asystentka uzdrowiciela Clearwatera — wszędzie
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Większość życia spędziła w stolicy. Po aferze korupcyjnej z udziałem swojego wpływowego ojca musiała na nowo rozpocząć swoje życie. W Lorne Bay mieszka na stałe od prawie dwóch lat, z przerwami na turnee po kraju razem ze znanym uzdrowicielem, z którym oszukuje starszych ludzi, aż miło
Deborah Hill
W skrócie:
x Starzy znajomi mogą kojarzyć ją jeszcze jako Katy Hawke. Od niecałych dwóch lat posługuje się drugim imieniem i nazwiskiem panieńskim zmarłej matki.
x Pochodzi z Canberry, ale ma dziadków w Lorne Bay, których często odwiedzała. Sama mieszka w miasteczku od ok. 1,5 roku.
x Studiowała w Sidney prawo, ale nigdy studiów nie skończyła (ani nawet nie ćwiczyła crossfitu, laame).
x Jej ojciec to skorumpowany polityk, którego majątek zajęto po tym jak sprawa wyszła na światło dzienne. Po tych wydarzeniach Deb musiała zacząć sama na siebie zarabiać, dlatego chwytała się każdej możliwej roboty.
x Od niedawna pracuje jako asystentka uzdrowiciela i kaznodziei Lachlana Clearwatera. Głównie jeżdżą po Australii i oszukują schorowanych ludzi, bo (uwaga: spoiler:) Lachlan wcale nie ma uzdrowicielskich mocy.
x Możesz kojarzyć ją ze spotkań, w których uczestniczy twoja babcia, ze szklanego ekranu (była "gwiazdą" paru reklam, wzięła udział w paru nagrywkach do Koła Fortuny jako typiara kręcąca kołem, czasami pojawia się jako tło dla Lachlana w jego programach tv), albo po prostu z miasteczka albo z wakacji u dziadków
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


Obrazek
uzdrowiciel i kaznodzieja — znany z telewizji
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Osobowość telewizyjna, znany uzdrowiciel i kaznodzieja, którego na pewno znasz ze szklanego ekranu. Podróżuje po całym kraju niosąc wszystkim Słowo Boże. Przyjechał w te strony, by negocjować kontrakt z telewizją z Cairns. W rzeczywistości - oszust, krętacz, charyzmatyczny naciągacz, ale tej strony jego osobowości na pewno nie poznasz.
Deborah Hill gdzie moja woda mineralna ze źródeł w Snowy Mountains z dodatkiem płatków wiśni? Tylko pamiętaj, świeżych, tygodniowe podrażniają mi gardło! :haha:
asystentka uzdrowiciela Clearwatera — wszędzie
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Większość życia spędziła w stolicy. Po aferze korupcyjnej z udziałem swojego wpływowego ojca musiała na nowo rozpocząć swoje życie. W Lorne Bay mieszka na stałe od prawie dwóch lat, z przerwami na turnee po kraju razem ze znanym uzdrowicielem, z którym oszukuje starszych ludzi, aż miło
Lachlan Clearwater ciekawe czy twoje wrażliwe gardełko wyczuje odrobinę śliny, która przypadkiem znajdzie się w tej wodzie! :lol:
kierownik supermarketu w Cairns — Coles
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Wastin' our youth on each other that beautiful summer we lost one another, but we'll always have the soundtrack
of us fallin' into love. And I know that we can't go back but we'll always have the soundtrack.
Elo! Ja przychodzę podrzucić Bruna na kolegę! Mogli się poznać w Sydney jak było na studiach on co prawda studiował ekonomię ale mogli mieć wspólne towarzystwo xD Poza tym jeżeli ona jeszcze wtedy miała hajs to tym bardziej się mogli trzymać razem, bo ciągnie swój do swego xD

Deborah Hill
przyjazna koala
catlady#7921
Luna- Joshua - Zoey - Ellasandra - Eric - Cece - Cat - Judith - Benedict - Owen
asystentka uzdrowiciela Clearwatera — wszędzie
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Większość życia spędziła w stolicy. Po aferze korupcyjnej z udziałem swojego wpływowego ojca musiała na nowo rozpocząć swoje życie. W Lorne Bay mieszka na stałe od prawie dwóch lat, z przerwami na turnee po kraju razem ze znanym uzdrowicielem, z którym oszukuje starszych ludzi, aż miło
O taak, chętnie przygarnę Bruna na kumpla ze starych i (jeszcze) dobrych czasów! Deb totalnie trzymała się wtedy z bogatymi dzieciakami, nawet jeśli udawała że jest taka niezależna i wcale nie żyje za hajs ojca :hihi: I jeśli masz slocik to od razu możemy coś pyknąć :hihi: Bruno Zimmerman Jr
kierownik supermarketu w Cairns — Coles
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Wastin' our youth on each other that beautiful summer we lost one another, but we'll always have the soundtrack
of us fallin' into love. And I know that we can't go back but we'll always have the soundtrack.
Bosko! To jutro się do Ciebie odezwę ustalimy sobie jakąś grę <3
Deborah Hill
przyjazna koala
catlady#7921
Luna- Joshua - Zoey - Ellasandra - Eric - Cece - Cat - Judith - Benedict - Owen
ODPOWIEDZ