Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść


CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/2UCZXVy.jpg][/telimg1]
[tel5]Colton
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/2UCZXVy.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Potwierdzam, szafki akurat stoją całe :hihi:
Kwiaty?? Wow, ale romantyczka :lol:
A tak pytam... Co mówiła? Coś o swoich planach zawodowych może?
Colton Brooks
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Trzeba było jej zaśpiewać I CAN BUY MYSELF FLOWEEEEEERS heh
Why not both... :lol:
Wygadałeś?
I smutno będzie bez Scar na miejscu, prawda? :(
Colton Brooks
Weselny grajek, wodzirej — tam, gdzie go zechcą
28 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, niespełniona gwiazda muzyki o aborygeńskich korzeniach. Gra i zabawia gości na weselach i eventach. Po godzinach spotkasz go na deptaku przy plaży, gdzie chętnie wymaluje ci portret. Idealista, marzyciel i naprawdę marzy o pokoju na świecie. Ach i jak już to jesteś, to daj mu suba i łapkę w górę na jego kanale na YouTube.
Jesse
Colton, zrobiłem coś strasznie głupiego...
Ale tak głupiego, że nawet sobie nie wyobrażasz
Pomyśl sobie o najgłupszej rzeczy, jaką zrobiłeś w swoim życiu i potem pomnóż to przez 1000
To wtedy będziesz na tropie tego, co ja zrobiłem D:
Colton Brooks
Weselny grajek, wodzirej — tam, gdzie go zechcą
28 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, niespełniona gwiazda muzyki o aborygeńskich korzeniach. Gra i zabawia gości na weselach i eventach. Po godzinach spotkasz go na deptaku przy plaży, gdzie chętnie wymaluje ci portret. Idealista, marzyciel i naprawdę marzy o pokoju na świecie. Ach i jak już to jesteś, to daj mu suba i łapkę w górę na jego kanale na YouTube.
Jesse
Oh God, chciałbym żeby to było tylko pijackie nagie karaoke na targu....
Jeśli stoisz, to usiądź
Wziąłem ślub... znowu
Colton Brooks
Weselny grajek, wodzirej — tam, gdzie go zechcą
28 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, niespełniona gwiazda muzyki o aborygeńskich korzeniach. Gra i zabawia gości na weselach i eventach. Po godzinach spotkasz go na deptaku przy plaży, gdzie chętnie wymaluje ci portret. Idealista, marzyciel i naprawdę marzy o pokoju na świecie. Ach i jak już to jesteś, to daj mu suba i łapkę w górę na jego kanale na YouTube.
Jesse
Nie wiem czemu... no dobra, trochę wiem :| Był alkohol, zabawa, wesele i romantyczny zachód słońca. Wspominałem już o alkoholu?
Nie było czasu na żadne telefony
Ale najgorsze jest to, że moja ekhm małżonka jest chyba trochę... szalona
Zmieniła już nazwisko w swoich dokumentach :|
Colton Brooks
Weselny grajek, wodzirej — tam, gdzie go zechcą
28 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, niespełniona gwiazda muzyki o aborygeńskich korzeniach. Gra i zabawia gości na weselach i eventach. Po godzinach spotkasz go na deptaku przy plaży, gdzie chętnie wymaluje ci portret. Idealista, marzyciel i naprawdę marzy o pokoju na świecie. Ach i jak już to jesteś, to daj mu suba i łapkę w górę na jego kanale na YouTube.
Jesse
Chyba po prostu jest skrajną romantyczką, chociaż tyle wiem że mnie z nią łączy...
Ale obiecuję, że na kolejny już Cię zaproszę :lol:
Muszę spróbować, ale póki co się z nią umówiłem. Zobaczymy jak się potoczy rozmowa...
Colton Brooks
Weselny grajek, wodzirej — tam, gdzie go zechcą
28 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, niespełniona gwiazda muzyki o aborygeńskich korzeniach. Gra i zabawia gości na weselach i eventach. Po godzinach spotkasz go na deptaku przy plaży, gdzie chętnie wymaluje ci portret. Idealista, marzyciel i naprawdę marzy o pokoju na świecie. Ach i jak już to jesteś, to daj mu suba i łapkę w górę na jego kanale na YouTube.
Jesse
Małżeństwo nie zawsze oznacza wielką miłość... Teraz to wiem :|
Jeśli poczuję się zagrożony, dam znać i zadzwoń do mnie. Że ktoś umarł, czy coś...
Colton Brooks
Weselny grajek, wodzirej — tam, gdzie go zechcą
28 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, niespełniona gwiazda muzyki o aborygeńskich korzeniach. Gra i zabawia gości na weselach i eventach. Po godzinach spotkasz go na deptaku przy plaży, gdzie chętnie wymaluje ci portret. Idealista, marzyciel i naprawdę marzy o pokoju na świecie. Ach i jak już to jesteś, to daj mu suba i łapkę w górę na jego kanale na YouTube.
Jesse
Powiedziałem jej, że kogoś mam, to się obraziła i wybiegła
Krzycząc przy tym, że ją zdradzam zaraz po ślubie...
Poproszę inny zestaw rad
Colton Brooks
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
To raczej moja partnerka będzie łapać bukiet.
Jeśli w ogóle będzie chciała.
Colton Brooks
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
Właśnie widziałem Autumn. I nie tylko ja. Wydaje mi się, że ludzie nie mogą oderwać wzroku od Twojej byłej. Ta sukienka wygląda jakby chciała komuś utrzeć nosa. Co mnie cieszy, że ludzie się tak gapią na nią, bo nie skupiają się na mojej partnerce i mam ją tylko dla siebie.
I odpowiadając na Twoje pytanie – oficjalnie nie, ale... skoro już tutaj jesteśmy oboje, to chyba muszę wykorzystać szansę, no nie? Jeszcze jakiś inny koleś się zakręci koło niej – strażak albo policjant..
Colton Brooks
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
Nie nazwałem jej brzydką! Po prostu Twoja Autumn jest skandaliczna, a Blake przepiękna. Dlatego Autumn ściąga spojrzenia, a na Blake patrzę tylko ja. Zwłaszcza, że zamierzam zaraz do niej podejść i tym samym zniechęcić innych ludzi.
Colton Brooks
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
Masz rację, idę.
Colton Brooks
ODPOWIEDZ