właściciel sklepu meblowego — Amart Furniture
39 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
James Amart
Urodził się w Brisbane, przez długi czas mieszkał w Cairns a teraz w Lorne Bay prowadzi sklep z meblami.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
James Amart kogo to oczy Molly widzą!
właściciel sklepu meblowego — Amart Furniture
39 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
detektyw ds. kryminalnych — lorne bay police station
36 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Wyszła za mężczyznę, z którym zdradzała byłego męża. Szuka sprawców wypadku, który wysłał jej policyjnego partnera do szpitala.
Cześć, James Amart!
Może podrzucę Ci tutaj Megarę, która zaprzyjaźnia się powoli z Molly :hm:
I może Hardena? Mogli znać się za młodu, a teraz wpadli na siebie po latach, może nawet u Caulfielda w barze?
właściciel sklepu meblowego — Amart Furniture
39 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Cameron G. Regalado przyjaciół Molly to James będzie poznawał dopiero, ale myślę, że Megarę polubi akurat. Jak Molly ich sobie nie przedstawi wcześniej to zawsze będą się mogli poznać jak będzie odbierał Sally z przedszkola, jak już Molly wyrazi na to zgodę xd

I chcę Hardena też, tylko ja się pomyliłam w opisie i James jest z Brisbane, a nie Lorne :tear: Ale jeśli Harden studiował w Cairns to tam się mogli poznać. I tak, mogli wpaść na siebie w jego barze, nawet możemy sobie zagrać to, jak chcesz <3
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Harden niestety studiował w Sidney (studiów nie skończył i wrócił do Lorne). W takim razie niech się znają z baru! Lub dopiero się poznają 8)

James Amart
właściciel sklepu meblowego — Amart Furniture
39 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Harden E. Caulfield w sumie mogą się znać ale tak wiesz, z imienia tylko na przykład i jakiś zdawkowych gadek, a dopiero się zakumplują, o!
ODPOWIEDZ