wykładowca z tytułem doktora — lorne bay
28 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Wracam do domu od tylu lat. Wciąż po kryjomu, przed wschodem dnia. Wracam do domu, ostatni raz...
othello lounsbury wódkę można postawić, papierosem poczęstować... co tylko chcesz!
powitalny kokos
Blue
szefowa kuchni — THE PRAWN STAR
33 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Minęło dziesięć lat od kiedy straciła córeczkę i od kiedy mąż ją zostawił, a ona wciąż tęskni za jej śmiechem. Lawiruje pomiędzy masą zamówień w kuchni, a mężczyznami w Shadow.
othello lounsbury musiałam się pojawić z tym pięknym gifem :hihihi:
Odette przydałby się psychiatra. Mogłaby wpadać po recepty na proszki nasenne, kiedy nie może spać, bo dręczą ją koszmary związane z martwą córeczką i nieobecnym byłym mężem. W międzyczasie mogłaby polubić towarzystwo Othello na tyle, by wpadać częściej po recepty, by mieć jakiś pretekst do rozmów.
Nie pamiętam, czy miałam coś też z benjamin hargrove na Milesie (jeśli nie, to o zgrozo! trzeba nadrobić), ale chętnie bym podesłała też tutaj Odetkę, bo są w podobnym wieku, więc na pewno nie raz ich drogi się skrzyżowały.
Plus bardzo bym ukochała też za perseus lonsdale jako dobrego ziomka Marcellus Charlemagne :milosc:
powitalny kokos
naleśnik puchowy
dyrektor generalny firmy technologicznej — Cairns, LAN Technologies
41 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
A bug is never just a mistake. It represents something bigger. An error of thinking. That makes you who you are.
Cześć, widze trochę podobieństw wiekowych i upodobaniowych. Czy szukasz nowych, ważnych dla Twojej fabuły relacji na Othelio czy raczej masz już zamkniętą tą sferę? othello lounsbury
pearl lagune
miło
brak multikont
Ordynator Chirurgii Ogólnej — Cairns Hospital
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Living his best life with the love of his lfe - Hope
You wanna be friends? :koala:


othello lounsbury
Obrazek
przyjazna koala
Stasz
Rozgrywający w Bayside Ravens — Brisbane
27 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Rozgrywający Bayside Ravens, mieszkający w Brisbane. Wraca poza sezonem do rodzinnego Lorne i dorabia jako bramkarz w Shadow. Syn szanowanego profesora, który pomimo doskwierających mu bóli po kontuzji, nie wyobraża sobie życia bez futbolu.
cześć, wuju :hihihi:

othello lounsbury
ODPOWIEDZ