pianista, kompozytor — studiuje na james cook university
21 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain.
Priam Lloyd-Haskell
Pianista, kompozytor, influencer, student muzyki i mediów dźwiękowych na jcu. Urodził się i wychował w UK, w Lorne Bay od trzech lat.

radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
:welcome: Nie mam młodych postaci, ale może kiedyś gdzieś mogły przeciąć się zawodowe drogi Priama i mojego Lachlan Clearwater? Może Priam brał udział przy tworzeniu jakiegoś sampla na wejście Lachlana na scenę? O, a może na przyszłość, może przyjdzie im razem zrobić coś charytatywnego na święta? :hm:
Priam Lloyd-Haskell
pianista, kompozytor — studiuje na james cook university
21 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain.
Thomas Winfield pisze: 04 gru 2023, 23:47
:welcome: Nie mam młodych postaci, ale może kiedyś gdzieś mogły przeciąć się zawodowe drogi Priama i mojego Lachlan Clearwater? Może Priam brał udział przy tworzeniu jakiegoś sampla na wejście Lachlana na scenę? O, a może na przyszłość, może przyjdzie im razem zrobić coś charytatywnego na święta? :hm:
Priam Lloyd-Haskell

Priam jest pełny zapału i otwarty na każdą możliwość wypromowania się i zdobycia doświadczenia, jak to bywa z młodymi artystami, pragnącymi się wybić. Mógł mu towarzyszyć w Anglii podczas jednego, lub kilku, występów o ile Thomas był tam około 3 lata temu. Jeżeli nie, to można się skupić na obecnej sytuacji, bez wcześniejszej osobistej znajomości. Priam jest aktywny w sieci, a jego popularność wzrasta z każdym występem i każdym kolejnym filmikiem na yt lub zdjęciem na ig, więc jeżeli Thomas potrzebuje kogoś takiego, to nie trudno było do niego trafić. Taka propozycja współpracy w święta i to w dobrej wierze (amen!) na pewno by się Priamowi spodobała.

Poza tym matka Samuela, Grace, na pewno jest wielką fanką Lachlana i podejrzewam, że wpadła na genialny pomysł - po co medycyna i lekarze, niech Isaaka wyleczy cudem kaznodzieja! Niestety w związku z tym, że nikt jej słucha, bo głównie głupoty gada, to glejak Isaaka dalej jest leczony chemią.
ODPOWIEDZ