IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Wooow!!! Stary, rewelacja! Gratulacje!
A ja mam dziewczynę
Chyba
Tak jakby? :lol: W sumie nie jestem pewien
percy matthews
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
:lol: :lol: :lol:
Istnieje, a co więcej ma dwie ręce, dwie nogi i nie jest cyborgiem ani żadnym tworem AI, który sam sobie zbudowałem :lol:
No chyba, bo spotykamy się... no i ostatnio u niej nocowałem. W sobotę zabieram ją na wieczór gier z ziomkami ze studiów
Też wpadaj jeśli masz czas, to ją poznasz i narobisz mi siary opowieściami z naszych przygód :hihi:
percy matthews
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Skąd wiesz, że już tego nie robię na tyłach mojej chatki :haha: :haha:
Jestem gentlemanem, ot co 8)
Ok, w takim razie nie powiem nic o tym, że nie lubię kiedy walczysz, bo bardzo się wtedy o Ciebie martwię
I tak Ty narobiłbyś największej siary :**
percy matthews
ODPOWIEDZ