprztykałam z weny! :lol:
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Harper Callaway pisze: 18 lip 2022, 21:21
Shiva Ventress to z racji zmiany barw na Winfieldów podrzucam Ci Harper jeszcze raz, bo wcześniej miałyśmy powiązanie przez siostrę Hirsch :hm: Podrzucam i uciekam, bo się na dziś wyprztykałam z weny! :lol:
Harper Callaway Pozwól, że podczas snu podumam i odezwę się do Ciebie na PW. Miło też będzie ustalić konkretną relację z bratem, ale on taki łobuz, że pewnie Shiva przy nim to nie tylko szara myszka, ale ameba, której nikt nie zauważa. Nie jestem pewna, czy mają dobrą relację zwłaszcza, gdy ten ćpał. Nie mówiąc już o różnicy wieku, bo kiedy on wciągał koks, to ona miała chyba z 13-14 lat jak dobrze kojarzę. On pewnie później walczył z rzuceniem narkotyków, co łatwe nie było i to również ich od siebie odsunęło aż wreszcie Shiva.. cóż, zmieniła się. Przestała normalnie rozmawiać z rodziną. Zamknęła się w sobie, chowała w pokoju i niechętnie wykazywała się inicjatywą podczas rodzinnych spotkań (na które elegancko się spóźniała albo w ogóle nie przychodziła udając, że robi coś na mieście). Ogólnie kicha.
Orphelius Maeve pisze: 18 lip 2022, 12:04
Shiva Ventress

No witam! <3
Podrzucę Ci swoją Amalyn Lockard, tutaj myślę, że na jakiś przyjemny pozytyw. Fakt faktem, jest przyjezdna, przyjechała do Lorne w marcu, ale trochę już poznała okolice, znajomości też trochę nałapała. Czytając kapejke Shiv doszłam do wniosku, że mogłyby się jakoś dogadać z Amy. Ona jest trochę fakt faktem skryta i mocno zagubiona w swoim życiu, ale to nie oznacza, że będzie złą koleżanką, może nawet się okaże, że przyjaciółką?

Oczywiście, dodam również Orpheliusa.
Zupełne przeciwieństwo Amy i zupełne przeciwieństwo Shiv. Głośny, kłótliwy, przystępny głównie wtedy, gdy coś chce. Czytałam w sumie Twoje szukajki i myślałam, czy Ci go nie podrzucić, jeśli wciąż aktualne. Myślę, że to byłoby fajne urozmaicenie fabuły, patrząc na to, że normalnie raczej by się ze sobą nie dogadali. Podejrzewam, że Phel jest jednym z tych, który prędzej by w jakiś sposób jej dogadywał, prowokował, sprawdzał jej granice w dość chamski sposób. Choć szanowałby w niej tę pasję do rysunków, bo on sam się tym zajmuje! No, ale najpierw musiałaby się wygadać, że faktycznie szkicuje, czy coś.
Hej, zaszła u mnie mała zmiana rodzinna, więc i relacje musiałam przenieść do archiwum, ale już się odwołuje do Twojego poprzedniego wpisu. ;)

Amalyn Lockard może i jest skryta, ale Shiva też. Unika ludzi. Woli tylko tych, których kiedyś poznała. Nowe znajomości to ciężki kawałek chleba, ale wcale nie taki niezjadliwy. Ventress bardzo mocno pilnuje swojego notesu, w którym szkicuje swoje nietypowe rysunki. Część z nich to sarkastyczne obrazki, ale reszta to ciała bez skóry; mięśnie, kości i ścięgna. Są bardzo dobre, ale się nimi nie chwali. Chowa je i dlatego tak bardzo pilnuje notatnika, który jednak.. zgubiła. Mógł jej wypaść, kiedy wybiegała z pracy w kawiarni i niestety wpadł w ręce Lockard. Nie próbuję sobie wyobrazić, jaka panika dopadła Shive i jak bardzo płakała do poduszki, kiedy nie mogła go znaleźć aż do następnego dnia w pracy (chyba, że Amalyn jakimś cudem wiedziała, gdzie szukać Shivy - w drugiej robocie w firmie rodziców). Od tego mogłoby się zacząć albo może dopiero zacznie? Jestem chętna na grę od początku jak i w sumie od środka, czyli uznanie, że to już było.

A co do Phela, to o jakie konkretnie szukajki chodzi? Bo mam je w dwóch różnych kategoriach. Proszę więc sprecyzuj, żebym mogła się do tego odnieść. :hihi:
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
:welcome: o ile chłopcy Winfieldowie to dla Toma materiał do braterskiego szydzenia i wyśmiewania, tak siostrzyczka, zwłaszcza taka młodziutka, na pewno będzie dla niego świętością i oczkiem w głowie <3 Kto z nią zadrze, zadrze z nim
:shark:
Shiva Ventress
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Shiva Ventress pisze: 18 lip 2022, 21:27
Harper Callaway pisze: 18 lip 2022, 21:21
Shiva Ventress to z racji zmiany barw na Winfieldów podrzucam Ci Harper jeszcze raz, bo wcześniej miałyśmy powiązanie przez siostrę Hirsch :hm: Podrzucam i uciekam, bo się na dziś wyprztykałam z weny! :lol:
Harper Callaway Pozwól, że podczas snu podumam i odezwę się do Ciebie na PW. Miło też będzie ustalić konkretną relację z bratem, ale on taki łobuz, że pewnie Shiva przy nim to nie tylko szara myszka, ale ameba, której nikt nie zauważa. Nie jestem pewna, czy mają dobrą relację zwłaszcza, gdy ten ćpał. Nie mówiąc już o różnicy wieku, bo kiedy on wciągał koks, to ona miała chyba z 13-14 lat jak dobrze kojarzę. On pewnie później walczył z rzuceniem narkotyków, co łatwe nie było i to również ich od siebie odsunęło aż wreszcie Shiva.. cóż, zmieniła się. Przestała normalnie rozmawiać z rodziną. Zamknęła się w sobie, chowała w pokoju i niechętnie wykazywała się inicjatywą podczas rodzinnych spotkań (na które elegancko się spóźniała albo w ogóle nie przychodziła udając, że robi coś na mieście). Ogólnie kicha.
Shiva Ventress pewnie pewnie, to z Harper jak się uda coś wykminic to dawaj znać, ja też pomyślę!
Z Lukiem bardzo mi pasują takie kiepskie relacje, on był jako dzieciak strasznym atencjuszem więc pewnie ciężko zniósł obecność nowego dziecka w domu :P A z wiekiem to już w ogóle traktował dom jak hotel. Potem miał te swoje jazdy i w tak myślę, że on to wręcz mógł ignorować obecność Shivy w rodzinie D: No i ma ją za mega kriperkę, bo on z kolei jest mega rozrywkowy i towarzyski więc nie kuma tego jej vibe'u. A na mieście to nawet się do niej pewnie nie przyznaje :hihihi:
barman — moonlight bar
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
praktycznie pozbierał się po utracie ukochanej, starając się wrócić do normalnego trybu życia
Cześć siostro! Uwielbiamy się i kochamy, prawda? Bo w końcu jedyną siostrę, to trzeba chronić najbardziej na świecie! *.*
powitalny kokos
#patsy7401
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Stare pryki. Thomas Winfield deckard winfield
:lol:
Na pewno wcześniej była miłość. Shiva mogła czuć się dziwnie z powodu ogromnej różnicy wieku, ale skoro już tak bardzo chcecie, to na pewno byliście dla niej wsparciem. Droczyliście się z nią i zaczepialiście podczas "rodzinnych obiadów". Tylko, że około 3 lat temu coś się zmieniło. Shiva zamknęła się w sobie i wszyscy uznali, że to tylko przejściowe. Ile jednak może trwać "faza"? Bo trzy lata to jednak dużo. Ventress dalej była niemrawa, mało mówiła, ciągle chowała się w pokoju albo wręcz unikała rodzinnych spotkań. Na jednym z nich i albo uznamy to za przeszłość albo sobie odegramy, Shiva zaczepiana przez braci się wkurzyła i wygarnęła im wszystkie najgorsze rzeczy. Powiedziała wiele złego, czego w ogóle nie powinna mówić i przez to mogliście ją trochę znielubić. Bracia mogli uznać, że "Skoro tak, to oni już się nie będą wtrącać" i od pewnego czasu między Shivą a starszym "rodzeństwem" trwają ciche dni.

Niebawem planuje wpakować Shive w jakieś pijaństwo (wreszcie spróbuje alkoholu), więc zacznie sprawiać kłopoty i na pewno wpadać do bratowych mieszkań bez zapowiedzi (najlepiej, kiedy akurat są oni w czasie gry wstępnej ze swymi pannami lub jednorazowymi przygodami) a ona z całą pewnością siebie rzuci "Hej, jestem jego córką". :lol:
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Młody pryku, nie podskakuj :spider: :lol:
Przypuszczam, że mimo wszystko Tom ma ją gdzieś tam na oku (bo sumienie nie dałoby mu żyć, gdyby tak po prostu odpuścił sobie młodszą siostrzyczkę). Trzyma dystans, bo szanuje zdanie Shivy (a przynajmniej udaje, że je szanuje :lol: ), ciche dni trwają w najlepsze, a niespodziewanym wizytom mówię zdecydowane jak najczęściej :evil:
Shiva Ventress
nie pracuje — będzie chciała iść na studia
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
My music warms old souls and soothes hardened hearts.
Shiva Ventress pisze: 18 lip 2022, 21:27
Orphelius Maeve pisze: 18 lip 2022, 12:04
Shiva Ventress

No witam! <3
Podrzucę Ci swoją Amalyn Lockard, tutaj myślę, że na jakiś przyjemny pozytyw. Fakt faktem, jest przyjezdna, przyjechała do Lorne w marcu, ale trochę już poznała okolice, znajomości też trochę nałapała. Czytając kapejke Shiv doszłam do wniosku, że mogłyby się jakoś dogadać z Amy. Ona jest trochę fakt faktem skryta i mocno zagubiona w swoim życiu, ale to nie oznacza, że będzie złą koleżanką, może nawet się okaże, że przyjaciółką?

Oczywiście, dodam również Orpheliusa.
Zupełne przeciwieństwo Amy i zupełne przeciwieństwo Shiv. Głośny, kłótliwy, przystępny głównie wtedy, gdy coś chce. Czytałam w sumie Twoje szukajki i myślałam, czy Ci go nie podrzucić, jeśli wciąż aktualne. Myślę, że to byłoby fajne urozmaicenie fabuły, patrząc na to, że normalnie raczej by się ze sobą nie dogadali. Podejrzewam, że Phel jest jednym z tych, który prędzej by w jakiś sposób jej dogadywał, prowokował, sprawdzał jej granice w dość chamski sposób. Choć szanowałby w niej tę pasję do rysunków, bo on sam się tym zajmuje! No, ale najpierw musiałaby się wygadać, że faktycznie szkicuje, czy coś.
Hej, zaszła u mnie mała zmiana rodzinna, więc i relacje musiałam przenieść do archiwum, ale już się odwołuje do Twojego poprzedniego wpisu. ;)

Amalyn Lockard może i jest skryta, ale Shiva też. Unika ludzi. Woli tylko tych, których kiedyś poznała. Nowe znajomości to ciężki kawałek chleba, ale wcale nie taki niezjadliwy. Ventress bardzo mocno pilnuje swojego notesu, w którym szkicuje swoje nietypowe rysunki. Część z nich to sarkastyczne obrazki, ale reszta to ciała bez skóry; mięśnie, kości i ścięgna. Są bardzo dobre, ale się nimi nie chwali. Chowa je i dlatego tak bardzo pilnuje notatnika, który jednak.. zgubiła. Mógł jej wypaść, kiedy wybiegała z pracy w kawiarni i niestety wpadł w ręce Lockard. Nie próbuję sobie wyobrazić, jaka panika dopadła Shive i jak bardzo płakała do poduszki, kiedy nie mogła go znaleźć aż do następnego dnia w pracy (chyba, że Amalyn jakimś cudem wiedziała, gdzie szukać Shivy - w drugiej robocie w firmie rodziców). Od tego mogłoby się zacząć albo może dopiero zacznie? Jestem chętna na grę od początku jak i w sumie od środka, czyli uznanie, że to już było.

A co do Phela, to o jakie konkretnie szukajki chodzi? Bo mam je w dwóch różnych kategoriach. Proszę więc sprecyzuj, żebym mogła się do tego odnieść. :hihi:

Oh, już biegnę tutaj do Ciebie!
Pomysł ze szkicownikiem naprawdę bardzo mi się podoba! Myślę, że mogłybyśmy nawet zacząć grę od początku, pozwolić na to, by relacja między dziewczynami wykreowała Nam się sama, w sposób naturalny <3 Lubiła takie momenty i gierki, gra sama się toczy <3


A co do Phela — widziałam te szukajki w kiss and fly, na jakiś przypalik. Drugich nie zdążyłam zobaczyć, bo widziałam, że zostały sprzątnięte :D

Shiva Ventress
powitalny kokos
blueberry
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Amalyn Lockard pisze: 21 lip 2022, 13:03
Oh, już biegnę tutaj do Ciebie!
Pomysł ze szkicownikiem naprawdę bardzo mi się podoba! Myślę, że mogłybyśmy nawet zacząć grę od początku, pozwolić na to, by relacja między dziewczynami wykreowała Nam się sama, w sposób naturalny <3 Lubiła takie momenty i gierki, gra sama się toczy <3

A co do Phela — widziałam te szukajki w kiss and fly, na jakiś przypalik. Drugich nie zdążyłam zobaczyć, bo widziałam, że zostały sprzątnięte :D
W takim razie mamy ustalone a z resztą odezwę się na PW. Amalyn Lockard
ODPOWIEDZ