dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Verde Hillbury pisze: 03 gru 2021, 15:57
halko jackson hargreeves, czy chcesz być może inspiracją dla pisarza-żółtodzioba i od czasu do czasu służyć radą? Verde na pewno byłaby zafascynowana każdą sugestią ze strony kogoś bardziej doświadczonego :hihihi:
halo ja! I ty możesz liczyć na wszystko, więc totalnie biorę :hihi: Będzie jej trochę mentorować i rzucać życiowe mądrości! :lol: W barze, przy kielichu, jak stary bosman :lol:

Rory Hammond pisze: 07 gru 2021, 04:56
jackson hargreeves tutaj totalnie oddaje Rory! Może Jack usłyszał, że Hammond brała udział w głośnym śledztwie w NY i skoro ta jest tutaj na miejscu to może chce od niej coś wyciągnąć itp?

Więc totalnie biorę! :lol: I jasne, może znać jej nazwisko, mogą się wymienić patentami, trochę pogadać i nawet się zakumplować, jakbyś chciała! Chyba, że spojrzy na dziada starego i uzna, że jest starym prykiem, który już nic nie wie o świecie i do niczego się nie nadaje :lol: Będzie mu przykro, ale takie prawa młodych, żeby starych wysyłać na emeryturę :lol:
przyjazna koala
-
-
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
jackson hargreeves widzę tutaj pole do stworzenia dobrej współpracy! Może i Rory za bardzo nie przepada za ludźmi, ale nie oszukujmy się - jakieś kontakty trzeba mieć! Więc ich relacja może mieć i wzloty w postaci fajnego przepływu informacji oraz upadki, w których Hammond pewnie nie raz spuszcza go na drzewo i proponuje aby jednak wybrał życie emeryta :D
ambitny krab
rora
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Rory Hammond pisze: 09 gru 2021, 00:48
jackson hargreeves widzę tutaj pole do stworzenia dobrej współpracy! Może i Rory za bardzo nie przepada za ludźmi, ale nie oszukujmy się - jakieś kontakty trzeba mieć! Więc ich relacja może mieć i wzloty w postaci fajnego przepływu informacji oraz upadki, w których Hammond pewnie nie raz spuszcza go na drzewo i proponuje aby jednak wybrał życie emeryta :D
no wiadomo! A Jack też nie zawsze lubi ludzi, więc mogą się dogadywać 8) I dobra dobra, on się tak łatwo nie da wykiwać, jest starym wyjadaczem w sprawie! :lol:

I no dobra, jak ktoś tutaj z tego tematu będzie chciał coś grać, to moje pw jest otwarte :hihi:
przyjazna koala
-
-
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
Hello jackson hargreeves :welcome:
Lubimy się, czy może uważasz że Warren chce sprowadzić jego córkę - Siennę - na złą drogę? Bo generalnie Warren zna się z nią od piaskownicy, przyjaźniąc się po dzisiejszy dzień, a w ostatnim czasie biedak czuje do niej miętę przez rumianek, starając się jakoś do niej dotrzeć :faint: I żeby nie było! Nie będzie chciał jej wykorzystać i porzucić! To jak? Kibicujesz, Panie Tato mojej może przyszłej dziewczyny? :hihi: *.*
ambitny krab
patsy#7401
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Warren Watts pisze: 26 gru 2021, 20:32
Hello jackson hargreeves :welcome:
Lubimy się, czy może uważasz że Warren chce sprowadzić jego córkę - Siennę - na złą drogę? Bo generalnie Warren zna się z nią od piaskownicy, przyjaźniąc się po dzisiejszy dzień, a w ostatnim czasie biedak czuje do niej miętę przez rumianek, starając się jakoś do niej dotrzeć :faint: I żeby nie było! Nie będzie chciał jej wykorzystać i porzucić! To jak? Kibicujesz, Panie Tato mojej może przyszłej dziewczyny? :hihi: *.*
No to powiem tak! Jack to sprytny gość, więc pewnie od dawno wyczuwał, że coś więcej się święci, niż tylko przyjaźń! :hihi: Poza tym w sumie to czemu mam myśleć, że sprowadzasz na złą drogę? :hm: :hm: Kręcisz się w nieodpowiednim towarzystwie? :hm: Bo muszę to wiedzieć zanim dam odpowiedź :lol: Jack pewnie nadopiekuńczy i nieufny zawsze trochę będzie, bo to są jego dwie małe dziewczynki, ale wiadomo, nie jest świrem :lol:
przyjazna koala
-
-
córka rodziców — lorne bay
16 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
gaslight gatekeep girlboss
Cześć wujek! Gdybym potrafiła przeczytać naraz więcej niż dwie linijki tekstu, to pewnie bym się jarała twoim fachem, ale no - to nie wyjdzie. Za to z chęcią pogram z tobą w kosza, albo puszczę rant na moją matkę, szukając w tobie sprzymierzeńca, bo w gruncie rzeczy wydajesz się totalnie spoko! Możesz też niby ze mną pogadać o serialach, ale pewnie oglądasz same Gry o Tron, The Walking Dead i inne Breaking Bad dla starych dziadów, więc najwyżej porantuję twój gust serialowy, no i ess:/

jackson hargreeves
powitalny kokos
kaja
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
jackson hargreeves pisze: 27 gru 2021, 23:02
Warren Watts pisze: 26 gru 2021, 20:32
Hello jackson hargreeves :welcome:
Lubimy się, czy może uważasz że Warren chce sprowadzić jego córkę - Siennę - na złą drogę? Bo generalnie Warren zna się z nią od piaskownicy, przyjaźniąc się po dzisiejszy dzień, a w ostatnim czasie biedak czuje do niej miętę przez rumianek, starając się jakoś do niej dotrzeć :faint: I żeby nie było! Nie będzie chciał jej wykorzystać i porzucić! To jak? Kibicujesz, Panie Tato mojej może przyszłej dziewczyny? :hihi: *.*
No to powiem tak! Jack to sprytny gość, więc pewnie od dawno wyczuwał, że coś więcej się święci, niż tylko przyjaźń! :hihi: Poza tym w sumie to czemu mam myśleć, że sprowadzasz na złą drogę? :hm: :hm: Kręcisz się w nieodpowiednim towarzystwie? :hm: Bo muszę to wiedzieć zanim dam odpowiedź :lol: Jack pewnie nadopiekuńczy i nieufny zawsze trochę będzie, bo to są jego dwie małe dziewczynki, ale wiadomo, nie jest świrem :lol:
Różnie można zinterpretować jego zachowanie i imprezowanie, ale naprawdę nie przesadza w ich trakcie! Ba! Zapewne Sienne pilnuje wtedy jak oczka w głowie!
O, to będzie super! Liczymy tylko, że obejdzie się od rozmowy w stylu skrzywdzisz ją, to ja skrzywdzę Ciebie :lol:
ambitny krab
patsy#7401
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Dolly Adler pisze: 28 gru 2021, 00:10
Cześć wujek! Gdybym potrafiła przeczytać naraz więcej niż dwie linijki tekstu, to pewnie bym się jarała twoim fachem, ale no - to nie wyjdzie. Za to z chęcią pogram z tobą w kosza, albo puszczę rant na moją matkę, szukając w tobie sprzymierzeńca, bo w gruncie rzeczy wydajesz się totalnie spoko! Możesz też niby ze mną pogadać o serialach, ale pewnie oglądasz same Gry o Tron, The Walking Dead i inne Breaking Bad dla starych dziadów, więc najwyżej porantuję twój gust serialowy, no i ess:/

jackson hargreeves
O popatrz, nawet nie widziałam że mam siostrzenicę! No to hejka! Szkoda, że się dla wujka nie postarasz, bo pisze naprawdę super i byłabyś dumna :hihi: Ale w kosza też możemy grać, o ile o matce się z szacunkiem wyrażasz, bo musi być wspierającym starszym bratem! :hm: A o serialach gadać mogą próbować, czemu nie! Zobaczymy co z tego wyjdzie :lol:


Warren Watts pisze: 28 gru 2021, 15:57
jackson hargreeves pisze: 27 gru 2021, 23:02
Warren Watts pisze: 26 gru 2021, 20:32
Hello jackson hargreeves :welcome:
Lubimy się, czy może uważasz że Warren chce sprowadzić jego córkę - Siennę - na złą drogę? Bo generalnie Warren zna się z nią od piaskownicy, przyjaźniąc się po dzisiejszy dzień, a w ostatnim czasie biedak czuje do niej miętę przez rumianek, starając się jakoś do niej dotrzeć :faint: I żeby nie było! Nie będzie chciał jej wykorzystać i porzucić! To jak? Kibicujesz, Panie Tato mojej może przyszłej dziewczyny? :hihi: *.*
No to powiem tak! Jack to sprytny gość, więc pewnie od dawno wyczuwał, że coś więcej się święci, niż tylko przyjaźń! :hihi: Poza tym w sumie to czemu mam myśleć, że sprowadzasz na złą drogę? :hm: :hm: Kręcisz się w nieodpowiednim towarzystwie? :hm: Bo muszę to wiedzieć zanim dam odpowiedź :lol: Jack pewnie nadopiekuńczy i nieufny zawsze trochę będzie, bo to są jego dwie małe dziewczynki, ale wiadomo, nie jest świrem :lol:
Różnie można zinterpretować jego zachowanie i imprezowanie, ale naprawdę nie przesadza w ich trakcie! Ba! Zapewne Sienne pilnuje wtedy jak oczka w głowie!
O, to będzie super! Liczymy tylko, że obejdzie się od rozmowy w stylu skrzywdzisz ją, to ja skrzywdzę Ciebie :lol:

No to chyba spoko! 8) I nie no, aż tak źle to chyba nie będzie, skoro go zna... za to Warren dobrze wie, że Jack ma broń i skille, więc sam się będzie na pewno pilnował :hihi: :oops:
przyjazna koala
-
-
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
Och, skoro tak, to... teraz jestem bardziej niż pewna, że Warren będzie się bardzo... ale to baaardzo pilnował :faint: no to co... oficjalnie witam Cię prawdopodobny przyszły teściu jackson hargreeves :hihi:
ambitny krab
patsy#7401
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Warren Watts pisze: 29 gru 2021, 22:29
Och, skoro tak, to... teraz jestem bardziej niż pewna, że Warren będzie się bardzo... ale to baaardzo pilnował :faint: no to co... oficjalnie witam Cię prawdopodobny przyszły teściu jackson hargreeves :hihi:
no i super, jak się trochę na forum rozkręcicie, to coś sobie zagramy 8)
przyjazna koala
-
-
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
jackson hargreeves wuju *.* Czy chcesz robić Jake'owi za pseuo ojca w momentach, kiedy Charlotte akurat nie miała żadnego fagasa? :lol:
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Jake Hargreeves pisze: 07 maja 2022, 23:01
jackson hargreeves wuju *.* Czy chcesz robić Jake'owi za pseuo ojca w momentach, kiedy Charlotte akurat nie miała żadnego fagasa? :lol:
ekhem, masz na myśli *hej wujku, zostać moim życiowym mentorem! :lol: A poza tym jaszka, oferuję się bobasie :hihi:
przyjazna koala
-
-
ODPOWIEDZ