aktorka — obecnie bezrobotna
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, która została trochę canellowana w środowisku za romans z żoną jednego ze znanych, australijskich reżyserów i wróciła do rodzinnego miasta nie wiedząc co dalej ze sobą zrobić.
Mira O'brallaghan
Aktorka, która kiedyś grała w popularnym serialu młodzieżowym. Później próbowała też swoich sił w innych produkcjach. Jej kariera stanęła w miejscu po tym jak na jaw wyszedł jej romans z żoną słynnego australijskiego reżysera przez co z podkulonym ogonem wróciła do rodzinnego miasteczka, z którym zresztą zawsze była dość mocno związana. Próbuje sobie tutaj jakoś ułożyć życie czekając, aż w końcu zadzwoni jej agent z informacją, że ma dla niej pracę.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
catlady#7921
joshua - luna - zoey - bruno - eric - benedict - owen - olgierd - cece - caitriona
sekretarz — ratusz w cairns
35 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
Te confieso que me la paso aquí pensando en ti.
cześć sąsiadko, potrzebujesz pożyczyć trochę cukru? a może z otwarciem wina nie idzie ci najlepiej? ^^

mira o'brallaghan
aktorka — obecnie bezrobotna
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, która została trochę canellowana w środowisku za romans z żoną jednego ze znanych, australijskich reżyserów i wróciła do rodzinnego miasta nie wiedząc co dalej ze sobą zrobić.
leandro barrera pisze: 19 mar 2024, 10:35
cześć sąsiadko, potrzebujesz pożyczyć trochę cukru? a może z otwarciem wina nie idzie ci najlepiej? ^^

mira o'brallaghan
O panie sąsiedzie! Ja taka samotna, biedna, nieszczęśliwa! Przyda się silny mężczyzna, który wino otworzy i, z którym się można będzie go napić ^^ Mira jest w mieście nie za długo więc można będzie zagrać jak biedna siedzi i nie ma korkociągu, a nie była na studiach żeby się nauczyć innych sposobów otwierania wina więc wybierze się na spacer do sąsiada i niech miły, silny pan uratuje damę z opresji! :lol:
powitalny kokos
catlady#7921
joshua - luna - zoey - bruno - eric - benedict - owen - olgierd - cece - caitriona
sekretarz — ratusz w cairns
35 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
Te confieso que me la paso aquí pensando en ti.
biedna pani, sąsiad ma obecnie dziewczynę ale ta zaczęła go denerwować i chętnie da się ponieść rozmowie z sąsiadką, przedstawiając jej te techniki otwierania i przede wszystkim p i c i a wina :hihihi:

mira o'brallaghan
aktorka — obecnie bezrobotna
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, która została trochę canellowana w środowisku za romans z żoną jednego ze znanych, australijskich reżyserów i wróciła do rodzinnego miasta nie wiedząc co dalej ze sobą zrobić.
leandro barrera pisze: 19 mar 2024, 11:13
biedna pani, sąsiad ma obecnie dziewczynę ale ta zaczęła go denerwować i chętnie da się ponieść rozmowie z sąsiadką, przedstawiając jej te techniki otwierania i przede wszystkim p i c i a wina :hihihi:

mira o'brallaghan
O nie, co za okropna dziewucha, że tak pana sąsiada przystojnego denerwuje! Całe szczęście Mira się szybko uczy, to kiedyś mu się odwdzięczy i go zaprosi na wino, które sama otworzy, żeby ocenił w skali 1-10 jej umiejętności ^^
powitalny kokos
catlady#7921
joshua - luna - zoey - bruno - eric - benedict - owen - olgierd - cece - caitriona
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
HALO JA TU WSZYSTKO WIDZĘ :lol: Więc nie mogę nie podrzucić ci Patrizia Tribbiani na zazdrosną o Leandra dziewczynę, która będzie się wkurwiała na tę sąsiedzką pomoc, bo będzie przekonana że Mira chce jej odbić portfel yyyy typa! :haha:
No i oczywko nie może tu zabraknąć Luke Winfield, który na ten moment nie przepada za rodziną Cami, mimo że nikogo z niej nie poznał XD Więc kiedy Mira zobaczy creepa, który patrzy na nią spod byka, to będzie to Luke :lol:
No i dla równowagi, żeby zakońvzyć pozytywnie :lol: mogę dać Ci Teddy Flint na jakąś kumpelę z boksu (tak, zaglądam do kart :haha: )
aktorka — obecnie bezrobotna
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, która została trochę canellowana w środowisku za romans z żoną jednego ze znanych, australijskich reżyserów i wróciła do rodzinnego miasta nie wiedząc co dalej ze sobą zrobić.
Harper Callaway pisze: 19 mar 2024, 11:21
HALO JA TU WSZYSTKO WIDZĘ :lol: Więc nie mogę nie podrzucić ci Patrizia Tribbiani na zazdrosną o Leandra dziewczynę, która będzie się wkurwiała na tę sąsiedzką pomoc, bo będzie przekonana że Mira chce jej odbić portfel yyyy typa! :haha:
No i oczywko nie może tu zabraknąć Luke Winfield, który na ten moment nie przepada za rodziną Cami, mimo że nikogo z niej nie poznał XD Więc kiedy Mira zobaczy creepa, który patrzy na nią spod byka, to będzie to Luke :lol:
No i dla równowagi, żeby zakońvzyć pozytywnie :lol: mogę dać Ci Teddy Flint na jakąś kumpelę z boksu (tak, zaglądam do kart :haha: )
A się kurwa Patricia zdziwi jak się okaże, że Mira nie chce poderwać Leandra tylko Patricie i być jej portfelem yyy dziewczyną! ha! :lol: :lol: Tego się nie spodziewałaś :lol:
Luke creep mam zantotowane, Mira go kiedyś znokautuje, bo będzie myślała, że to jakiś zjeb stalker, który jej chce zrobić krzywdę dlatego się na nią tak dziwnie gapi jakby był lekko upośledzony :/
Czyli linkowanie KP w profilu ma jednak jakiś sens :lol: Ale dobra to słuchaj z Teddy to możemy zrobić tak, że Mira po przyjeździe do Lorne Bay sobie poszła na jakieś pierwsze zajęcia z tego boksu i Teddy jej przypadkowo tak zajebała, bo Mira się nie umiała za bardzo osłonić, że aż biedna zobaczyła wszystkie gwiazdy Hollywood przed oczami. No i wyszła z tych zajęć z podbitym okiem, ale dzięki temu mogły z Teddy złapać kontakt, bo tej było głupio za takie zdarzenie i się mogą zakolegować, a może i zaprzyjaźnić :oops:
powitalny kokos
catlady#7921
joshua - luna - zoey - bruno - eric - benedict - owen - olgierd - cece - caitriona
Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
Ahahaha co za plot twist :lol: :lol: Widzisz leandro barrera jak musisz walczyć o swoją damę, bo tu całe kolejki na twoje miejsce się robią XDDDDDD
I z Lukiem tak, koniecznie niech mu na po ryju XD Nie to, że nie jest przyzwyczajony do o'brallaghanowskiej pięści na swojej buźce :lol: (jej ale się napociłam przy przepisywaniu nazwiska :lol: ) I z Teddy pasuje mi wszystko! <3 To jakbyś chciała grać, to wiesz gdzie mnie szukać co nie mira o'brallaghan :oops:
sekretarz — ratusz w cairns
35 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
Te confieso que me la paso aquí pensando en ti.
Patrizia Tribbiani pisze: 19 mar 2024, 11:43
Ahahaha co za plot twist :lol: :lol: Widzisz leandro barrera jak musisz walczyć o swoją damę, bo tu całe kolejki na twoje miejsce się robią XDDDDDD
I z Lukiem tak, koniecznie niech mu na po ryju XD Nie to, że nie jest przyzwyczajony do o'brallaghanowskiej pięści na swojej buźce :lol: (jej ale się napociłam przy przepisywaniu nazwiska :lol: ) I z Teddy pasuje mi wszystko! <3 To jakbyś chciała grać, to wiesz gdzie mnie szukać co nie mira o'brallaghan :oops:
leandro finalnie zadowoli się instruktorką jogi :lol:
instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
29 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
prowadzi zajęcia jogi i marzy o otworzeniu własnego studia, a w tym celu musi przekonać rodziców, że jest poważna i zna zasady biznesu
instruktorka też patrzy :roll:
i jakie ZADOWOLI?
leandro barrera
chwilowo bezrobotna — brak
31 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
przyjechała do miasta by dowiedzieć się, dlaczego ukochany mężczyzna ją zostawił i odkryła, że ten w ogóle jej nie pamięta
aha, a jak już spam poszedł, to jeszcze swoje dzieci podrzucam mira o'brallaghan!
leif oczywiście, który zapomniał z nią zerwać - tu wiemy co i jak, i podrzucę ci go niebawem do gry <3 oprócz tego instruktorka jogi też będzie w przyszłości lekko zazdrosna, jak się okaże, że lean ma ładną sąsiadkę ... ale zanim go w ogóle polubi, to wieki miną, bo jak na razie typ jest na czarnej liście :lol: a reed też może mieć na nią lekkiego crusha, bo 1. u reed takie rzeczy zdarzają się często 2. mira jest piękna 3. mogła oglądać z nią serial i teraz bardzo nieudolnie będzie próbowała z nią flirtować :hihihi:
sekretarz — ratusz w cairns
35 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
Te confieso que me la paso aquí pensando en ti.
Lourdes serrano pisze: 19 mar 2024, 12:20
instruktorka też patrzy :roll:
i jakie ZADOWOLI?
leandro barrera
czyli nie zadowoli? pamiętaj, że jest jeszcze dziewczyna i sąsiadka :roll:
ODPOWIEDZ