archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/91/50/6c/91506cfa6d2ca749de4a3e3b0d0e3d8c.png][/telimg1]
[tel10]Scar
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tele2]
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Scar, omg omg
byłam u fryzjera
i wyszłam ŁYSA
:tear: :tear: :tear:

scarlet callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
NO POWAŻNIE
chciałam takiego wiesz, long boba, modnego teraz
a ona wzięła i ciachnęła mi tuż nad karkiem!!!!
mam teraz 3 włosiny na krzyż
no obczaj klik
płakać mi się chce... miałam już takie długie włosy!!!!
scarlet callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
odrosną
ZA MILIARD LAT!!!
no ale nie ma tragedii? *.*
scarlet callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Awww dziękuję <33
Dostałam! Są przepiękne <3
scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Za dwa i pół miesiąca jest maj.
Maj określa się mianem wolnych dni Coltona.
Co by nie było, że nie dałem znać dostatecznie wcześnie.
Potem podam Ci dokładniejsze daty, ale będzie to drugi tydzień maja.



scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Po pierwsze - nie.
Po drugie - pierwszego i drugiego dnia wystarczy po cztery godziny.
Na finał to z sześć.
Po trzecie - zaginięciu mówimy twarde i zdecydowanie nie.



scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Znajdę Ci zajęcie byś nie zaginęła jeśli chcesz.



scarlet callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
O ja o ja, co się dzieje?
Brzmi poważnie... D:
scarlet callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
OMG czy Ty chcesz wyjechać z Lorne???
Znaczy ja rozumiem, trzeba iść za tym co się kocha...
Ale Ty wyjedziesz, prawda? :pleading:
scarlet callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Scar, wiesz że zawsze i wszędzie będę Ci kibicowała i teraz jest tak samo! <3
Powinnaś iść za głosem serca, chociaż będę za Tobą tęskniła maksymalnie :tear: Już tęsknię!
A co na to Colton?
scarlet callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
To Twój pracownik jakby nie było...
No i nie wiem, może będzie miał coś do powiedzenia D:
Chociaż wiadomo, to Twoja decyzja...
Już tęsknię :tear: :tear:
scarlet callaway
ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
Meggie
19:09
Cześć <3
Chciałam ci przekazać, że zostałaś ciocią krokodyla. Jestem jego mamą, więc nie mogę, ale ty m u s i s z go rozpieszczać.
19:12
Ale zanim spanikujesz, chodzi o wirtualną adopcję. Sama też powinnaś znaleźć sobie jakiegoś zwierza. Wyobrażasz sobie te spacery? Ty, nie wiem, może z koalą, a ja z sześciometrowym krokodylem na smyczy. Pojęcia nie miałam, że rosną takie olbrzymie.
wysłano do scarlet callaway
ODPOWIEDZ