zawód matki, malarz i student — lorne bay
23 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
madness in great ones must not unwatched go
ulysses clement finley
student | malarz | z dobrego domu | z ChAD | w licealne czasy spędzał głównie za granicą w szkołach z internatem
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

in your love spell
morana
phineas woodsworth
murarz, tynkarz, tapeciarz — c.w. construction
23 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
wyglądasz jak ktoś, komu przydałoby się piwo ulysses c. finley
powitalny kokos
córka marnotrawna
nie ma i na razie nie będzie
rzuciła studia, bo startuję do zespołu baletowego — dorabia w rodzinnym moonlight bar
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
i'm terrified of passive acquiescence, i live in intensity
I co, wymyśliłaś nam coś? <33 ulysses c. finley
ambitny krab
nick autora
brak multikont
zawód matki, malarz i student — lorne bay
23 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
madness in great ones must not unwatched go
Les Middleton żeby tylko jedno! Liczę jednak, że nie jest to propozycja bez pokrycia i dojdzie do cudownego spotkania po latach. To w końcu Les urwał ich przyjaźń </3


candela fitzgerald myślałam! Zastanawiałam się nawet, z którym z moich panów będzie najlepiej coś pociągnąć (oczywiście, że mogę też z Phineasa) i padło na Ulyssesa bliższego jej wiekiem. I czytając kartę Candeli — swoją drogą bardzo ładną — wymalował mi się pewien obraz za sprawą ciekawostki o ucieczkach. Dorastali w jednym miasteczku, ale obstawiałabym drogę, że nigdy zbytnio się do siebie nie zbliżyli. I teraz dosłownie przed swoim powrotem wpadłby na nią gdzieś poza granicami Lorne Bay; czy to było w barze? A może wykonywała nocą na plaży popisowo taniec z Jeziora Łabędziego? Był o c z a r o w a n y — to zjawa; krzyczałoby mu duszy, gdyż była w oczach artysty utkana z mary sennej. Uciekinierka i wygnaniec; czy nie znając swoich imion, postanowiliby pod wpływem chwili zdradzić sobie po ciążącym im na sercu sekrecie? I gdzie to ich zaprowadzi, gdy niespodziewanie wpadną na siebie w rodzinnych stronach? Daj znać, co o tym sądzisz :oops:
in your love spell
morana
phineas woodsworth
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
o wbiję też tutaj :lol: ulysses c. finley
Bo jednak mam Pertha, Ginny Montgomery i Claire Buxton i chętnie ich rozdam, bo są w podobnym wieku :lol:
ODPOWIEDZ