zawaliła studia — i chwilowo jest bezrobotna
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
18:22
Gale
No to daj znać tylko kiedy i gdzie! <3


Jake Hargreeves
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
23:20
Super, nowy mistrzu tańca 8)
Oj tam, też jesteś ważny! Ktoś z Javą musi wychodzić o nieludzkich porach <3


Jake Hargreeves
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
Cześć :oops: Co słychać? Słyszałam, że jesteś w mieście
Wiem, że już od jakiegoś czasu i mogłam odezwać się wcześniej, ale ostatnio sporo się u mnie dzieje
Jake Hargreeves
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
Jak było?
Wiesz, prawdopodobnie będę szukać sobie nowej pracy :|
Jake Hargreeves
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
Podczas twojej nieobecności trochę podszkoliłam się ze znajomości fajnych lokali w Lorne :sneaky:
Mnie? Swoją najlepszą kelnerkę? Żartujesz?
A tak na serio, chyba potrzebuję czegoś nowego, innego
Jake Hargreeves
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
No to... Może w przyszłą sobotę?
Nie, jeszcze nic. To dopiero takie plany, sama jeszcze nie wiem, co z nich wyjdzie
Na pewno nie wernisaż, bo to jednak nie ten poziom :oops:
Jake Hargreeves
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
Daj spokój. Na pewno jest milion lepszych sposobów na wydanie kasy, niż te moje bazgroły :roll:
Jasne, na pewno dam ci znać :D
Jake Hargreeves
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny
21:12
Hej! Wow... Musiałam trochę pogrzebać w wiadomościach zanim dotarłam do Ciebie...
W każdym razie pomyślałam, że dam Ci znać, że już jestem z powrotem w domu i raz jeszcze podziękować, że nie poszedłeś sobie nigdzie tylko mi pomogłeś.
Jake Hargreeves
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny
21:12
Tylko dzień.
Ale nie będę oszukiwać. Prawdę powiedziawszy, wypisałam się na żądanie.
Jake Hargreeves
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny
21:12
Tak, czuję się dobrze. Właściwie ten samochód tylko lekko mnie uderzył. Zostały mi siniaki i nic więcej. Trochę się poobijałam, to wszystko.
Oddanie książek do biblioteki? Tego nikt mi nigdy nie proponował.
Nie, nie potrzebuję niczego. Wszystko pod kontrolą. Napisałam tylko po to, żebyś wiedział.
Jake Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
Percy
22:10
Gdzie jesteś?
JAKE
Mam nadzieję, że nie rzygasz gdzieś, bo wyjdzie jak chujowym jestem ziomkiem
Jake, wpakowałem się do jednej z sypialni i gramy w truth or dare. Perry tu jest i jego obecność niczego nie ułatwia :medit: Wyciągniesz mnie stąd pod jakąś wymówką?
Jake Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
Percy
22:10
Stary, chyba Cię wcięło mocno?
Na górze, trzecie drzwi na prawo. Albo lewo... Nie pamiętam. Idź za głosami.
Obgadywałeś mojego byłego z Ginny? :v
Jake Hargreeves
ODPOWIEDZ