Przedszkolanka |n. muzyki — lorne bay
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Przedszkolanka, muzyk po godzinach pracy, który prócz nauczania gry na instrumentach, zajmuje się domem i dopiero co narodzoną córeczką.
Mary Goldberg
Mary to dobra dusza, która niedawno straciła męża i tym samym została samotną mamą kilkumiesięcznej dziewczynki. Jest przedszkolanką i nauczycielką gry na pianinie. Szukam wszelkich relacji - jeśli więc masz pomysł (lub nie), to z chęcią Cię przygarnę.
Minnie Goldberg
nie łączą nas więzy krwi, ale jesteśmy rodziną. minnie teraz bardzo mi pomaga, choć tak właściwie nie wiem, czy nie potrzebuję samotności. lubiliśmy spędzać z nią czas, kiedy shane jeszcze żył.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
13#9694
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Cześć ciociu, kochaj mnie <3 tylko nie dawaj mi swojego dziecka pod opiekę, bo źle to się skończy dla każdego :monkey:

Mary Goldberg
dzielny krokodyl
Minnie mouse
Przedszkolanka |n. muzyki — lorne bay
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Przedszkolanka, muzyk po godzinach pracy, który prócz nauczania gry na instrumentach, zajmuje się domem i dopiero co narodzoną córeczką.
Minnie Goldberg pisze: 06 lis 2021, 14:59
Cześć ciociu, kochaj mnie <3 tylko nie dawaj mi swojego dziecka pod opiekę, bo źle to się skończy dla każdego :monkey:

Mary Goldberg
Jeszcze się nauczysz i na pewno będziesz super ciocią dla Mii! *.*
ambitny krab
13#9694
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
Mary Goldberg wbijam, skoro się polecasz! :hihi:

Masz też do wyboru Tahnee i Haze!
rzecznik prasowy — ratusz
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
rzeczniczka prasowa i matka czteroletniej Penny, którą wychowuje razem z Dawsonem, do którego wciąż coś czuje, choć udaje, że wcale tak nie jest, więc zaczęła chodzić na randki
Mary Goldberg w sumie to ci mogę podrzucić Eliasa na super sąsiada 8)
ambitny krab
nonsens#5543
Przedszkolanka |n. muzyki — lorne bay
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Przedszkolanka, muzyk po godzinach pracy, który prócz nauczania gry na instrumentach, zajmuje się domem i dopiero co narodzoną córeczką.
Nala Rushford pisze: 13 lis 2021, 22:52
Mary Goldberg w sumie to ci mogę podrzucić Eliasa na super sąsiada 8)
O, przyda jej się jakaś złota rączka. Odkąd zmarł jej mąż, to dziewczyna kompletnie sobie nie radzi. Widzę tu sporo jakichś żenujących problemów i próśb ze strony Mary :lol:
Cassandra Hammond pisze: 13 lis 2021, 22:51
Mary Goldberg wbijam, skoro się polecasz! :hihi:

Masz też do wyboru Tahnee i Haze!
Ooo, Hazel uprawia jogę. Może to własnie tam się dziewczyny poznały? I pomimo różnicy wieku, jakoś tak kliknęło między nimi i zaczęły się widywać poza salką do ćwiczeń? Chętnie rozegram coś, jak trochę mi się ze zdrówkiem ułoży :exited:
ambitny krab
13#9694
ODPOWIEDZ